Sklapanje gamer konfig

poruka: 12
|
čitano: 2.127
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Sklapanje gamer konfig

Skupilo se još nešt love pa sam si ovako zamislio konfig.... neke komponente su več kupljene i stoje mi dok ne stigne ostalo....

1. Thermaltake Chaser MK-1
2. Samsung P2370H (kupljeno)
3.Logitech MX 1100 (kupljeno)
4. Logitech G110
5. Gigabyte GA-990XA-UD3
6. AMD Phenom II X6 1055T
7. Palit GeForce GTX560 (kupljeno)
8. Corsair DDR3 Vengeance 1600Mhz 8-8-834 2x4Gb
9. Corsair Hydro Series™ H70 High Performance Dual-Fan Liquid CPU Cooler
10. WD Caviar Black 1Tb sata3 (kupljeno)
11. Logitech Z4 (kupljeno)
12. OCZ Fatal1ty 550W (kupljeno)

Za onu ploču am3+ sam se odlučil zbog nadolazečeg phenoma II x8 ili kak se bude zval..... a za ostale komponente koje nisu kupljene recite ako znate kaj bolje da je u toj cijeni ili +/-10%.....ono kučište mi je predobro tak da teško da budem odustalod toga da kupim neku drugu komponentu bolju ....ali za ostalo primam sve prijedloge

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2011 23:36 (Migi86).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sklapanje gamer konfig
kaj nitko ništa...ili sam krivo nekaj napisal?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sklapanje gamer konfig

Sve super, samo probaj ići na vengeance blue ramove, slagat će se sa bojom ploče :-D

Kučište je middle tower, probaj se rasteknuti do nekog većeg...

Napajanje je dobro, ali ako budeš nadograđivao komp u skorije vrijeme, a vidim da planiraš jer već misliš na bullye, onda bar nađi neko kvalitetno 700w-no.

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i t
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sklapanje gamer konfig
Migi86 kaže...

 

  Sve je super, samo ja bih rađe išao na trenutno najbolji zračni cooler na svijetu, dakle Noctuu NH-D14. Košta 560-tak kn u Opriću, a negdje je čak i bolja od H70.

 

15 godina
offline
Re: Sklapanje gamer konfig
Caesar et Brutus kaže...
Migi86 kaže...

 

  Sve je super, samo ja bih rađe išao na trenutno najbolji zračni cooler na svijetu, dakle Noctuu NH-D14. Košta 560-tak kn u Opriću, a negdje je čak i bolja od H70.

 

Ja nebi!

2 razloga:

            1.H70 je sad super jeftin, zano 470kn ako se ne varam, što je 100ak kn ispod noctue, a rezultati su im tu negdje.

            2.Probaj googlat vengeance ramovi i noctua, tu mislim na onu "standardnu d14 verziju", pa ćeš vidjeti što ćeš dobiti. Ti rami uz noctuu idi samo ako im odpiliš vrh...

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i t
16 godina
offline
Re: Sklapanje gamer konfig

h70 za 470kn? vjerojatno si vidio cijena za h50.. mislim da se cijena za h70 kreće oko 700injak kuna..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Re: Sklapanje gamer konfig
rooswelt1991 kaže...
Caesar et Brutus kaže...

 

Ja nebi!

2 razloga:

                      1.H70 je sad super jeftin, zano 470kn ako se ne varam, što je 100ak kn ispod noctue, a rezultati su im tu negdje.

                      2.Probaj googlat vengeance ramovi i noctua, tu mislim na onu "standardnu d14 verziju", pa ćeš vidjeti što ćeš dobiti. Ti rami uz noctuu idi samo ako im odpiliš vrh...

  Krivo. Nije 470-tak nego 700-tinjak kn.

  Ovo za RAM, nisam uopće skužio da je u pitanju Vengeance.

  Najisplativiji vodeni bi od svih za 560-tak kn trenutno bio H60, međutim baš ga i nema...

  Kao alternativa H70-ki nameće se Antec 920 H20.

12 godina
protjeran
offline
Sklapanje gamer konfig

Ja bi radije isao na Intel LGA1155 - SandyBridge CPU-Ove.

Jer imaju puno bolji OC potencijal i jacu arhitekturu.

Intel Core i5 2500K @ 3.3GHz,je jaci od AMD Phenom II X6 1100T @ 3.3GHz i AMD PHENOM II X4 980 @ 3.7GHz.

Procitaj zadnji broj BUG-a , uvjeri se sam...

 

 

DualCore Intel Pentium D925 @ 3.00GHz | ASUS P5PL2 | Palit nVIDIA GeForce 9500GT 1GB DDR2 | 160GB HDD WD | 2GB RAM DDR2 800MHz Apacer | Codegen 500W | Samsung SyncMaster 721N "17
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2011 11:41 (BR1cK).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sklapanje gamer konfig

http://www.smiro.hr/product_info.php?products_id=8159

 

Evo link, a mislim da je ista cijena prije par dana bila u diskont24.

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i t
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sklapanje gamer konfig
rooswelt1991 kučište nije midi nego full tower.... mislim a budem ipak išel na phenom II x4 955 black edition.... svejedno idem poslije na x8 a ovo bude za sada dovoljno....malo mi se nešt istopilo love pa bude i ta dobar....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sklapanje gamer konfig
Da li je bolje kupiti coolermaster V8 ili corsair hydra H60? I koliko su sigurna ta vodena hladenja od curenja tekucine? Nisam nikad imal vodeno pa se malo bojim toga... :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2011 15:54 (Migi86).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sklapanje gamer konfig
Migi86 kaže...
Da li je bolje kupiti coolermaster V8 ili corsair hydra H60? I koliko su sigurna ta vodena hladenja od curenja tekucine? Nisam nikad imal vodeno pa se malo bojim toga... :)

  H60, naravno. Sigurna su, nemaš brige.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice