Samsung Galaxy Note 9

poruka: 909
|
čitano: 224.473
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
4mal kaže...

ovisi kak koristis ja dobim all on 4.5 sata SOT-a to je meni ok 

lako uzest sa sobom kabel i ljepo si napunis ako zafali 

 

uostalom snap se vise grije pokreni bench neki i svakim loopom istog ce ti manje davat score od E-a...

Ja ga intezivno koristim, jer sam dao za njega dosta novaca i to je na kraju krajeva smartphone, necu gasiti na njemu nista. 

 

A bench i ta brojka na njemu ti sto tocno znaci? Aj pogledaj neki speed test izmedu Snapdragona i Exynosa na YT, to ti u svakondnevnom koristenju znaci 7 puta vise nego bilo kakav bench

16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

yt lol ja sam ih uzivo usproedivao i kakve veze ima sto je brzi kad se zagrijava vise 

pa i kod mene je all max ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
4mal kaže...

yt lol ja sam ih uzivo usproedivao i kakve veze ima sto je brzi kad se zagrijava vise 

pa i kod mene je all max ? 

Snapdragon se vise zagrijava od Exynos? Otkud to, koliko znam Exynos se vise grije i vise trosi, uz to je jos i sporiji u svakodnevnom koristenju.

 

Sto ti je all max, ne razumijem te? 

16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

sve je ukljuceno 

+ max performance

 

MARKOZD15 oces kupit N9 ili ? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 15:28 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
MARKOZD15 kaže...
4mal kaže...

yt lol ja sam ih uzivo usproedivao i kakve veze ima sto je brzi kad se zagrijava vise 

pa i kod mene je all max ? 

Snapdragon se vise zagrijava od Exynos? Otkud to, koliko znam Exynos se vise grije i vise trosi, uz to je jos i sporiji u svakodnevnom koristenju.

 

Sto ti je all max, ne razumijem te? 

 Ono što je Samsung zeznuo kod novog Exynosa je previsoki clock. Da ga smanje na 2.3GHz, evo odmah bolje efikasnosti. To je lagano za napraviti preko nekog update-a

 

https://www.anandtech.com/show/13199/hot-chips-2018-samsungs-exynosm3-cpu-architecture-deep-dive/3

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Je li tko isprobao dex, tj. usb - hdmi kabel. Treba orginal kabel ili bilo kakav. Možda neki adapter sa vise portova..
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Bilo kakav ali da nije neki shrotex...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

ljudi pa vi ovdje ko pijani. i drzi se plot plota što se tiče nota 9 imam ga i  nije tak kako vi tu zvrndate.mobitel je dobar brzi  je od nota8,i od s9+ mogu reći da je mob savrsen jos bi mi odgovaralo da je još malo veci i siri.a sto se tice zagrijavanja mogu reci da je to isto kod bilo kojeg drugoga uređaja,not8 recimo dok sam igrao zahtjevne igrice na njemu

mogao sam poslje da roštiljam na njemu iskreno sve sto zagrijava uređaj ili vaš mobitel je ponajviše displey ostalo je manje više.a dobro znamo kakav not ima ekran i da je pol sata na igrama normalno da zagrijava kao i svaki drugi uredaj..

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
@Fight, tvoji kriteriji ne moraju biti isti kao i kod drugih ljudi. Drago mi je što si zadovoljan uređajem i to je jedino bitno. Možda su zagrijavanje exynosa riješili novim sustavom hlađenja...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Posudio sam jučer Note 9 i nažalosti i dalje lag. 

Javlja se kod skrolanja po stranicama na kojima ima više slika (neovisno o browseru), poneka kod pokretanja aplikacija koje su u pozadini itd.

Uglavno za te novce nije fora, nekome je o.k. zbog ekrana, baterije, olovčice meni to nije presudno.

Ja očekujem da sve radi fluidno i bez cimanja.

Pričekati ću novi Iphone i Pixel pa ću odlučiti.

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 9

jučer isproba N9

ostajem na N8

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Jbga, narucio sam si ga. Trebao bi biti kod mene ovaj tjedan. Ne znam zasto ali mi se je svidio i gotovo.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Moj bi trebao sutra stići. Plava varijanta sa žutim S-Penom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Uzeli ste najbolje od najboljeg. Uživajte. Ja sam na Noteu 8 i nakon godinu dana mogu reći da nikad nisam bio ovoliko zadovoljan s nekim telefonom nakon toliko vremena. Već bi se desila usporavanja, osjetno smanjenje kapaciteta baterije i slično. Sa Noteom se jako malo toga promijenilo, vidi se da se radi o vrhunskom uređaju tako da ste sa devetkom sigurno dobro odlučili.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Dinkorac kaže...

Posudio sam jučer Note 9 i nažalosti i dalje lag. 

Javlja se kod skrolanja po stranicama na kojima ima više slika (neovisno o browseru), poneka kod pokretanja aplikacija koje su u pozadini itd.

Uglavno za te novce nije fora, nekome je o.k. zbog ekrana, baterije, olovčice meni to nije presudno.

Ja očekujem da sve radi fluidno i bez cimanja.

Pričekati ću novi Iphone i Pixel pa ću odlučiti.

 

 ma pricas cista glupost meni se nikakva skloranja po stranicama se ne dogadaju,a niti u aplikacijama, ja mislim da je to u tvojoj glavi...prvo mob glatko radi i svrseno,brzo dizajan je ok cak i taj tvo iphone idem na x i pixel je drek ..

još cekam huawea honora pa bum vidjel.Ali not9 je not9.....

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Svaki mobitel ima prednosti i mane. Pitanje je samo što je kome prihvatljivo.
Ja sam napisao što meni odgovara a što ne.
Ono što je posebno ružno (da ne kažem tužno) je kada ljudi počnu vrijeđati
jedni druge zbog igrački kao što su mobiteli.
Zaista tužno. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Stigao, prvi dojmovi odlični. Fakat sam oduševljen!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
fight kaže...
R36 kaže...
ocean77 kaže...
maks0806 kaže...

Samo ta baterija je razlog zašto bih ga uzimao naspram Note 8 koji iscuri u pola dana... To nije mob za value huntera, to je mob za nekoga tko želi apsolutni hi end sa gomilom funkcija. S pen je skroz nova brija, izdali su SDK za developere tko zna što će biti s tim. Ne možeš izazvati revoluciju danas u svijetu smartfona, ali da je napredak na sve dosad, stvarno je

 

 

Ja bas mislim da je sada savrseno vrijeme za uzeti Note 8 ...cijenom je dosao na 3???? Kn, a realno nudi sve sto i Note 9 uz poneku sitnicu manje...a baterija, kome je uopce ona vise vazna uz ovako brza punjenja kakva danas imamo, sveprisutne power bank-ove...naravno da je super ako traje dulje, ali ne zivimo u šumi bez prikljucka na struju.

 

 Slažem se (njuškalo)...što je najsmiješnij na pretplati kod T-coma je ista cijena Note 8 i Note 9.

ocean77 kaže...
R36 kaže...

Što je interesantno., čak i nije skup na T-com pretplatu Odmah 0kn + 140kn 36mj ako bi tko tako uzimao.

U12+ je 130kn 36mj. 

 

A Tele 2 traži 1999kn odmah + ostalo na rate - nisu normalni.

 

Tko je tu lud. Ovi iz HTC su na nekim drogama zadnji 4-5 godina

 

 

 

Nisam gledao ponude, ali znam da TELE 2 ima flat internet pa je mozda to u pitanju.

Ovih 0 Kn u T-Com vjerojatno ima odredjeni broj GB na mjesecnoj bazi.

 Tele 2 neograničen internet je katastrofa. Ekipa se buni i kod mobilnog i kod pokučnog. Ima tema o tome.

 

Tele 2 ima loš internet da bi ja mjenjao bonbon koji mi nudi za 120kn 20GB neta + sve neograničeno, i što ne potrošiš se prebacuje u sljedeći mjesec. Jedan mjesec sam malo gfušta tako da svaki mj imam oko 35GB neta...

pa iskreno note 8 vs 9,ipak

poz društvo.posebno gospodi  kao što je re.pa ga molim bez suvišni komentara.pa ovako da se nadovezem na temu.ovako sto se tice nota 8 vs nota 9 niste u pravu.ovako ja sam svoj not 8 prodao prije tijedan za 4500kn iskreno.pa sam narucio putem web od t coma nota 9.jedino mi zao sto sam imao i not 4 koji sam prodao,umjesto da sam cekao pa bih prošao za 1500kn jeftinije,ali nebitno.not 9 mi je jucer stigao rekli su da nije dual ali kada sam ga otvorio i pogledao a ono dual.što mi i odgovara.mogu reci za nota9 malo je veci od not 8,malo je rubusniji u samom drzanju mi je puno bolji od 8,znaci cameru su malo pojacali i dodali neke stvari uglavnom puno bolje radi od 8, brzi je,i brzi je.brzo i bolje otvara internet stranice, jaca baterija i to je ok. i mogu reci dosta se brzo napuni iskreno i olovka ima puno vise mogucnosti,kao camera i cijeli uredaj i naravno procesor koji je jaci od 8, kao i graficka kartica. tako da je not 9, iskreno dobar. tu je i memorija koja je od128 gb +cartica od 500gb.jedino bih volio da je verzija onaj od 8gb roma.i da je uređaj još veci.ali što se tice camere tu je još uvjek huawe p20 pro koji tuce sve s svojom mocnom camerom.htio sam uzeti njega ali ne volim male uređaje da je velicine nota vjerovatno bih uzel njega.eto toliko od mene poz.. 

 Vidi tko nam se javio.Onaj kojem su uvalili Mate 10 Pro umjesto Note 8.

Niti si imao Note 8 a Note 9 imaš u snovima.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Sil kaže...
Nisam te baš razumio, ali nije ni bitno. Uživaj u Note 9.

Nisi ga razumio jer piše s Mate 10 Pro. 

Lik je cirkus.

 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
R36 kaže...
Sil kaže...
Nisam te baš razumio, ali nije ni bitno. Uživaj u Note 9.

Nisi ga razumio jer piše s Mate 10 Pro. 

Lik je cirkus.

 

 ej ti re36 ja mislim da nema veceg cirkusa od tebe ovdje i tvojih ovi seratora....samo pišete ovdje gluposti jer mislite da ste popili svu pamet svjeta,a zapravo ste proseri svjeta.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
fight kaže...
R36 kaže...
Sil kaže...
Nisam te baš razumio, ali nije ni bitno. Uživaj u Note 9.

Nisi ga razumio jer piše s Mate 10 Pro. 

Lik je cirkus.

 

 ej ti re36 ja mislim da nema veceg cirkusa od tebe ovdje i tvojih ovi seratora....samo pišete ovdje gluposti jer mislite da ste popili svu pamet svjeta,a zapravo ste proseri svjeta.

 

 Ja se kladim da ti nemaš Note 9 nego Note 10.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
R36 kaže...
fight kaže...
R36 kaže...
Sil kaže...
Nisam te baš razumio, ali nije ni bitno. Uživaj u Note 9.

Nisi ga razumio jer piše s Mate 10 Pro. 

Lik je cirkus.

 

 ej ti re36 ja mislim da nema veceg cirkusa od tebe ovdje i tvojih ovi seratora....samo pišete ovdje gluposti jer mislite da ste popili svu pamet svjeta,a zapravo ste proseri svjeta.

 

 Ja se kladim da ti nemaš Note 9 nego Note 10.

heheeh hoces da kupiš,ma ne imam note 12 hahahahahahahah....

 

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ajd ako već imaš lošu foru, pokušaj ju napisati van citata drugog člana 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
maks0806 kaže...

Ajd ako već imaš lošu foru, pokušaj ju napisati van citata drugog člana 

 a da a ti si ...

 

8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Jel zabranjeno postat temu na forumu vezano uz pomoc forumasa   za glasanje na neku nagradnu igru ? Ispricavam se za offtopic

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Evo jedan jako zanimljiv YT uradak:

 

 

Blago rečeno impresivan video, nisam mogao vjerovati da je sve snimano strogo sa N9.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Stigao danas. Za sad sam zadovoljan.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
siljo90 kaže...
Stigao danas. Za sad sam zadovoljan.

 eto super rekao sam i kazem svima da je bolji od nota 8,i po liniji i po softwer i drugim mogucnostima,eto pa dobar je i u padovim.

eto nosio sam ga bez ikakve zastite dva puta mi sletio malo su ostali otisci po coskovima ali sam bar vidjeo kuciste materijal je aluminijski..

displej kao da mi nije ni ispao.a da sam imao s7,s8,s8+ili s9 i s9+,mogao bih ga baciti jer na njih pljunes displej puca.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
fight kaže...
siljo90 kaže...
Stigao danas. Za sad sam zadovoljan.

 eto super rekao sam i kazem svima da je bolji od nota 8,i po liniji i po softwer i drugim mogucnostima,eto pa dobar je i u padovim.

eto nosio sam ga bez ikakve zastite dva puta mi sletio malo su ostali otisci po coskovima ali sam bar vidjeo kuciste materijal je aluminijski..

displej kao da mi nije ni ispao.a da sam imao s7,s8,s8+ili s9 i s9+,mogao bih ga baciti jer na njih pljunes displej puca.

 Mate 10 Pro nikako ne može biti bolji od Note 8.Ti si nešto pomiješao.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
1samek kaže...

Evo jedan jako zanimljiv YT uradak:

 

 

Blago rečeno impresivan video, nisam mogao vjerovati da je sve snimano strogo sa N9.

blago receno dobar note 9

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice