Kako od kuciste da napravim server?

poruka: 13
|
čitano: 4.447
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kako od kuciste da napravim server?

Zdravo svima... Hocu da napravim download i upload od jedno kuciste pa me zanima kako? Vidjao sam negde taj tutorial na ovom forumu ali sad ga nmg naci. Molim sve one koje znaju da mi ostave ovde llink! I da pitam da li se to moze koristiti za Server?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako od kuciste da napravim server?

O cemu ti pricas?

:)
15 godina
offline
Re: Kako od kuciste da napravim server?
Tacko kaže...

Hocu da napravim download i upload od jedno kuciste...

Malo sam zbunjen???

12 godina
neaktivan
offline
Kako od kuciste da napravim server?

Nije lepo objasnjeno pa mozda nerazumes :D Hocu da napravim takoreci kucni server 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako od kuciste da napravim server?
Tacko kaže...

Nije lepo objasnjeno pa mozda nerazumes :D Hocu da napravim takoreci kucni server 

I gdje je problem? Hardverski ili softverski te muči?

Hardverski, svaki "server" je u biti kanta, tu nema nekog posebnog problema. Softverski, što želiš držati na njemu?

12 godina
neaktivan
offline
Kako od kuciste da napravim server?

Ljudi treba mi upustvo kako da otvorim counter strike 1.6 server na svom racunaro (tj hostovan na mom racunaru)?? Imam drugo kuciste koje ga nekoristim i tu hocu to ubaciti! Zna neko kako to da uradim?

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2011 10:06 (Tacko).
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako od kuciste da napravim server?
Tacko kaže...

Ljudi treba mi upustvo kako da otvorim counter strike 1.6 server na svom racunaro (tj hostovan na mom racunaru)?? Imam drugo kuciste koje ga nekoristim i tu hocu to ubaciti! Zna neko kako to da uradim?

skineš counter strike na cd, napišeš na cd ''counter strike'' tako da kučište vidi šta piše na cd-u, i staviš u kučište i skoro si gotov...

 

e da zaboravio sam napomenut, na jednoj stranici (npr. desnoj napišeš bijelim markerom) download a na lijevoj upload da se zna koji dio kučišta je za šta...

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2011 20:18 (timmyzg).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako od kuciste da napravim server?

Jos napravi upload i download od jedno kuciste i samo sto nije ;)

:)
16 godina
protjeran
offline
Kako od kuciste da napravim server?

Ajd ti Tacko odi na net malo i pročitaj koju knjigu da nađeš riječi koje ti nedostaju pa postavi neko smisleno pitanje.

I don't need sex, T-com fucks me every day
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako od kuciste da napravim server?

a vidite i sami da je troll sta raspravljajte uopce

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako od kuciste da napravim server?
Tacko kaže...

Zdravo svima... Hocu da napravim download i upload od jedno kuciste pa me zanima kako? Vidjao sam negde taj tutorial na ovom forumu ali sad ga nmg naci. Molim sve one koje znaju da mi ostave ovde llink! I da pitam da li se to moze koristiti za Server?

 

Tacko kaže...

Ljudi treba mi upustvo kako da otvorim counter strike 1.6 server na svom racunaro (tj hostovan na mom racunaru)?? Imam drugo kuciste koje ga nekoristim i tu hocu to ubaciti! Zna neko kako to da uradim?

 

?

Did I ever tell you the definition of insanity?
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2011 22:21 (xxCROsainTxx).
14 godina
neaktivan
offline
Kako od kuciste da napravim server?

Mili Bože....

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako od kuciste da napravim server?
Tacko kaže...

Zdravo svima... Hocu da napravim download i upload od jedno kuciste pa me zanima kako? Vidjao sam negde taj tutorial na ovom forumu ali sad ga nmg naci. Molim sve one koje znaju da mi ostave ovde llink! I da pitam da li se to moze koristiti za Server?

  mani se čorava posla

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice