Besplatni alat za enkripciju foldera i datoteka

poruka: 7
|
čitano: 2.929
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Besplatni alat za enkripciju foldera i datoteka

Može li mi netko preporučiti dobar besplatan alat za enkripciju fileova i foldera? Tražio sam po Googleu, ali nisam našao ništa zadovoljavajuće.

 

Hvala

16 godina
neaktivan
offline
Besplatni alat za enkripciju foldera i datoteka

Truecrypt za windows. A za Linux koristi kernelove enkripcijske mogućnosti preko cryptsetup programa.

Gentoo user. :')
15 godina
offline
RE: Besplatni alat za enkripciju foldera i datotek

zahvaljujem

15 godina
protjeran
offline
RE: Besplatni alat za enkripciju foldera i datotek

ja bih nešta napomenuo, prije nekoliko godina sam koristio neki program za enkripciju, točno radilo se o programu za zaključavanje foldera, gdje sam se nakon rušenja sustava našao u nemogučnosti otvaranja tih datoteka, bez obzira što je taj prog. uredno bio instaliran i šifra valjana

 

možda bi još bilo najbolje stavit u rar i zaštiti šifrom

15 godina
offline
RE: Besplatni alat za enkripciju foldera i datotek

nezgodna solucija, zato jer nešto pišem i non stop bih morao dodavati u rar. više mi odgovara truecrypt - sve u virtualni drive i deri.

15 godina
neaktivan
offline
Besplatni alat za enkripciju foldera i datoteka

I ja bih nešto takvo trebao.Do sada sam imao My LockBox i bio je super, ali morah ga ustupiti kčeri- tinejđerici za njezine potrebe.Predložite nešto slično, naravno freeware. Zahvaljujem.

poletarac u duši i još sasvim zelen
16 godina
neaktivan
offline
Besplatni alat za enkripciju foldera i datoteka

Mi na nekim kompovima i svim laptopima u firmi koristimo DriveCrypt, ali to je komercijalni program pa ja više doma koristim TrueCrypt jer je isto tako odličan, a i besplatan.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice