Specificne potrebe,ne poznajem vise toliko hardver

poruka: 3
|
čitano: 2.079
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Specificne potrebe,ne poznajem vise toliko hardver

Zbog specificnih potreba moram sloziti novo racunalo

 

trenutno racunalo iz xyz izvora nije adekvatno za te potrebe (ne cudi me uopce) 

 

Budzet mi nije problem,mogu si dozvoliti oduska ali ne zelim ni placati blesarine ukoliko mi nisu potrebne/korisne 

 

Naime...Supruga vrti neke web stranice,sto s trenutnom opremom funkcionira,ali sad se ubacuje,i ja mozda djelomicno na ucenje video/photo editinga,za pocetak iskljucivo kao hobby,ubijanje slobodnog vremena za vrijeme zimskih i kisnih dana

 

nisam siguran koliko mi je bitna graficka kartica,ako ne treba dati 1000 eura za nju,ne bih...

 

da rezimiram potrebe

 

-Uredski alati,office,pdf,...dosta intezivno

-web dizajn,tu i tamo,...

-video/photo edit,4k mora biti moguc

-povremeni gaming,nije toliko ni bitno

-multimedija i konzumiranje iste vise manje,za to koristim tv

-3d rendering bi mogao zatrebati,do sad je funkcionirao  ovako,takodjer hobby uoptreba u prvom planu

 

 

Zelje su iduce

-Mora biti tih,necu da ga cujem dok radi

-RGB sranja sto manje moguce,moze nesto malo,toplijih boja,kao ambijentalno pozadinsko osvjetljenje

-Normalan dizajn kucista  ukoliko je moguce,posto obilazim trgovine,njuskam vidim da je sve vise manje neki star trek,predator ovaj predator onaj,batman superman dizajn od kojeg mi se dize zeludac 

-Sto bolja kvaliteta komponenti uz sto duzu garanciju

-Da mi ne treba privatna elektrana i kabel od 16 kvadrata za napajanje

 

Kupio bih sve novo,od periferije,do monitora pa cak i stol...osim Teufel zvucnika,njih bih zadrzao

 

Monitor ne manji od 27 kao trenutni,idealna velicina ali neki oku uodniji za duzi period koristenja (ako postoji) jer oduvijek imam problem s tim

 

dok sam bio mladji,pratio sam hardver,sam slagao sve,ali zivot me odveo u drugom smjeru pa sam lagano ispao iz igre,ali i dalje sam sposoban to sve sloziti i upogoniti

samo ne pratim trenutno trziste i sto izlazi novo

 

ovaj pc iz potpisa vec godinama ne postoji,novi ne ocekujem ispod 2500-3000 eura tako da budzet je tu...

 

AMD,Intel,Nvidia,...ovo ono,nebitno...

 

 

Svemirski mega car
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Specificne potrebe,ne poznajem vise toliko hardver

sve stoji,samo ako izbacimo periferiju mozda nekom srecom se da sto sloziti i ispod 1300

 

prebacujem u drugu temu...

Svemirski mega car
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice