LG Optimus L7

poruka: 422
|
čitano: 191.426
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus L7".
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2013 2:31 (Almin94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG Optimus L7

meni bi trebala pomoc,zelim rootati mobitel i najnoviji firmware(V20D?).Nasao sam ovaj tutorijal http://www.lg-phones.org/how-to-flash-lg-optimus-l7.html ,kada bi napravio tih 7 koraka mobitel bi bio rootan i sa tim V20D firmwareom ili je potrebno jos nesto?Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG Optimus L7

Vratio bih se s CM 10.2 na stock

 

skinuo sam v20d european open....

 

to se flasha preko KDZa?

 

sto s stock kernelom s obzirom da je ovaj custom isto..

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Evo uzeo ga i ja u Tele2 na ovoj promociji pa reko ajde da se osvrnem.

Dolazi sa 4.1.2 verzijom JB androida, koja je valjda i najnovija dostupna.

 

Sviđa mi se veliki ekran, pristojna rezolucija i dizajn opcenito. Baterija je također dosta dobra.

Ovako inače je mobitel dosta spor, kako zbog slabog procesora, tako i zbog nekih 300 MB iskoristivog RAMa, tako da ako ne želite iritantno trzanje onda na multitaskanje zaboravite. I ovako, kad zatvorim neku aplikaciju, home screenu treba par sekundi da se vrate ikone. Cak i dok stavim skidati neku aplikaciju je sve neko usporeno. Za browsanje neta sam koristio Chrome i ide dovoljno brzo, treba se cekati tu i tamo da se slova renderiraju i nekad lagga, ali podnošljivo je. Probao sam igrati Temple run 2, radi bez problema, tu i tamo framerate drop ali ništa strašno.

Inače je sučelje uredno i fluidno.

 

 

Nego, kakva je situacija sa custom ROMovima? Koliko vidim CM jos nije stabilan, ima li koja bolja alternativa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
Inferno kaže...

Evo uzeo ga i ja u Tele2 na ovoj promociji pa reko ajde da se osvrnem.

Dolazi sa 4.1.2 verzijom JB androida, koja je valjda i najnovija dostupna.

 

Sviđa mi se veliki ekran, pristojna rezolucija i dizajn opcenito. Baterija je također dosta dobra.

Ovako inače je mobitel dosta spor, kako zbog slabog procesora, tako i zbog nekih 300 MB iskoristivog RAMa, tako da ako ne želite iritantno trzanje onda na multitaskanje zaboravite. I ovako, kad zatvorim neku aplikaciju, home screenu treba par sekundi da se vrate ikone. Cak i dok stavim skidati neku aplikaciju je sve neko usporeno. Za browsanje neta sam koristio Chrome i ide dovoljno brzo, treba se cekati tu i tamo da se slova renderiraju i nekad lagga, ali podnošljivo je. Probao sam igrati Temple run 2, radi bez problema, tu i tamo framerate drop ali ništa strašno.

Inače je sučelje uredno i fluidno.

 

 

Nego, kakva je situacija sa custom ROMovima? Koliko vidim CM jos nije stabilan, ima li koja bolja alternativa?

Nema, mob je sranj* sa bilo kojim custom ROM-om.

13 godina
offline
LG Optimus L7

Ja bih na njega (na vašem mjestu) postavio Android 2.3 Gingerbread jer sam onda ziher da neće blokirati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
Inferno kaže...

Evo uzeo ga i ja u Tele2 na ovoj promociji pa reko ajde da se osvrnem.

Dolazi sa 4.1.2 verzijom JB androida, koja je valjda i najnovija dostupna.

 

Sviđa mi se veliki ekran, pristojna rezolucija i dizajn opcenito. Baterija je također dosta dobra.

Ovako inače je mobitel dosta spor, kako zbog slabog procesora, tako i zbog nekih 300 MB iskoristivog RAMa, tako da ako ne želite iritantno trzanje onda na multitaskanje zaboravite. I ovako, kad zatvorim neku aplikaciju, home screenu treba par sekundi da se vrate ikone. Cak i dok stavim skidati neku aplikaciju je sve neko usporeno. Za browsanje neta sam koristio Chrome i ide dovoljno brzo, treba se cekati tu i tamo da se slova renderiraju i nekad lagga, ali podnošljivo je. Probao sam igrati Temple run 2, radi bez problema, tu i tamo framerate drop ali ništa strašno.

Inače je sučelje uredno i fluidno.

 

 

Nego, kakva je situacija sa custom ROMovima? Koliko vidim CM jos nije stabilan, ima li koja bolja alternativa?

Najstabilniji Custom Rom je CM10 i radi mu (skoro) sve.

Marko :D kaže...

Ja bih na njega (na vašem mjestu) postavio Android 2.3 Gingerbread jer sam onda ziher da neće blokirati.

Hahahaha, kako ćemo staviti GB na njega, kad je tel. izašao poslije ICS-a i prvi na njemu je dolazio Android 4.0, a i ICS radi brže nego GB.

I move in silence, Speak with violence, Think with science, Live free and walk with lions
13 godina
offline
LG Optimus L7

Pa što ne može GB preko odina?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

Zato što ne postoji GB rom za LG L7.

I move in silence, Speak with violence, Think with science, Live free and walk with lions
13 godina
offline
LG Optimus L7

Nisu ni trebali izdati Android 4.1.2 za taj L7.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Ima li kakve sanse za ovaj kit kat nesto su govorili da bi trebao radit na telefonima s 512 mb rama. Mislim sumnjam al cisto da pitam trebao bi uskoro dobit taj telefon.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

Ako ga i dobije, to neće dobiti LG-a, nego preko custom ROM-ova.

I move in silence, Speak with violence, Think with science, Live free and walk with lions
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Da li telefon moze podrzati kit kat to me zanima? Ako bi mogao, moze li se instalirati ono cisti google kit kat?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

Pa može, ako ga neko napravi.

I move in silence, Speak with violence, Think with science, Live free and walk with lions
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2521239

 

Je li ovo kit kat za ovaj telefon?

Vidim da se nesto radi,dok ga ja dobijem mozda bude sredjen taman.{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

Jest, vidio sam da su ga napravili, moram ga jedan dan probati...

I move in silence, Speak with violence, Think with science, Live free and walk with lions
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
Dark Neno kaže...

Jest, vidio sam da su ga napravili, moram ga jedan dan probati...

lagga ko q.

10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

 

Ih ja se ponado, haman najbolje stock ostavit. {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
six_paths_of_pain kaže...

 

Ih ja se ponado, haman najbolje stock ostavit. {#}

Na ovom mobu najbolje radi 4.1.2 od Szymel-a. Predobar je.

10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Zapravo ovo ce mi bit prvi smartphone tako da o mjenjanju rotanju flashanju romova nezz puno al ne bi trebalo bit tesko naucit.

Nisam siguran kad cu dobit mob mozda za mjesec, mozda za 6 mjeseci kad sestra sebi uzme drugi pa cu se onda s tim vise pozabavit.

 Imat cu u vidu taj rom, poslji mi link ovdje nek stoji kad budem htjeo da provjerim.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Ako mognes kupi P700, izbjegavaj P705.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

To je kod mene sestra uzela kod nas u telecomu msm da je taj p700 al nisam 100 % siguran:

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Moze li meni neko pomoci sa ovim mobom. Naime kupio sam ga prije par dana i sve okej, telefon star 3 mjeseca i garanciju sam uz njega dobio naravno. Sto se rada tice zadovoljan sam za sad je sve okej osim jedne stvari, a to je wi-fi. Stvarno me nervira sto se prekida wi-fi konekcija cim se telefon zakljuca odnosno zaslon potamni...Pa tako kad koristim whatsapp ili viber za poruke imam 100 problema, onaj ko ima ovaj mobitel znat ce o cemu pricam. WI-FI je u stanju mirovanja sve dok ne pritisnem srednji gumb ili gumb za otkljucavanje tad ponovo starta protok informacija i dolaze mi poruke. Cim se zakljuca nakon par min neko mi posalje poruku bude poslana ali ne i isporucena. Kako da namjestim da mi je stalno wi fi upaljen i da prima informacije...Nadam se da ste razumijeli sto me muci :) Lijep pozdrav

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus L7
Odi na Wi-Fi pa onda napredno i pod Wi-Fi opcije mirovanja stavi na zadrži tako ce ti Wi-Fi bit stalno uključen i kad zakljucas mob
Samobor je lepa varoš
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Sve sam pokusao od toga da stavim opciju da se tel nikako ne zakljucava pa dalje :) Jedina opcija kod wi fi je Keep Wi-Fi on during sleep ponudjene tri opcije Always,Only whe plugged in, Never (increases data usage) ...Sve 3 opcije isprobao ista stvar :) Mislim da je tu do fabrickog propusta u pitanju...Ali me opet zanima ako se updejt sa 4.0.3 ICS na 4.1 JB hoce li se moci rijesiti taj problem

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG Optimus L7

Ja nikako s custom ROM-a ne mogu vratiti na tvornički ROM..flashano preko KDZ-a..

koji god KDZ skinuo (Open European) uvijek mi izbaci grešku...

 

 

a bilo koji custom Rom mogu staviti bez problema preko recoverya...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7
Imam LG Optimus L7 maloprije mi je dosla por. od drugarice, a ne mogu da je otvorim . Samo stoji broj 1 na koverti da ima por. a nece da je prikaze . Slala mi je opet por. ali tu prvu nece da prikaze . Gasila sam, palila, vadila karticu, stavljala drugu, restartovala ali nista . Da li neko zna sta je u pitanju ? Pozdrav
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

pozdrav za sve na forumu....posto ja imam nekih problema sa wifi na mom lg l7.....kad pokusam da se konektujem na wifi nemogu posto se kao povezuje ali nemoze da se do kraja poveze i pise ip addresse obdating........ako mi iko moze pomoci bit cu mu zahvalan.......ima li l7 wifi antennu i moze  li se mjenjati....pozdrav

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
goku757 kaže...

pozdrav za sve na forumu....posto ja imam nekih problema sa wifi na mom lg l7.....kad pokusam da se konektujem na wifi nemogu posto se kao povezuje ali nemoze da se do kraja poveze i pise ip addresse obdating........ako mi iko moze pomoci bit cu mu zahvalan.......ima li l7 wifi antennu i moze  li se mjenjati....pozdrav



Resetiraj modem pa se onda pokusaj spojit.

10 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

ma kavi....probao sam par puta... i nece...

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice