LG Optimus L7

poruka: 422
|
čitano: 191.419
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus L7".
16 godina
offline
Re: LG Optimus L7
goku757 kaže...

ma kavi....probao sam par puta... i nece...

 

makni zastitu s wirelessa i probaj se spojiti na tu otvorenu mrezu. Dali se onda spaja?

Ako da..ponovo stavi WPA2-PSK zastitu pa probaj ponovo.

 

Da li je radilo spajanje na taj modem ikad?

 

 

16 godina
offline
LG Optimus L7

Stavljen Kit Kat...

 

ne vidim nikakve značajnije pomake... Antutu je 4099 poena (bio je 4199).

Temple Run 2 i dalje trza, Benji Bananas također....

 

ovaj loš hardver ne može popraviti ni jedan custom ROM

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG Optimus L7

oprostite sto se ubacujem ali trebam misljenja od onih koji znaju sa ovim mobom... nedavno sam kupio curi l7 i stavio preko lgovog programa 4.1.2 ali mob je uzasno usporen i sa starijom verzijom i sa ovom novom koju sam stavio... dok gledam kod prijatelja isto ima taj mob sa istim android sustavom i puno je brzi i glade radi... mob nije rootan, samo sam napravio onaj reset i tvornice postavke, ali nemam ideja kako to ubrzati ako je ikako moguce... naravno bez roota jel ovaj mob neznam rootat, imam galaxy s3 pa se nisam upustao u rootanje drugih uredaja... ako netko zna nek pomaze... hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

nece opet...ali prije sam mogao se prijavljivati i ja drugi dan da dodjem i nemogu....a moze li se mjenjati wifi antenna...kod

lg l7

 

16 godina
offline
LG Optimus L7

Nakon 7 dana korištenja kit kata...prvi problemi..

 

bio sam u parku i fotkao fotkao i fotkao.. i onda idem snimiti mali video..

i ne mogu pokrenuti video snimanje ni da ga ubiješ... (blokira aplikacija)

 

a dan prije sam snimao video uredno bez problema

 

 

govno od mobitela

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus L7
Eh i meni bil isto pocel mob stekat ko lud bil sam na custom romu cim sam stavil originalni rom i rootal ga mob je doslovno poletil :D
Samobor je lepa varoš
16 godina
offline
LG Optimus L7

Još jedan BUG na Kitkatu..

 

kliknete da biste nekog zvali... ne dobijete odmah tipkovnicu..

zatim kliknete na srednji gumb virtualne tipkovnice...

 

i ne otvori se prazan izbornik..

zatvorite i ponovite to opet...evo virtualne tipkovnice za poziv...

 

palac dolje

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

a kako bih ja mogao otici na custom room da stavim originalan rom......mozda rjesim svoj problem....poz

 

16 godina
offline
LG Optimus L7

Izašao novi release Cm11 Kit kata..

 

ispravili su BUG s tipkovnicom kad treba ići birati brojeve..

 

još uvijek postoji BUG s stock browserom... kazu da treba koristiti Chrome...

 

 

kompletna sinhronizacija s gmailom..kontakti, kalendar...nema picase..nema i nema

 

nacin pohrane: nema nigdje PC Suite...

 

 

facebook na CM11.. deset i više sekundi mu treba da scrolla naslovnu stranicu s vijestima....

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2014 18:20 (Ziga).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus L7

Mijenjam Lg Optimus P700 za neki Windows Phone smartphone,na mobitelu se nalazi originalan rom,rootan je(moze se lako maknut po želji) garancija vrijedi još 11 mjeseci.Slušalice i punjač ukljuceni.Zaštitna gumirana maska ukljucena .Neoštećen kao nov.

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG Optimus L7
geek_boy kaže...

Mijenjam Lg Optimus P700 za neki Windows Phone smartphone,na mobitelu se nalazi originalan rom,rootan je(moze se lako maknut po želji) garancija vrijedi još 11 mjeseci.Slušalice i punjač ukljuceni.Zaštitna gumirana maska ukljucena .Neoštećen kao nov.

Imas oglasnik pa tamo postaj.

10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Ispričavam se što se ovako ubacujem, ali imam par pitanja :$

 

Kupila sam mobitel prije 8 mjeseci i iskreno nisam nimalo zadovoljna njime. Užasno mi šteka i jako je spor.. Ne znam dali je ikakav problem to što sam mobitel kupila u tele2 pa je orginalno da ima tele2 karticu ali je mob. tvornički otključan na sve mreže pa sam stavila vip karticu ?? 

Nikako ne mogu ući na internet, na wifi mogu i samo preko wifi mogu ali kada nestane wifi neda mi, a imam opciju 1024 mg interneta, zna li netko u čemu je problem??  {#}

 

A drugo pitanje, kada slikam ne mogu isključiti zvuk.. Dali se stvarno ne može ili ja ne znam??? {#}

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG Optimus L7
laanicaa kaže...

Ispričavam se što se ovako ubacujem, ali imam par pitanja :$

 

Kupila sam mobitel prije 8 mjeseci i iskreno nisam nimalo zadovoljna njime. Užasno mi šteka i jako je spor.. Ne znam dali je ikakav problem to što sam mobitel kupila u tele2 pa je orginalno da ima tele2 karticu ali je mob. tvornički otključan na sve mreže pa sam stavila vip karticu ?? 

Nikako ne mogu ući na internet, na wifi mogu i samo preko wifi mogu ali kada nestane wifi neda mi, a imam opciju 1024 mg interneta, zna li netko u čemu je problem??  {#}

 

A drugo pitanje, kada slikam ne mogu isključiti zvuk.. Dali se stvarno ne može ili ja ne znam??? {#}

 

1. Mob ima 1 jezgreni procesor i 512Mb Ram te zastario GPU..protiv toga ne možeš... spor je i to ničim ne možeš popraviti

2. I moj je kupljen u Tele2 i otključan je..ne igra nikakvu ulogu kartica drugog operatera

3. Dakle na 3G se ne želi spojiti? Imaš li gore gdje je ikonica antene oznaku slovom "H ili 3G ili E"?

4. Na tvorničkom softveru se zvuk slikanja ne može isključiti

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
laanicaa kaže...

Ispričavam se što se ovako ubacujem, ali imam par pitanja :$

 

Kupila sam mobitel prije 8 mjeseci i iskreno nisam nimalo zadovoljna njime. Užasno mi šteka i jako je spor.. Ne znam dali je ikakav problem to što sam mobitel kupila u tele2 pa je orginalno da ima tele2 karticu ali je mob. tvornički otključan na sve mreže pa sam stavila vip karticu ?? 

Nikako ne mogu ući na internet, na wifi mogu i samo preko wifi mogu ali kada nestane wifi neda mi, a imam opciju 1024 mg interneta, zna li netko u čemu je problem??  {#}

 

A drugo pitanje, kada slikam ne mogu isključiti zvuk.. Dali se stvarno ne može ili ja ne znam??? {#}

 

Nazovi VIP-ovu službu za korisnike i reci im da ti pošalju GPRS postavke za taj mob. Pošto je mob kupljen u Tele2, nema predinstalirane postavke za VIP,to ce rjesit tvoj problem...

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2014 23:42 (mastermax).
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

Hvala na odgovorima..

 

da, na 3G se ne želi spojiti.. nemam nikakvu oznaku, samo antenu..

10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Imam problem, nece da mi ocita vec neko vreme media skener..samo pise media skener radi i ne ocitava nista, restartovao sam telefon vec nekoliko puta ne pomaze..Ako zna neko kako da resim to, neka mi pomogne

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG Optimus L7

Životni vijek mog L7..starog 10 mjeseci..

 

2 matične ploče + 1 digitizer promijenjeno u jamstvu...

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
Ziga kaže...

Životni vijek mog L7..starog 10 mjeseci..

 

2 matične ploče + 1 digitizer promijenjeno u jamstvu...

 

 

Sta mu ti radis? :)

16 godina
offline
Re: LG Optimus L7
Almin94 kaže...

Sta mu ti radis? :)

1. Nije se dao upalit, zamjena matične ploče

2. Ne radi touch, zamjena displaya

3. Odmah sam reklamirao da ne radi Wifi ni 3g, zamjena matične ploče

 

i dalje je to teško sranje od mobitela :)

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
Ziga kaže...

1. Nije se dao upalit, zamjena matične ploče

2. Ne radi touch, zamjena displaya

3. Odmah sam reklamirao da ne radi Wifi ni 3g, zamjena matične ploče

 

i dalje je to teško sranje od mobitela :)

 

 

Mislim na to sta mu radis pa se tako cesto kvari. hehe

11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Imam ovaj LG L7 i moram ga rootat, gledam dolje na link da postoje dva načina, za ICS verziju i za JB verziju, sad ne znam koja je razlika

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2486512

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

eeee hitno mi treba pomoc.....htjeo sam vratiiti originalni stock rom.....na moj lg l7 p700....pomocu kdz....ali i se nije htjeo do kraja ukljuciti...pocne ali nece da zavrsi....i ponovo sam skopcao na pc i u kdz....i da opet probam napraviti....i sad mi je stalo u emergency mode....i nemogu nikako da izadjem.....vjerovatno mi je bila baterija prazna a na to nisam obracao paznju.....molim vas ko nesto zna nek se javi....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Kako da vratim LG L7 na stock fabricki rom. Trenutno je na njemu neki custom jelly bean. Je li moguce napraviti backup roma sa drugog identicnog mobitela pa uraditi restore na ovaj mobitel ili nesto slicno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

pozz svima .imam l7 skoro 2 godine i tek jučer sam ga ruto inače mob nikad nije bio na servisu te od prvog dana ima zaštitnu foliju preko ekrana i silikonsku navlaku ...razlog za rutanje je jer mi je povremeno postajao spor i npr kad me netko zvao telefon je zvonio a nisam se mogao javiti.... trenutno je na Avatar extreme romu cm 10.1 experimental i dosta je brži ali ipak se osjeti lag ponekad, uglavnom bolji mi je od stock roma  imate neki prijedlog za rom?

TUBA
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Ja sam probao dosta ROM-ova i mislim da je od njih najbolji CM10, na kojem sam već duže vrijeme.

I move in silence, Speak with violence, Think with science, Live free and walk with lions
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

jel se osplati sad uzet ovaj mobitel ili ima neki bolje za te novce?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG Optimus L7
stipee98 kaže...

jel se osplati sad uzet ovaj mobitel ili ima neki bolje za te novce?

Ni u ludilu ne uzimaj taj mobitel!

 

1 jezgreni CPU s 512Mb ram od kojih imaš dostupno cca 30-80Mb.

Sve šteka, igrice također

 

jedino što valja..ekran, fotić i trajanje baterije

 

 

10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

koji ib preporucio do 1000kn?

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG Optimus L7
stipee98 kaže...

koji ib preporucio do 1000kn?

Imaš drugi podforum baš za to

 

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/pomoc-odabiru-mobitela/101079.aspx

10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

 

Evo da ozivim temu malo. Ako hoce neko da ubaci custom rom sebi mogu da preporucim cyanhacker v2.0 andriod 4.4.4. Imam ga vec par dana odlican i dosta brz rom.

 

Evo link od roma:

 

http://forum.xda-developers.com/optimus-l3-l5-l7/orig-development/rom-cyanhacker-rom-1-1-t2894511

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.11.2014 1:43 (six_paths_of_pain).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice