Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 960.306
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
To je zbog edge ekrana
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Taj bleeding se svima vidi.Jedino u mraku sa svjetlinom na max.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Pa da...

Dali je uopce potrebno raditi ovu optimizaciju?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Robi1992 kaže...
Pa da...

Dali je uopce potrebno raditi ovu optimizaciju?

 

Ja pokrenem. Nekad svaki drugi dan, nekad jednom u dva tjedna. Kako se sjetim. Traje doslovno 3 sekunde pa onda...

 

Imam mob 4 mjeseca i pise da je ocisceno 37gb svega. Sto je puno :)

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 13:28 (0Chance).
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
0Chance kaže...
Robi1992 kaže...
Pa da...

Dali je uopce potrebno raditi ovu optimizaciju?

 

Ja pokrenem. Nekad svaki drugi dan, nekad jednom u dva tjedna. Kako se sjetim. Traje doslovno 3 sekunde pa onda...

 

Imam mob 4 mjeseca i pise da je ocisceno 37gb svega. Sto je puno :)

 

 Na one ui ima mogucnost da se podesi npr svaki dan u odredjeno vrijeme da odradi automatski :)

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ma one ui je brutalan ja bi ga stavio sad ali iskreno neda mi se jebat sad s tim odinom i onda rucno kasnije opet vracat..
Tako da cu pricekat jos mjesec dva
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Kad uopce dolazi taj one ui?  Mislim da mi se baterija malo stabilizirala, zadnja dva ciklusa sam imao 5 sati SOT i izmedu 36-37 sati sveukupno trajanje baterije. 

 

Narucio sam si wirelles charger,4 usb type c kabla i dvije maskice. Sad moram naruciti neki auto punjac sa dva usb porta jer zena ima s8 pa da oba mozemo puniti odjednom. Imate neku preporuku za auto punjac? Koji koristite?

 

Ja sam se dvoumio izmedu obicnog s9 i plus modela i drago mi je sto sam izabrao plus model,sad kad primim zenin s8 izgleda mi premali. A tek kad primim svoj stari iphone 6s on izgleda kao igracka. A ja budala razbijao glavu sa tim mjesec dana. 

 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

naletjeh na novi leak, slika u prilogu

 

sta vi mislite, meni su ove tockice u ekranu puno losije rjesenje od proreza, kojeg bar mozes sakriti, a ovo mi se cini da bode u oci totalno 

 

ovo je kao S10+ verzija, pa moza S10 bude izgledao bolje jer ce imati samo jednu kameru, medutim ne svida mi se nikako kuda to vodi

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ljudi dali je dokazano da bilo kakva zastita ekrana skida olephobic coating jer ne mislim nista stavljat ni masku ni zastitu ali me sada to muci radi gaminga jer ce mi se opet stvorit onaj masni krug
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
X3M kaže...

naletjeh na novi leak, slika u prilogu

 

sta vi mislite, meni su ove tockice u ekranu puno losije rjesenje od proreza, kojeg bar mozes sakriti, a ovo mi se cini da bode u oci totalno 

 

ovo je kao S10+ verzija, pa moza S10 bude izgledao bolje jer ce imati samo jednu kameru, medutim ne svida mi se nikako kuda to vodi

 

 

 

S10 bi trebao doci bez tih sranja

 

 

Vise o na LINK

 

edit: bas citam tweet od lika koje je to pustio, kaze da ima nekih "netocnosti" pa provjerava 

 

https://twitter.com/OnLeaks/status/1069574141957812224

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 16:23 (Timo).
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
X3M kaže...

naletjeh na novi leak, slika u prilogu

 

sta vi mislite, meni su ove tockice u ekranu puno losije rjesenje od proreza, kojeg bar mozes sakriti, a ovo mi se cini da bode u oci totalno 

 

ovo je kao S10+ verzija, pa moza S10 bude izgledao bolje jer ce imati samo jednu kameru, medutim ne svida mi se nikako kuda to vodi

 

 

 Bit ce najvjerovatnije "infinity o" ali ne vjerujem da ce tako s dvije kamere nego jedna samo rupica koja sigurno manje prostora zauzima i lijepse izgleda od notcha. I displej ce sigurno vise biti edge to edge nego na tom renderu.

 

Imaju leakovane slike zastite ekrana po cemu se vidi skroz od kraja do kraja displej sa jednom malom rupicom za kameru a pri vrhu minimalni prostor za zvucnik. Odlicno izgleda ovo sto sam ja gledao.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 16:49 (arnes_king).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Robi1992 kaže...
Ljudi dali je dokazano da bilo kakva zastita ekrana skida olephobic coating jer ne mislim nista stavljat ni masku ni zastitu ali me sada to muci radi gaminga jer ce mi se opet stvorit onaj masni krug

 Ne skida. Imao sa na OnePlus skoro godinu dana originalnu foliju i kad sam je napokon skinuo, nisu se otisci lagano primali i brzo su se obrisali

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Za kameru koristite defaultnu aplikaciju ili imate nesto drugo?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Za kameru koristite defaultnu aplikaciju ili imate nesto drugo?

 Default, na oreo sam imao i gcam koju sam povremeno koristio ali rijetko. Uglavnom se dobije dosta drugacija slika nego sa stock kamerom, ali svaka ima svoje prednosti pogotovo u odredjenim situacijama.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ko koristi neki adbloker za blokiranje reklama, npr host fajl notsabs nek zna da mu to malo usporava telefon, tj internet sporije ucitava jer prvo provjerava host fajl pa onda ide dalje. Ja sam kod sebe primejtio razliku kad upalim i ugasim. Kad je ugasen ima manje lagova, tj ne trzaju animacije kao nekad kad je upaljen. Doduse meni je bio neki od 55000 redova blokiranja pa je veliki, a mozda nece puno onim koji koriste manje linija.

I teme kad bilo koju drugu stavite, ona za svaku aplikaciju, za svako mjesto gde se promeni tema, instalira dodatni apk preko tog postojeceg, naprimer messages sad je default bjela, ako stavite crnu temu, instalira se layot.messages.apk tako nesto, i za svaki sad bude po 20 .apk kojih je moguce vidit sa Lucky Patcherom, ovako su skriveni. I to malo usporava tel, malo je*e animacije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Pozdrav, ne znam da li smijem ovo postat ovdje. Imam na prodaju maskicu Spigen Liquid Air Matte Black za S9+. Maskica je nekorištena. Samo sam ju isprobao, ali nažalost nije kompatibilna sa kaljenim staklom koje imam na mobu.
PM za ostale detalje. :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 12:45 (patoHD).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Probao sam instalirati pie betu ali ne ide,stalno javlja grešku u recovery modu.

Ima netko riješenje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Robi1992 kaže...
Kaljeno ili folija na edgeu nece bas stajati kako treba jelda?

naravno da hoce, treba samo znati sto kupiti

ja recimo imam screenknight wet apply foliju i drzi fantasticno, cak i s maskicom

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
A kupio si di tu foliju?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Robi1992 kaže...
A kupio si di tu foliju?

ebay.co.uk

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Uh .. preskupa folija 😃
Hvala probat cemo 💪
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ako nekoga zanimaju dobre bluetooth slusalice poslao sam na xs temi odusevljen sam slusalicama
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
markohinic5 kaže...

Probao sam instalirati pie betu ali ne ide,stalno javlja grešku u recovery modu.

Ima netko riješenje?

 Koji si fajl skinuo, mozda je pogresan? Ja cu ti rado pomoci, kod mene radi sve vec na beta 2.1

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Skinuo sam G960F BRJ6 to ZRKA

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 20:58 (markohinic5).
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
markohinic5 kaže...

Skinuo sam G960F BRJ6 to ZRKA

 Je li ti DBT njemacki firmware? Pitam jer mora biti firmware iz te drzave za koju si skinuo betu. Ako ti je to sve ispravno onda vidi ima li ga negdje drugo za download, mozda nije dobro skinulo? 

 

Kod mene je s9+ pa nije isti fajl. 1,64GB je ovaj zauzimao.

 

I napisi koji error ti izbaci u recovery kada pokusas instalirati.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 20:59 (arnes_king).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Imam orginal sve softver,najzadnji update kako je mobitel kupljen u Tele 2 prije mjesec dana.

Izbaci

E2014 odm partition fails to recover

E: error in/sideload/package/update.zip (status 7) 

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
markohinic5 kaže...

Imam orginal sve softver,najzadnji update kako je mobitel kupljen u Tele 2 prije mjesec dana.

Izbaci

E2014 odm partition fails to recover

E: error in/sideload/package/update.zip (status 7) 

 

 Pa ne mozes preko njega instalirati betu. Mora ti biti firmware iz drzave u kojoj je beta dostupna. Npr skines sa sammobile.com BRJ6 DBT (Njemacki nebrandirani) firmware instaliras njega preko ODINA pa tek nakon toga ces moci preko stock recovery instalirati betu.

 

Evo video upustvo korak po korak za taj prvi dio, jednostavno je.

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Hvala puno,idem probati.

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
markohinic5 kaže...

Hvala puno,idem probati.

 Ako gdje zapnes javi se :)

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice