Custom cooler na GPU

poruka: 4
|
čitano: 2.230
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Custom cooler na GPU

Trazio sam na internatu malo al ne ide mi bas. Zanima me dali je moguce napravit neki malo bolji cooler na grafi ili poboljsat postojeci?

Audaces fortuna iuvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Custom cooler na GPU
Canassob kaže...

Trazio sam na internatu malo al ne ide mi bas. Zanima me dali je moguce napravit neki malo bolji cooler na grafi ili poboljsat postojeci?

evo ovo je više nego dovoljno da ti rashladi grafu

 

http://www.links.hr/index.php?naziv=Hladnjak+SCYTHE+Musashi%2C+SCVMS-1000%2C+za+VGA&option=artikl&id_kategorija=05090909&id_artikl=050.909.142

I Jadantisi
14 godina
neaktivan
offline
Custom cooler na GPU

Hvala. Mislim malo clocakt graficku a i zadrzat taj hladnjak kojeg budem kupio. Ako budem planiro kupovat neku drugu grafu jacu, uzet cu pasivku jeftiniju i pricvrstit ovo hladenje. Zar ne?

 

 

Malo sam bolje pogledo. Svida mi se, potencio metri, wiii :D. Nego pise da podrzava do 4870 ATI. Hoce li podrzavat i dalje ostale modele?

Audaces fortuna iuvat
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2009 22:07 (Canassob).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Custom cooler na GPU
Canassob kaže...

Hvala. Mislim malo clocakt graficku a i zadrzat taj hladnjak kojeg budem kupio. Ako budem planiro kupovat neku drugu grafu jacu, uzet cu pasivku jeftiniju i pricvrstit ovo hladenje. Zar ne?

 

 

Malo sam bolje pogledo. Svida mi se, potencio metri, wiii :D. Nego pise da podrzava do 4870 ATI. Hoce li podrzavat i dalje ostale modele?

podržava sve  što je navedeno naravno novu seriju 5 ne ali če brzo i za tu seriju izač venti

I Jadantisi
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice