MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.331.809
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
1.Lovac kaže...
Evo počele priče o Bisping vs Henderson. Publika je koliko vidim zainteresirana, al svi komentiraju da Suoza zaslužuje borbu za pojas.
Volio bih pogledat Dan vs Bisping II pa da je ovaj umirovi možda s pojasom ili ode bar u mirovinu sa borbom za pojas.
Svi znamo da realno ne zaslužuje tu borbu, ali prestar je, priča već o mirovini, definitivno mislim da bi mu jednu oproštajnu spektakularnu borbu mogli omogućit.

Nisu ni Jacare (36god) ni Romero (39god) baš u cvijetu mladosti da mogu tako olako čekati još godinu dana i pustiti fosila Hendoa preko reda.

Uostalom, već se borio za pojas, protiv Andersona a imao je i priliku protiv Jonesa pa je k'o debil čekao zadnjih 10 dana da javi da je ozlijeđen i ništa od borbe. Čak se cijeli event otkazao, kaos pravi nastao.

Tako da ne vidim zašto bi mu nakon svega poklonili sada title fight (osim ako nije $$ isplativo).

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Baš zato šta je isplatovije gledat njega nego Suozu... Suoza je star al ima još on do mirovine, a Handi je ovo sad stvarno zadnja borba. Ako ne bude neki spektakl, da se ne oproati bezveze :(

Btw Sonen i ekipa već pričaju o Hall vs Silva na UFC200, kao šta sam ja to odma reka, makli su se sa manjeg carda da bi bila još jedna zanimljiva borba u 200.
Inače oko tog 200, ja bi volia još jedan dobar HW fight.
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
1.Lovac kaže...

Btw Sonen i ekipa već pričaju o Hall vs Silva na UFC200, kao šta sam ja to odma reka, makli su se sa manjeg carda da bi bila još jedna zanimljiva borba u 200.
Inače oko tog 200, ja bi volia još jedan dobar HW fight.

 Meni se ta borba nimalo ne sviđa za Silvu.

Mislim da bi mogao biti brutalno nokautiran. Brade više nema, a i refleksi su sve lošiji.

Iako mislim da ne bi čekali tako dugo s objavom te borbe, ipak je Silva među većim drawovima.

Pitanje kako se oporavio od one operacije na koju je hitno morao...

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ma vrh borba :)
A ja bi odugovlačia najavu sve dok nije sto posto sigurno da se mogu borit, vjerojatno ce tako i bit da se ne bi ponovilo da neko odustane
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
moderator
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

UFC baš siluje s onim Fjodorom na YouTubeu - nakon videa s Arlovskim, objavili video s Filipovićem i sad s Randlemanom. Ili ih jako muči potencijalna (ne)gledanost tog drugog eventa na kojem će se Fedor boriti ili je ovo možda naznaka da bi sljedeća Fedorova borba mogla biti na nekom baš UFC-ovom eventu?

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ne znam šta se događa, pretpostavljam da su već u nekim pregovorima UFC i on oko borbe iduće, ali ne znam koliko je zanimljiva ta situacija sve skupa sada... Da su ga doveli na UfC 200 super, ovako nije toliki hype sada kad se ovo iščekuje.
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...

UFC baš siluje s onim Fjodorom na YouTubeu - nakon videa s Arlovskim, objavili video s Filipovićem i sad s Randlemanom. Ili ih jako muči potencijalna (ne)gledanost tog drugog eventa na kojem će se Fedor boriti ili je ovo možda naznaka da bi sljedeća Fedorova borba mogla biti na nekom baš UFC-ovom eventu?

Pokušavaju ga što više nahajpat upravo zbog toga da ga lakše prodaju kao UFC zvijezdu kad nakanta Maldonada. 

Neki dan je gostovao na MMA Houru i rekao da je trenutno bliže potpisivanju ugovora s UFC-om nego što je ikad bio. Ugovor je navodno već sastavljen i rješavaju se sitnice. Ipak, vjerojatno sve ovisi o učinku u ovom meču.

16 godina
moderator
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Danny_HR kaže...
Neki dan je gostovao na MMA Houru i rekao da je trenutno bliže potpisivanju ugovora s UFC-om nego što je ikad bio. Ugovor je navodno već sastavljen i rješavaju se sitnice.

U Fedorove implikacije i hajp više ne vjerujem. Vjerovat ću tek kad Dana kaže da je potpisao, jer se Fedor stigne još stoput predomisliti.

 

Danny_HR kaže...
Ipak, vjerojatno sve ovisi o učinku u ovom meču.

Da. Zato se i bori protiv poluteškaša na zalasku karijere.  Da ga može samljeti.

10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

UFC će po svemu sudeći biti prodan, odnosno, veća je šansa da se to dogodi nego da Fedor dođe. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
isuckatthisgame kaže...

UFC će po svemu sudeći biti prodan, odnosno, veća je šansa da se to dogodi nego da Fedor dođe. 

 Neće se Ufc prodat sigurno... Nisu ludi :D

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
10 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
1.Lovac kaže...
isuckatthisgame kaže...

UFC će po svemu sudeći biti prodan, odnosno, veća je šansa da se to dogodi nego da Fedor dođe. 

 Neće se Ufc prodat sigurno... Nisu ludi :D

 Čuj, da imam firmu koja vrijedi više nego ijedan sportski klub na svijetu, znači cca 4 milijarde, prodao bih je instant. :D Dana se izjasnio oko toga već, rekavši da mu se javi onaj tko ima te pare. :D

A to je za sada samo glasina, ali sve više ljudi i izvora koji su bliski s UFC-om tvrde da je UFC jako dobro napreduje u prodaji. Ne znam ni sam kako bi to moglo izgledati.

Više vjerujem u taj rumor nego u onaj da će se Fedor ikada boriti u UFC-u. :D

14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ukoliko prodaju, a vjerojatno prodaju udio u tvrci, to vjerojatno funkcionira kao dioničko društvo i prodat će nekome recimo 49% tako da ostanu većinski vlasnici i dalje odlučuju o svemu.

Ne isplati im se prodat cijelu organizaciju sigurno. Kruže i glasine da će se UFC proširit, tako da tko zna šta planiraju.
Mislim da stvarno planiraju prodat veliki dio kako bi kupili neku "manju" organizaciju i pripojili je UFCu.

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
11 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mislim da je stvar u tome što imaju sve više konkurencije i nazire se da bi mogli imati problema sa time da cijelo vrijeme podižu plaće borcima i plaćaju troškove svega skupa, kako bi bili i dalje najjača organizacija. Približavaju se limitu načina zarade i moraju postajati sve kreativniji. Prodali su sponzorska mjesta Reeboku, znači tu su se zatvorili. Već valjda jesu u zemljama sa najposjećenijim eventima, vjerovatno ne mogu niti to više podići. Pokušavaju sa raznim popratnim emisijama podići broj minuta na TV-u, no i to vjerujem da ne drži vodu, jer ipak su samo borbe ono zanimljivo. Znači sva ta kreativnost ima svoju granicu. Tako da se nebi čudio da za par godina UFC više ne bude najjača organizacija, sve je moguće. Zato i ima smisla da razmišljaju o prodaji sada, dok su u punom zamahu, jer sada vjerovatno mogu dobiti najviše uz najmanji dosadašnji ulog. Moguće da su procijenili da su trenutno na vrhuncu isplativosti.

10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ultimate Fighting Championship primio je dvije ponude u iznosu od oko 4.1 milijarde američkih dolara.

Dva ponuđača su američki WME-IMG zajedno s kineskim konglomeratom Dalian Wanda Groupom, te China Media Capital.

ESPN je objavio da se radi o potpunom preuzimanju.


Vrijeme će pokazati.

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ovo što govoriš, ima smisla prodat kompaniju u potpunosti, možda zadržat neki udio u tom slučaju. Slažem se da će se s ufc 200 recimo postić vrhunac i normalno je da će kroz idućih par godina ako ne dovedu neke ultra dobre borce cijeli ufc razvodnit.
Nek im je sa srećom, ja gledam ovo sve zbog borbi, ne zanima me to šta će se dogodit i tko će bit vlasnik, ali ako se prodaja dogodi nadam se da će ić sve nabolje :)
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ima tko neki dobar stream za FEDOR EMELIANENKO vs FABIO MALDONADO?

Ne mogu naći ništa što valja...

 

Može i na PM.

14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Evo potaknut nekom pričom da se i vi priključite virtualno u raspravi.

Koji su po vama 5 boraca koji bi se trebali umirovit i zašto? Ima ih i više, nabrojite slobodno ;)

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
moderator
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Meč protiv Maldonada već je na Fjodorovom YouTube kanalu. Nisam ga još pogledao, ali čim traje skoro 20 minuta, jasno je da je otišlo do kraja. Kako će takav Fedor u UFC?

 

https://www.youtube.com/watch?list=PL0wP7ybb2nT57taFsWMiH01V291IVuEed&v=wBUFv6GqnS4

 

 

Edit:

Pogledao sam. Ovakav Fedor zbilja nema što raditi u UFC-u. Njegova sportska karijera je završena, ako će odraditi još koju borbu, to će biti nekompetitivne borbe (kao i njegovih pet zadnjih borbi), isključivo radi love.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.6.2016 0:18 (mbaksa).
10 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...

Meč protiv Maldonada već je na Fjodorovom YouTube kanalu. Nisam ga još pogledao, ali čim traje skoro 20 minuta, jasno je da je otišlo do kraja. Kako će takav Fedor u UFC?

 

https://www.youtube.com/watch?list=PL0wP7ybb2nT57taFsWMiH01V291IVuEed&v=wBUFv6GqnS4

 

 

Edit:

Pogledao sam. Ovakav Fedor zbilja nema što raditi u UFC-u. Njegova sportska karijera je završena, ako će odraditi još koju borbu, to će biti nekompetitivne borbe (kao i njegovih pet zadnjih borbi), isključivo radi love.

 

 A i ova se smatrala nekompetitivnom za Fedora pa je dobio batine života. Mislim da je zaokret za 180 stupnjeva i drito u mirovinu za njega najbolja opcija. Nepotreban povratak uopće, najavljivan je kao idući UFC prvak, a realno nije zreo da odradi rundu sa ispodprosječnim poluteškašem. Poštujem ga i baš zato ga ne želim više gledati kako prima udarce.

14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Francisa Ngannoua vs Fedor eventualno borba u UFCu, s tim da bi ga Ngannoua uništia bolesno :D

Umra je tip nakon prve runde. Sjećam se borbe Hunt vs Bigfoot* koja je ostala nerješena gdje su se tukli 5 rundi ko luđaci, a ovi jedva 3 runde izdržali.

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.6.2016 14:24 (1.Lovac).
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

"Dobio batine, dobio batine".

 

Trebalo je onakve batine podnijeti i opet se ustati.

16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nekoliko zapažanja:

1. Svaka čast Fedoru što je uopće preživio sve ono i digao se i (kolko-tolko) odradio borbu do kraja

2. Bilo kome drugome i bilo gdje drugdje bi borbu prekinuli tamo nakon prvog knockdowna, realno jedno 3 puta je izgubio svijest u toj prvoj rundi i bilo je žalosno za gledati

3. Nema smisla govoriti o nekakvom izletu u UFC, jasno je da je njegovo vrijeme daleko prošlo, fizički je izgledao u katastrofalnoj formi, čak i za svoje pojmove

4. Maldonado još gori, drugu i treću rundu nije bacio 5 udaraca sve skupa (i opet od tih 5 su 2 bila knockdown) malo tu smrdi i na fix (iako teško s obzirom na prvu rundu, osim ako uputa nije došla nakon kraja prve).

5. Druga i treća runda su više podsjećale na Kimbo-Dada 5000 nego na neku ozbiljnu borbu, iako ajde s obzirom na pretrpljenu štetu, Fedor je još imao i solidnu svježinu u udarcima.

 

Inače, po mome je borba trebala biti 28-28 (kad već nije prekinuta u prvoj).

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
1.Lovac kaže...

 

Umra je tip nakon prve runde. Sjećam se borbe Hunt vs Big Nog koja je ostala nerješena gdje su se tukli 5 rundi ko luđaci, a ovi jedva 3 runde izdržali.

 Njih dvojica se nisu nikad borila. Vjerojatno misliš na Bigfoota

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Maldonalno demoliran u UFC-u a on demolirao Fedora.

Fedorov prime je odavno gotov, nažalost.

Sad se može još malo financijski osigurati na račun slave i to je to.

root
8 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Fedorovo vrijeme je proslo prije par godina. Jedino zalosno u svemu ovom je to sta je spiskao pare pa sad prodaje svoje dostojanstvo. Ako potpise sa UFC-om ovi ce mu morat dat neko topovsko meso inace nista od njega...

8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Neko topovsko meso za pocetak, a nakon toga Title Shot za Fedora u UFC-u, UFC proda Fedora za naslovnu borbu bolje nego iti jednog teskasa u svom rosteru.

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ovo je blijeda sjena od onog fedora, miocic je jednim udarcem srusio maldonada ,a fedor ni sa 150.Što prije ode u mirovinu to bolje, ne znam na koju foru je fedor ovo pobijedio, baš žalosno za gledati ali godine čine svoje. Ne znam zašto se ti ljudi vraćaju uopce mislim znam da je zbog love ali zašto je uopce i otišao u mirovinu, sve mi se čini da će i mirko se vratit, vidim na fejsu vkežba svaki dan samo čekam da jedan dan svane vijest da se vraća.

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Glavas_ZG kaže...

Neko topovsko meso za pocetak, a nakon toga Title Shot za Fedora u UFC-u, UFC proda Fedora za naslovnu borbu bolje nego iti jednog teskasa u svom rosteru.

 Stvar je u tome da on nemože pobijediti nikoga iz top 15...Maldonado je lhw koji se jedva održavao u top 15, koji je u izletu u tešku diviziju izdržao 34 sekunde sa Stipom i koji je uvijek fizički loše izgledao, ali jučer je baš baš loše izgledao...i čak i takav Maldonado priušti Fedoru ogromne batine.

 

Inače, danas velteraški title eliminator...strašno jak meč Roryja i Thompsona...dosta se favorizira Wonderboy, ali Rory je luđak i mislim da bi se danas mogao zaustaviti (opravdan) hype oko Thompsona...zanimljivo je i da nakon ove borbe Roryju istječe ugovor s ufc-om, iz kojeg dolaze izjave da nemaju ništa protiv toga da Rory iskuša tržište.

8 godina
odjavljen
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
Glavas_ZG kaže...

Neko topovsko meso za pocetak, a nakon toga Title Shot za Fedora u UFC-u, UFC proda Fedora za naslovnu borbu bolje nego iti jednog teskasa u svom rosteru.

 Stvar je u tome da on nemože pobijediti nikoga iz top 15...Maldonado je lhw koji se jedva održavao u top 15, koji je u izletu u tešku diviziju izdržao 34 sekunde sa Stipom i koji je uvijek fizički loše izgledao, ali jučer je baš baš loše izgledao...i čak i takav Maldonado priušti Fedoru ogromne batine.

 

Inače, danas velteraški title eliminator...strašno jak meč Roryja i Thompsona...dosta se favorizira Wonderboy, ali Rory je luđak i mislim da bi se danas mogao zaustaviti (opravdan) hype oko Thompsona...zanimljivo je i da nakon ove borbe Roryju istječe ugovor s ufc-om, iz kojeg dolaze izjave da nemaju ništa protiv toga da Rory iskuša tržište.

 Slazem se sa svime ali treba imati na umu da je MMA biznis na prvom mjestu a onda sport. Brock i Conor su najbolji primjeri. A Fedor je po imenu tu negdje. U MMA je uvijek sve moguce tako i to da Fedor pobjedi u borbi za Titulu UFC-a. Pogotovo ako bi to bilo protiv Overeema.

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ranko Kukumar kaže...

 Njih dvojica se nisu nikad borila. Vjerojatno misliš na Bigfoota

 Lapsus, u pet ujutro očito nisam najspremniji za pisat komentare :P

 

Ma nemate više šta pričat o tom tipu... borba je bila kakva je. Svima je jasno sve.

 

PS Zaboravia sam jučer napisat kako sam vidia ovu vijest. Kakvo ruganjeeeee!!! I pogleda sam neku presicu, nekakvo naguravanje, presmješno :P

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice