MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.332.483
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

ne znam jeste gledali themmahour podcast s arielom, malo sam više bio za ufc do sada, ali neke stvari koje je otkrio tu i sve što je rekao o njima, njihovom poslovanju, suradnji, ophođenju prema radnicima itd. spominjanju cijele ove priče i svih detalja. mislim da je ufc jedna smećarska firma i da su dana i ferttite totalne šupčine. puno je tu nesređenih i prljavih stvari iznutra, dosta mi fanovi vjerojatno toga ne znamo niti ćemo znati, ali ovaj puta mi nije niti malo drago zbog uskraćivanja posla nekome poput helwanija, koji im je godinama radio fenomealan promo i nije tražio ništa zauzvrat. #Freehelwani

14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Henderson dobio 800.000,00 $ za fajt, auuuu

 

The full list of UFC 199 payouts included:

 

Michael Bisping: $250,000 (no win bonus)
def. Luke Rockhold: $250,000

 

Dominick Cruz: $350,000 (no win bonus)
def. Urijah Faber: $160,000

 

Max Holloway: $150,000 (includes $75,000 win bonus)
def. Ricardo Lamas: $53,000

 

Dan Henderson: $800,000 (includes $200,000 win bonus)
def. Hector Lombard: $53,000

 

Dustin Poirier: $110,000 (includes $55,000 win bonus)
def. Bobby Green: $24,000

 

http://mmajunkie.com/2016/06/ufc-199-salaries-cruz-350k-bisping-250k-rockhold-250k-earn-top-disclosed-payouts-1

 

Gaming Rig: http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2016 22:54 (thesekiman).
8 godina
odjavljen
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...

Fedor se vraća... Bar tak veli ekipa iz UFC-a...

 

 

Al ne dolazi u UFC, nego EFN 50 (kaj je to?). I protiv koga se vraća? Maldonada?! Žalosno je na što je Fedor spao u zadnjim mečevima. Zar je zbilja toliko važno da do kraja karijere više ne izgubi ni jedan meč, da ga stavljaju sa slabićima ili anonimusima?

 Zasto je zalosno sto je "spao" na to da ce biti masno placen da se bori protiv srednje ili nize kvalitetnih boraca.

MMA je biznis i poanta je zaradit sto vise sa sto manjom stetom. Nate Diaz ce u ove dvije borbe zaradit vise love nego recimo vrhunski Dos Anjos u svojih slijedecih 10 borbi. Tako i Fedor. U sportu je bitno biti najbolji ali MMA je biznis a onda sport. Za 5 godina nece biti bitno tko je prije 5 godina bio prvak al ce biti bitno ko ima keš na racunu.

Battlelog: Glavas_ZG
16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
thesekiman kaže...

Henderson dobio 800.000,00 $ za fajt, auuuu

 

The full list of UFC 199 payouts included:

 

Michael Bisping: $250,000 (no win bonus)
def. Luke Rockhold: $250,000

 

 

Bisping je još u 2011. dobivao po 300-500 tisuća za obične borbe, i to samo fight purse.

Osim toga, ako se ne varam, bio je borac koji je kroz svoju UFC karijeru zaradio najviše love (sad ga je Conor svrgnuo probably).

Tako da sam uvjeren, kad se uzmu u obzir sve ostale klauzule iz ugovora koji ima s UFC-om, da je dobio daleko više od ovoga, a vjerojanto i od Hendoa.

Tko zna, možda čak i neke PPV poene ima...

 

A ovo iznad u vezi Ariela i UFC-a, tj. Zuffe, oni jednostavno još nisu na toj razini s ostalim velikim sportovima i ligama, oni su još "bush league" za NFL, NBA itd.. pa ni ne čude takve stvari.

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
16 godina
moderator
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Glavas_ZG kaže...
mbaksa kaže...

Fedor se vraća... Bar tak veli ekipa iz UFC-a...

 

 

Al ne dolazi u UFC, nego EFN 50 (kaj je to?). I protiv koga se vraća? Maldonada?! Žalosno je na što je Fedor spao u zadnjim mečevima. Zar je zbilja toliko važno da do kraja karijere više ne izgubi ni jedan meč, da ga stavljaju sa slabićima ili anonimusima?

 Zasto je zalosno sto je "spao" na to da ce biti masno placen da se bori protiv srednje ili nize kvalitetnih boraca.

Neki bi još uvijek htjeli vjerovati da je borcima, osim do novca, stalo i do toga da zaodovolje fanove. Shvaćam da je Fedor spiskao lovu i da sad na zalasku karijere pokušava zaraditi nešto love za penziju, ali ono... Spao je na jako niske grane. "Preko noći" od nepobjedivog postao borac koji se bori samo s irelevantnim borcima. Fanove ko j*be. Bilo bi bolje da je pametnije ulagao i da više nije ulazio u ring jer ovako sam razočarava fanove. Nadao sam se njegovom povratku godinama, cimao nas je, a na kraju od svega jedno veliko ništa. Povratak koji to nije.

14 godina
offline
14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jbt, ode Kimbo..

 

 

 

Helwaniju maknut ban sa evenata.

 

http://www.ufc.com/news/UFC-Statement-June-6

Gaming Rig: http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
8 godina
odjavljen
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...

 i mene je jako razočarao, ali ga razumijem ...

Battlelog: Glavas_ZG
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...

Neki bi još uvijek htjeli vjerovati da je borcima, osim do novca, stalo i do toga da zaodovolje fanove. Shvaćam da je Fedor spiskao lovu i da sad na zalasku karijere pokušava zaraditi nešto love za penziju, ali ono... Spao je na jako niske grane. "Preko noći" od nepobjedivog postao borac koji se bori samo s irelevantnim borcima. Fanove ko j*be. Bilo bi bolje da je pametnije ulagao i da više nije ulazio u ring jer ovako sam razočarava fanove. Nadao sam se njegovom povratku godinama, cimao nas je, a na kraju od svega jedno veliko ništa. Povratak koji to nije.

 Teško je ovako procijeniti što bi tko od nas napravio. Ali u posljednje vrijeme sve više vjerujem da je najbolji put samo ugrabit što više love uz što manje rizika. Na koncu, tu se radi o životu, egzistenciji i sl.

Redovito vidiš ekipu koja je spremna "bilo kad, bilo gdje" kako zarađuje mnogo manje od onih koji su spremni reći ne onda kad treba. Ostavština je kul i sve to, ali od nje se ne živi. Pogledaj Colemana kao primjer.

16 godina
moderator
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Danny_HR kaže...
Teško je ovako procijeniti što bi tko od nas napravio. Ali u posljednje vrijeme sve više vjerujem da je najbolji put samo ugrabit što više love uz što manje rizika. Na koncu, tu se radi o životu, egzistenciji i sl.

Redovito vidiš ekipu koja je spremna "bilo kad, bilo gdje" kako zarađuje mnogo manje od onih koji su spremni reći ne onda kad treba. Ostavština je kul i sve to, ali od nje se ne živi. Pogledaj Colemana kao primjer.

Ma sve je to jasno, ali ako tako gledaš na stvari, što ti ostaje? Mislim, ako se sad Fedor (ili Nick Diaz) bori samo radi love meni osobno to ubije čar gledanja borbi, barem njihovih.

 

Isto tako se može gledati na filmove - možeš na njih gledati kao na jedan veliki biznis, a možeš na njih gledati i kao na nešto što usrećuje ljude koji ih gledaju, te da pritom donese i neku zadovoljštinu ekipi koja ih radi.

 

Lova nije jedino što se dobiva iz sporta - dobiva se ugled, društveni status, nekome postaneš uzor, možeš pozitivno utjecati na ljude. Ako nema toga, onda komotno možemo prestati gledati sportove. Ono, neka se bar onda održava iluzija toga. Možda je nekome gušt gledati kako se dva lika mlate do krvi samo da familiji mogu staviti kruh na stol - meni to nije gušt gledati. Meni je to tragedija.

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Naravno, uvijek je ljepše gledati dvojicu koji se bore iz strasti. Samo velim da potpuno kužim onu drugu stranu.

14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ma šta god pričali, uvijek će većini njih bit samo novac na prvom mjestu. Možda je to žalostno, tj. ne možda nego i je to nažalost preloše, al to je tako... Nick Diaz najbolji primjer za to. Miljun puta je rekao da se samo bori za novce, da samo čeka "money fight" inače se neće borit. Njemu je to posao, on hoće dobro zaradit za odrađen posao (borbu) i ja to razumijem i poštujem.
Meni je drago recimo njega gledat, iako znam da se bori za novce.

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
8 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Naivni ste ako mislite da oni ulazu toliko truda i muke jer eto, to im je strast i to vole (naravno postoje izuzetci). Da je tako nebi se trgali za ugovore, radili show itd. nego bi bili sretni samo da se bore, ali sve to lova pokrece i uvijek je pokretala... Naravno ima strastvenih boraca na kojima se vidi da je to nesto vise, ali to je takav sport gdje ne smijes bit los i gdje moras dat 110% i bit full motiviran ili ces dobit po lampi, osjetit ces posljedice... Adebayor je svojedobno rekao da do 20 god. volis sport, do 23. jos imas neku strast, a kasnije je to samo posao i da tako razmislja 99% profi sportasa...

16 godina
moderator
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

UFC izbacio video Fedor vs Arlovski. Konačno imamo priliku vidjeti što se točno dogodilo - za razliku od onog starog videa gdje su stalno ponavljali snimku iz istog (ili dva?) kuta, iz kojih se slabo vidjelo kako ga je Fedor srušio, sad je snimka iz šest kuteva - baš su se raspištoljili.

 

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...

UFC izbacio video Fedor vs Arlovski. Konačno imamo priliku vidjeti što se točno dogodilo - za razliku od onog starog videa gdje su stalno ponavljali snimku iz istog (ili dva?) kuta, iz kojih se slabo vidjelo kako ga je Fedor srušio, sad je snimka iz šest kuteva - baš su se raspištoljili.

 

 Arlovski je čak dobro izgledao sve do tog nesretnog nokauta. 

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Kratki kroše i to je to, ne treba tu snaga već samo preciznost.

Isto kao i Miočić protiv Werdum i sada Bisping, takvi udarci da su bilo gdje osim u vilicu ne bi srušili nikoga.

 

"Precision beats power" kako bi rekao McGregor, a i naš premijer 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Arlovski ne da je izgledao dobro, nego je Fedor bio u popriličnoj gabuli.

Nije mu ništa prolazilo, Arlovski ga je i countero i leadao sa svojim kombbinacijama bolje. Doduše Arlovski je uvijek bio najopasniji u prvoj rundi.

Ali eto, Fedor je imao dovoljno sabranosti da plasira taj udarac nakon što je primio par njih, zapravo da postavi šaku samo, momentum je učinio ostalo.

 

Mislim da je UFC imao u planu za 200 Lesnar-Fedor, ali im nije uspjelo, a Hunt je tu bio kao backup plan.

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

I ovo je odlično.

Samo mi malo žao Lesnara, ovo će biti još jedan u nizu walk-off nokauta po kojima je Hunt poznat 

 

Ali UFC 200 je sada odličan, na početku je loše izgledalo, ali sada je vrhunski.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Naš dobri dragi Sage kojeg ste svi već zaboravili opet ima probleme u kampu s ocem.
http://www.bjpenn.com/mma-news/sage-northcutt/muay-thai-champion-brought-help-train-sage-northcutt-leaves-disgust/

Nemoš ocu ništa prigovirit pogotovo kad je dite trenira cili život, al trebali bi mu ljudi nešto reć...
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Vrijeme je da se Lawlera ubaci u Mortal Kombat ili tako nešto...

 

https://twitter.com/GrabakaHitman/status/740689029155454976

 

PS

Woodley sigurno razmišlja ''u što sam se ja uvalio?!?!''

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2016 18:05 (m77).
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Koji razgovor...
Ultra sporo govori + žvače nešto
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Veliki sam Robbiejev fan, ali nadam se da će on odraditi još 2-3 borbe i u penziju...čovjek je pretrpio previše batina u posljednjih par mečeva i bojim se i pomisliti kakve bi to posljedice na njemu moglo ostaviti.

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ja bi da još nabatina McGregora, napravi lovicu tu i ide u penziju, zasluženo i bez kalkulacija za razliku od mnogih.

root
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
zoharbizo kaže...

Ja bi da još nabatina McGregora, napravi lovicu tu i ide u penziju, zasluženo i bez kalkulacija za razliku od mnogih.

Nema šanse da Conor više uopće pomisli izazvati Robbieja, a kamoli da se ta borba dogodi...Woodley, Thompson/Rory i penzija...ovaj intervju je zanimljiv i badass do srži, ali Robbie uopće ne izgleda čisto tu.

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Haha izgleda kao neka poremećena teksaška seljačina koja je već ubila par stotina ljudi sjekirom dok su stopirali, mrtav hladan sa žvakom u ustima, na koki.

root
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Woodley, Thompson/Rory i penzija...

 mislim da je i condit zaslužio revanš

10 godina
protjeran
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ima li što o borbi Mayweathera i McGregora?

This time next year we'll be millionaires
16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Boixus Nois PS kaže...

Ima li što o borbi Mayweathera i McGregora?

 Ima. Održat će se 30.2.2017. u Nigdjezemskoj.

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
zoharbizo kaže...

Ja bi da još nabatina McGregora, napravi lovicu tu i ide u penziju, zasluženo i bez kalkulacija za razliku od mnogih.

 da stvarno je zasluženo...od zadnja tri meča je 2 trebao izgubiti po svakoj zdravoj logici!

SILA/ZGX@ZGamers
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Evo počele priče o Bisping vs Henderson. Publika je koliko vidim zainteresirana, al svi komentiraju da Suoza zaslužuje borbu za pojas.
Volio bih pogledat Dan vs Bisping II pa da je ovaj umirovi možda s pojasom ili ode bar u mirovinu sa borbom za pojas.
Svi znamo da realno ne zaslužuje tu borbu, ali prestar je, priča već o mirovini, definitivno mislim da bi mu jednu oproštajnu spektakularnu borbu mogli omogućit.
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice