FOI - pomoć

poruka: 6
|
čitano: 2.333
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
FOI - pomoć

 Evo uskoro krećem prvu godinu Informacijskih sustava na foi-u pa bih trebao malu pomoć. Upravo sam se ulogirao na studomat da vidim da li je objavljen raspored predavanja. I onda sam naisao na obavjest:

 

""Obveza prijave putem AAI@EduHr infrastrukture.
Obzirom da je od 1.10.2015. nužna prijava u ISVU putem AAI@EduHr korisničkog imena i lozinke, preporučamo da se čim prije, ukoliko to već niste, počnete prijavljivati u ISVU sa svojim AAI@EduHr identitetom umjesto JMBAG-a.
Ukoliko za Vas prijava u sustav ovim putem još uvijek nije omogućena, molimo obratite se službi za studente na Vašoj ustanovi.""

 

Sad iskreno, ja nemam blage veze sto je to. Dobio sam korisničku oznaku za taj AAI@eduhr i nekakav aktivacijski kod. E sad, problem je u tome sto mi na papiru pise da je kod jednokratan, pa da se nebih zatrčao i nešto zeznuo obraćam se prvo ovdje da vidim da li ima itko tko zna što je to i kako to aktivirati i ako bi htio malo pomoći oko toga. I da li mozda netko zna kad se objavljuju rasporedi predavanja. Hvala.

 

14 godina
offline
Re: FOI - pomoć

Polako, drugi tjedan će vam sve objasnit na uvodnom predavanju, bit će i predstavljanje svih tih službi i sličnih stvari pa ćete dobit odogovore na sva bitna pitanja (i još jedno 30 glupih).

EduHr ID (email adresa na foi.hr domeni s loznikom) ćete isto tako dobiti prvi tjedan, nisam ni vidio to na studomatu da ćemo se odsad s tim prijavljivati tak da nema nikakve panike

 

 

Raspored će isto tako biti dostupan na http://nastava.foi.hr/ al za prijavit tamo isto trebaš foi.hr račun.

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2015 22:28 (The Unforgiven).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FOI - pomoć

Oke, zahvaljujem se puno. Znam da je ovo mozda djetinjasto pitanje, ali kako prvi dan ? Treba li se sta ponijeti na faks, kada doci itd... Ne zivim u varazdinu i tamo cu bit sam na stanu (tako sam htio), pa se nemam kome trenutno obratiti za pomoc jer nikoga ne poznam, pa me malo hvata frka.  

I gdje dobiti taj racun za foi ? To sam napravim (ovako preko interneta) ili to isto dobijem ? (znam da sam dosadan sa pitanjima, ali nebi bas sve htio u zadnji tren raditi)

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2015 22:34 (prc12).
15 godina
offline
FOI - pomoć

Lagano samo, nema mjesta panici. Dobit ćete svi foi.hr račune pa da možete i na moodle. Opusti se još nije ni počeo fax. 

15 godina
offline
Re: FOI - pomoć
prc12 kaže...

Oke, zahvaljujem se puno. Znam da je ovo mozda djetinjasto pitanje, ali kako prvi dan ? Treba li se sta ponijeti na faks, kada doci itd... Ne zivim u varazdinu i tamo cu bit sam na stanu (tako sam htio), pa se nemam kome trenutno obratiti za pomoc jer nikoga ne poznam, pa me malo hvata frka.  

 Kolko vidim ovo je iz događaja: "Gdje?
- U dvorani 1. (drugi kat), zgrada FOI1 (na glavnom trgu)

Kada?
- Prema rasporedu na http://nastava.foi.hr/public/schedule
Raspored studenata po grupama bit će objavljen uskoro.

Još nešto?
- Ponesite si bilježnicu i olovku kako bi si zapisali osnovne informacije o kolegijima, načinima studiranja i o samom studiju.

Vidimo se i sretno!"

Mislim da u ponedjeljak nemate nikakvo predavanje, samo će doći dekan par riječi reči, al to bi trebao vidit raspred na ovoj stranici gore.

14 godina
offline
Re: FOI - pomoć
Ugl. normalno je ako si prvih tjedan-dva zbunjen i preplašen a sljedećih mjesec-dva samo zbunjen, takvi smo svi bili :D

One ring to bring them all and in the darkness bind them
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice