Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 967.878
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Je stvarno cisto i ljepo izgleda i cini se dosta fluidno..
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Stavio i ja animacije na 0,5

Sad imam ajfon 😁

Možeš ti kompletno isključit animaciju i opet će ti mob trokirat. To je Samsung i trenutno nema pomoći.

 

Uspoređivat IOS i Android po brzini nema smisla.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Bome da, sve vise primjecujem male trzaje na dosta stvari. Stavio sam animacije na 0,5. Mislim da mi nesto cucla bateriju. Koliko vam s9 plus pocucla baterije kroz noc? Ja ga skinuo sa punjaca u 22h i danas u 6 sati mi je bio na 96%. Na poslu mi je sad baterija pala na 80% a nisam bio na njemu sveukupno 10 minuta jer mi je u ormaricu.

PSN:Tomislav025
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Bome da, sve vise primjecujem male trzaje na dosta stvari. Stavio sam animacije na 0,5. Mislim da mi nesto cucla bateriju. Koliko vam s9 plus pocucla baterije kroz noc? Ja ga skinuo sa punjaca u 22h i danas u 6 sati mi je bio na 96%. Na poslu mi je sad baterija pala na 80% a nisam bio na njemu sveukupno 10 minuta jer mi je u ormaricu.

 Ovih 100%-96% u 8h je ok ako imaš upaljen AOD. Meni s upaljenim AOD na Pixelu potroši oko 5%-6%., ali da ti baterija padne s 96%-80% tako brzo, e to nije normalno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Bome da, sve vise primjecujem male trzaje na dosta stvari. Stavio sam animacije na 0,5. Mislim da mi nesto cucla bateriju. Koliko vam s9 plus pocucla baterije kroz noc? Ja ga skinuo sa punjaca u 22h i danas u 6 sati mi je bio na 96%. Na poslu mi je sad baterija pala na 80% a nisam bio na njemu sveukupno 10 minuta jer mi je u ormaricu.

4% preko noci, to je super. A za ovo drugo moguce je da imas neku aplikaciju instaliranu koja radi u pozadini, pa ti cucla bateriju non stop.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Bome da, sve vise primjecujem male trzaje na dosta stvari. Stavio sam animacije na 0,5. Mislim da mi nesto cucla bateriju. Koliko vam s9 plus pocucla baterije kroz noc? Ja ga skinuo sa punjaca u 22h i danas u 6 sati mi je bio na 96%. Na poslu mi je sad baterija pala na 80% a nisam bio na njemu sveukupno 10 minuta jer mi je u ormaricu.

 Možda ti je u ormariću loš signal pa stalno skače 4g - 3g -2g. Meni je takav slučaj u stanu iako sam u centru Splita. povremeno baci pogled na ekran.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ovo sa signalom je moguce.  Evo vam SS trenutnog stanja pa procijenite ako je ovo lose. Stalno mi je bluetooth upaljen radi sata i auta.svijetlina mi je na 50-60%. Znaci imam samo 40minta SOT a baterija je skoro na pola. Meni se cini da ju nesto fino cucla. Kako to provjeriti?

 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Zaslon je uglavnom prvi po potrošnji, a tebi tek na 6. mjestu. Da, nešto ti jede bateriju. Ovo čekanje ili stanje mirovanja se može pripisati sa jačinom signala. Usluge za Google play sam znao na prijašnjim uređajima imati na vrhu, a to sam rješavao tako da obrišem cache memoriju. Al najbolje da za početak resetiraš uređaj pa vidiš.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Ovo sa signalom je moguce.  Evo vam SS trenutnog stanja pa procijenite ako je ovo lose. Stalno mi je bluetooth upaljen radi sata i auta.svijetlina mi je na 50-60%. Znaci imam samo 40minta SOT a baterija je skoro na pola. Meni se cini da ju nesto fino cucla. Kako to provjeriti?

 

 Mislim da nije ništa čudno - 17 sati i na 55%. To je otprilike nekakav rezultat za očekivati uz lagano korištenje i bez optimizacije (sve uključeno). Ako želiš detaljniji prikaz potrošača, možeš probati s GSam Battery Monitor Pro.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Bome da, sve vise primjecujem male trzaje na dosta stvari. Stavio sam animacije na 0,5. Mislim da mi nesto cucla bateriju. Koliko vam s9 plus pocucla baterije kroz noc? Ja ga skinuo sa punjaca u 22h i danas u 6 sati mi je bio na 96%. Na poslu mi je sad baterija pala na 80% a nisam bio na njemu sveukupno 10 minuta jer mi je u ormaricu.

 

Isti problem sam i sam imao kad sam nabavio S9+ .. šok …što se baterije tiče naravno,  nakon korištenja jedne druge marke mobitela.

Trajala mi je jako kratko a naročito je bio vidljiv pad od 100% do 80% .. taj pad mi je bio nevjerojatan i brz,  iako ga gotovo nisam ni koristio ili sam ga koristio  zanemarivo. 

No nakon 10- 15 punjenja baterija se stabilizirala  i sad je ono zbilja ok ( bolja za 30%) od prvih korištenja … ok naravno ,onoliko koliko su Samsung S serije u stanju biti , a to je uglavnom dovoljno da budeš zadovoljan i nećeš se više  opterećivati trajanjem baterije  ).

 

Kod mene je sve popaljeno  – osim  bluetooth , dakle stalno uključeno ;( sinkronizacija , mobilni podaci ,wifi, lokacija , GPS. Dual sim koristim  , AOD (e, on je jedino podešen da mi se gasi u 22 sata i pali u 6 sati).

 

Još ću ti savjetovati ( iako sam svjestan da će većina reci da to više ne treba jer sad su baterije bl –bla—bla , ovo -ono ) . Izprazni bateriju do kraja da se mobitel ugasi , zatim ju napuni 100% ( i kad bude puna , ostavi ju još 10 -etak minuta spojenu ) … eto tako ja napravio i stanje mi je sad ok ( ne tvrdim da je toga što sam ja napravio , samo iznosim svoje viđenje i što sam napravio).

Ti radi kako želiš ( i ostali naravno )

 

Mislim da ćeš biti zadovoljan s novim mobitelom kad se malo privikneš i kad se baterija malo stabilizira.

Uživaj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 16:22 (razjaren).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Hvala vam na odgovorima. Instalirat cu ove aplilacije sto mi je kolega napisao pa cu popratiti malo. Neda mi se radit hard reset pa sve opet rihtat. Mozda sam imao prevelika ocekivanja od baterije. Cudno mi je da se tak brzo prazni. 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Hvala vam na odgovorima. Instalirat cu ove aplilacije sto mi je kolega napisao pa cu popratiti malo. Neda mi se radit hard reset pa sve opet rihtat. Mozda sam imao prevelika ocekivanja od baterije. Cudno mi je da se tak brzo prazni. 

definitivno je cudno, ne bi trebalo biti tako

evo par mojih rezultata, da vidis sto mozes izvuci iz s9+:

 

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ovo se kod tebe cini odlicno. Evo jedan SS od ciklusa prije ovoga kod mene. Tu mi se sve cinilo ok

 

EDIT: ljudi znam da sam dosadan sa pitanjima preko smart switcha sam prebacio slike i video sam iphonea, slike su tu a videa nema. Dal video spremi negdje drugdje ili isto u galeriju? Ako da koji bi bio razlog sto nema videa u galeriji?

Totalno sam nesposoban  jos uvijek na androidu  😊

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 17:38 (omomomomoomm).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Mod obrisi

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 17:36 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Baterija ti je losa zasad,tako je i meni bill na pocetku,sad je malo bolje ali isto to nije bas dobro.

Kad sam ga kupio,prebacio sam sa ajfona 4 sve na s9+ i mislim da se tu nesto poremetilo kod moba,jer sam poslije toga par dana imao po 2 i pol sata Sot-a,mob se prejako zagrijavao na punjacu i kod igranja igara.

Onda sam napravio reset uredjaja i vratilo se sve u normalu,baterija pristojna,zsgrijavanja sad vise ko da i nema.Nesto se tu moralo zbrkat android kod spajanja sa ajfonom

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Baterija ti je losa zasad,tako je i meni bill na pocetku,sad je malo bolje ali isto to nije bas dobro.

Kad sam ga kupio,prebacio sam sa ajfona 4 sve na s9+ i mislim da se tu nesto poremetilo kod moba,jer sam poslije toga par dana imao po 2 i pol sata Sot-a,mob se prejako zagrijavao na punjacu i kod igranja igara.

Onda sam napravio reset uredjaja i vratilo se sve u normalu,baterija pristojna,zsgrijavanja sad vise ko da i nema.Nesto se tu moralo zbrkat android kod spajanja sa ajfonom

 iPhone 4 na S9+. Pa ti kao da si sjeo iz Golfa u Ferrari.

Onda mi nije ni čudo da ti smeta zeleni ekran kad mobitele mjenjas svakih 5 godina.U potpunosti te razumijem.

 

14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Zajebava u zadnje vrijeme tipkovnica.. izgleda da su mi prati malo vlazni od znoja i ne zeli pisat.. to mi se na s7 nije bas dogadalo

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Bemti pubg,morat cu uzet dodatni telefon sa dobro baterijom,npr pocophone :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Bome da, sve vise primjecujem male trzaje na dosta stvari. Stavio sam animacije na 0,5. Mislim da mi nesto cucla bateriju. Koliko vam s9 plus pocucla baterije kroz noc? Ja ga skinuo sa punjaca u 22h i danas u 6 sati mi je bio na 96%. Na poslu mi je sad baterija pala na 80% a nisam bio na njemu sveukupno 10 minuta jer mi je u ormaricu.

 Obicno bude na pocetku da steka malo vise jedno 5-6 dana nakon restarta dok sve iskesira i instalira sta treba u pozadini.. Ma nzm ali mislim da facebook , mesenger i instagram jebu stvar. Kad njih obrisete, mozes instaliras 320 aplikacija i mislim da nece trzat. Ja ih deinstaloram sve ide glatko..Mada i ovako cesto ide glatko, najvise trzaji su na tim aplikacijama. Evo sad dok pisem, upadam ko budala u kredit iz jedne u drugu app fb instagram mesenger browser sve glatko ide, covjek bi reko fps zakucan na 60, nema fps dropa. A inace, malo ubrzanje za stucanje iskljjcite game launcher i game tools servis, disable ih..Nzm da li moze game tools da se disable bez SABS ili bez root. Launcher moze. Ja sam ih disable preko sabs i mislim da malo pomaze. Ali igram igrice, pa ih moram paliti jer imaju jendu korisnu opciju a to je da ne iskace mesenger i ostale notifikacije u toku igre sa ne smetaju. A animacije, ja mislim da je bolje da budu sporije tj da ostane na 1.0 ili da se jos poveca za na 1.5 jer sto su manje animacije, procesor treba brze da otvori aplikaciju sto dolazi do stucanja. Ako povecano, za to vreme dok traje animacija on ce je otvoriti laganije bez zurbe i nece trznuti. Meni se bar tako cini da bolje i gladje radi na sporijim animacijama nego kad su 0.5 ili iskljucene.

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

da da da

kad počne zajebavat, hard reset i onda si miran, nekih mjesec dana 

a neš ti hard reset jednom mjesečno

zadnji hard reset sam na htc-u napravio nas m8ic

i onda mi netko veli da nije prosječan uređaj među flagovima,aajajaj

sitim se odma usporedbe prijateljevog s4 sa svojim htc-om, koja razlika u radu

samo šta je s4 davao dojam jeftinoće, plastika ka ona od gajbi za kolu

sad su ga upcanili izvanka, zato i vidmo svaku sponzu kako klokoće onim plastičnim kandžama po  njemu u svakoj kafani

ali iznutra je i dalje ostao ružan i nikakav, tužno da ga je huawei već pretekao sa svojim emuiom

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
omomomomoomm kaže...

Hvala ti na linku. Javim se ovdje ako mi negdje zapne. Totalna sam njubara sto  se tice androida jer sam vise od 5 godina na IOS-u. Nadam se da cu uspjeti sve prebaciti bez nekih poteskoca.

nema na cemu, samo javi ako gdje zapne, rijesit cemo 

i da, welcome to the club 

 misliš

wweeelcooomee tooo the clluuuubbbbbb 

da idu emui, sense  i touchwiz utjelovit i dat im ljudsku formu, touchwizz bi bio mucavac sa torretom i ima bi epilepsiju:)

omomomommmm, ček pa tek si kupio mob pa već hard reset, nema samsung i dalje postavlja rekorde

iPhone is a smartphone for dumb people
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ma vidjet cu za hard reset. Neda mi se to radit.  Popratiti cu dan,dva to stanje sa baterijom. Skinuo ga sa punjaca jucer u 22sata i sad imam dok ovo pisem 83% baterije. od toga mi je SOT 15min haha. Ako se do kraja tjedna ne popravi napraviti cu hard reset i gotovo. Iako si ja mozda i zabrijavam mozda je ovo normalno trajanje baterije,mozda sam ja imao prevelika ocekivanja jer sam citao/gledao je na ovom uredaju dobra autonomija.  Jucer mi je krepao nakon nekih 21 sat od punjenja i imao sam 3 i pol sata SOT.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
karlanal kaže...

da da da

kad počne zajebavat, hard reset i onda si miran, nekih mjesec dana 

a neš ti hard reset jednom mjesečno

zadnji hard reset sam na htc-u napravio nas m8ic

i onda mi netko veli da nije prosječan uređaj među flagovima,aajajaj

sitim se odma usporedbe prijateljevog s4 sa svojim htc-om, koja razlika u radu

samo šta je s4 davao dojam jeftinoće, plastika ka ona od gajbi za kolu

sad su ga upcanili izvanka, zato i vidmo svaku sponzu kako klokoće onim plastičnim kandžama po  njemu u svakoj kafani

ali iznutra je i dalje ostao ružan i nikakav, tužno da ga je huawei već pretekao sa svojim emuiom

Kakve veze s4 ima s s9+? Kakve veze sponze imaju sa samsungom? Haha pa koliko ti je godina ako takve stvari povezujes? Ako ces tako razmisljati i zakljucivati, onda stvarno nema smisla raspravljati s tobom. Jbt ne mozes ovdje na forumu naci racionalnu osobu... Mozes poricati da s9+ nije dobar uredaj, ali i sam znas da nije tako, ocito ti je cilj ovdje samo provocirati. A sto se tice emui-a, to je skroz druga stvar. Nekima je bolje jedno, drugima drugo, tako da se oko toga nikad necemo sloziti.

Next please.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 10:48 (CrossDeath).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Ma vidjet cu za hard reset. Neda mi se to radit.  Popratiti cu dan,dva to stanje sa baterijom. Skinuo ga sa punjaca jucer u 22sata i sad imam dok ovo pisem 83% baterije. od toga mi je SOT 15min haha. Ako se do kraja tjedna ne popravi napraviti cu hard reset i gotovo. Iako si ja mozda i zabrijavam mozda je ovo normalno trajanje baterije,mozda sam ja imao prevelika ocekivanja jer sam citao/gledao je na ovom uredaju dobra autonomija.  Jucer mi je krepao nakon nekih 21 sat od punjenja i imao sam 3 i pol sata SOT.

 Morat ces hard reset napravit.

 

Jutros mi se malo zabrko postotak baterije.Od 8% do 1% mi je skocilo za 2 min. a drzalo mi je na 1% jedno 20 min

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Evo danasnjeg stanja. Sto kazete da napravim hard reset? Baterija samo curi

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Edit

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 12:28 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
karlanal kaže...

da da da

kad počne zajebavat, hard reset i onda si miran, nekih mjesec dana 

a neš ti hard reset jednom mjesečno

zadnji hard reset sam na htc-u napravio nas m8ic

i onda mi netko veli da nije prosječan uređaj među flagovima,aajajaj

sitim se odma usporedbe prijateljevog s4 sa svojim htc-om, koja razlika u radu

samo šta je s4 davao dojam jeftinoće, plastika ka ona od gajbi za kolu

sad su ga upcanili izvanka, zato i vidmo svaku sponzu kako klokoće onim plastičnim kandžama po  njemu u svakoj kafani

ali iznutra je i dalje ostao ružan i nikakav, tužno da ga je huawei već pretekao sa svojim emuiom

Kakve veze s4 ima s s9+? Kakve veze sponze imaju sa samsungom? Haha pa koliko ti je godina ako takve stvari povezujes? Ako ces tako razmisljati i zakljucivati, onda stvarno nema smisla raspravljati s tobom. Jbt ne mozes ovdje na forumu naci racionalnu osobu... Mozes poricati da s9+ nije dobar uredaj, ali i sam znas da nije tako, ocito ti je cilj ovdje samo provocirati. A sto se tice emui-a, to je skroz druga stvar. Nekima je bolje jedno, drugima drugo, tako da se oko toga nikad necemo sloziti.

Next please.

 a koliko je tebi godina da ne povezuješ na šta ti time ukazujem

pa da ti pojasnim

kad pogledam stanje za vrijeme s4 i usporedbe koju sm tad imao sa htc-om i stanjem danas opert s9+ sa htc 12+ vidim da je u stvar i sve ostalo isto, samsung je još uvijek lošđiji urređaj ali je to nebiitno jer je samsung izgradio brend u mob svijetu a htc ga izgubio zato sam spomenuo sponzoruše, ljudi koji cijene dobar komad hardwarea će najprije pogledat druge proizvođače, dok će  laici najprije samsung i njega uzimaju kao non plus ultra, šta je daleko od istine i stvarno mislim da je s9+ u donjem dijelu flahshipova

oko emuia se nemamo šta slagat, činjenica je da je anje laggy od touchwizza, ni ja ga osobno ne volim

iPhone is a smartphone for dumb people
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
karlanal kaže...
CrossDeath kaže...
karlanal kaže...

da da da

kad počne zajebavat, hard reset i onda si miran, nekih mjesec dana 

a neš ti hard reset jednom mjesečno

zadnji hard reset sam na htc-u napravio nas m8ic

i onda mi netko veli da nije prosječan uređaj među flagovima,aajajaj

sitim se odma usporedbe prijateljevog s4 sa svojim htc-om, koja razlika u radu

samo šta je s4 davao dojam jeftinoće, plastika ka ona od gajbi za kolu

sad su ga upcanili izvanka, zato i vidmo svaku sponzu kako klokoće onim plastičnim kandžama po  njemu u svakoj kafani

ali iznutra je i dalje ostao ružan i nikakav, tužno da ga je huawei već pretekao sa svojim emuiom

Kakve veze s4 ima s s9+? Kakve veze sponze imaju sa samsungom? Haha pa koliko ti je godina ako takve stvari povezujes? Ako ces tako razmisljati i zakljucivati, onda stvarno nema smisla raspravljati s tobom. Jbt ne mozes ovdje na forumu naci racionalnu osobu... Mozes poricati da s9+ nije dobar uredaj, ali i sam znas da nije tako, ocito ti je cilj ovdje samo provocirati. A sto se tice emui-a, to je skroz druga stvar. Nekima je bolje jedno, drugima drugo, tako da se oko toga nikad necemo sloziti.

Next please.

 a koliko je tebi godina da ne povezuješ na šta ti time ukazujem

pa da ti pojasnim

kad pogledam stanje za vrijeme s4 i usporedbe koju sm tad imao sa htc-om i stanjem danas opert s9+ sa htc 12+ vidim da je u stvar i sve ostalo isto, samsung je još uvijek lošđiji urređaj ali je to nebiitno jer je samsung izgradio brend u mob svijetu a htc ga izgubio zato sam spomenuo sponzoruše, ljudi koji cijene dobar komad hardwarea će najprije pogledat druge proizvođače, dok će  laici najprije samsung i njega uzimaju kao non plus ultra, šta je daleko od istine i stvarno mislim da je s9+ u donjem dijelu flahshipova

oko emuia se nemamo šta slagat, činjenica je da je anje laggy od touchwizza, ni ja ga osobno ne volim

 Od touchwiza jeste mozda, od samsung experience ili One UI nije sigurno. Vidi se da nisi koristio samsung mobitele od s4.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
karlanal kaže...
CrossDeath kaže...
karlanal kaže...

da da da

kad počne zajebavat, hard reset i onda si miran, nekih mjesec dana 

a neš ti hard reset jednom mjesečno

zadnji hard reset sam na htc-u napravio nas m8ic

i onda mi netko veli da nije prosječan uređaj među flagovima,aajajaj

sitim se odma usporedbe prijateljevog s4 sa svojim htc-om, koja razlika u radu

samo šta je s4 davao dojam jeftinoće, plastika ka ona od gajbi za kolu

sad su ga upcanili izvanka, zato i vidmo svaku sponzu kako klokoće onim plastičnim kandžama po  njemu u svakoj kafani

ali iznutra je i dalje ostao ružan i nikakav, tužno da ga je huawei već pretekao sa svojim emuiom

Kakve veze s4 ima s s9+? Kakve veze sponze imaju sa samsungom? Haha pa koliko ti je godina ako takve stvari povezujes? Ako ces tako razmisljati i zakljucivati, onda stvarno nema smisla raspravljati s tobom. Jbt ne mozes ovdje na forumu naci racionalnu osobu... Mozes poricati da s9+ nije dobar uredaj, ali i sam znas da nije tako, ocito ti je cilj ovdje samo provocirati. A sto se tice emui-a, to je skroz druga stvar. Nekima je bolje jedno, drugima drugo, tako da se oko toga nikad necemo sloziti.

Next please.

 a koliko je tebi godina da ne povezuješ na šta ti time ukazujem

pa da ti pojasnim

kad pogledam stanje za vrijeme s4 i usporedbe koju sm tad imao sa htc-om i stanjem danas opert s9+ sa htc 12+ vidim da je u stvar i sve ostalo isto, samsung je još uvijek lošđiji urređaj ali je to nebiitno jer je samsung izgradio brend u mob svijetu a htc ga izgubio zato sam spomenuo sponzoruše, ljudi koji cijene dobar komad hardwarea će najprije pogledat druge proizvođače, dok će  laici najprije samsung i njega uzimaju kao non plus ultra, šta je daleko od istine i stvarno mislim da je s9+ u donjem dijelu flahshipova

oko emuia se nemamo šta slagat, činjenica je da je anje laggy od touchwizza, ni ja ga osobno ne volim

Stvarno ne vidim poveznicu izmedu sponza i samsunga, niti vidim kako je to bitno za ovu temu. Sto time zelis reci? Tebi je svatko tko ima samsung mobitel idiot ili sto? Nikako se ne slazem s time da je s9+ u donjem dijelu flagshipa, tako da let's agree to disagree. Svatko ima svoje preferencije i ukuse, stoga o tome nema smisla raspravljati. Ovo zadnje sigurno nije cinjenica, nego tvoj dojam...

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 13:28 (CrossDeath).
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

HTC U12+ bolji od S9+? U nijednom svemiru to nije

 
6 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice