Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 707.266
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ikea Markus došla. Kvaliteta izrade je jako dobra što se vidi i po težini u usporedbi sa starom gaming stolicom. Žao mi je što je tada nisam kupio umjesto gaming stolice koju sam platio 1000kn dok bi se ikea markus na akciji kretala za 700 kuna, ali što je tu je.

Općenito izgleda lijepo. Malo je čudno sjedati na njoj nakon gaming stolice jer se osječaš kao da si u gipsu (uspravan, ne zalegnut).

 

Vidjet ću kakva će biti tijekom tjedana/mjeseci.

 

Jedino nažalost ta cijena koja konstantno raste bode trn u oko. Nadam se da će poslužiti za 146€. U najgorem slučaju idem u potragu za drugom.

4 godine
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Gdje kupiti Herman Miller EMBODY Logitech verziju s dostavom u HR? Od ovih koje nalazim svi mi odgovorili da ne dostavljaju u vuko*ebinu hahaha, a oni koji dostavljaju HM stolice, nemaju Logitech verziju, nego običnu.

BTW ako nije zabranjeno - prodajem Titan Secretlab 2020 Dark Knight. Sve je funkcionalno, naslon za ruke zamijenjen prije nekoliko mjeseci jer se oljuštila ta fejk koža i ima novi jastuk za sjedenje koji je još zapakiran i čeka novog vlasnika :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2023 17:39 (manticorex).
10 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav, dali netko ima iskustva sa ovom stolicom ?

Unique SAGA PLUS

Ili opcenito njihovim stolicama, treba mi nešto kvalitetno, do tog cjenovnog ranga.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.8.2023 15:15 (August).
12 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
manticorex kaže...

Gdje kupiti Herman Miller EMBODY Logitech verziju s dostavom u HR? Od ovih koje nalazim svi mi odgovorili da ne dostavljaju u vuko*ebinu hahaha, a oni koji dostavljaju HM stolice, nemaju Logitech verziju, nego običnu.

BTW ako nije zabranjeno - prodajem Titan Secretlab 2020 Dark Knight. Sve je funkcionalno, naslon za ruke zamijenjen prije nekoliko mjeseci jer se oljuštila ta fejk koža i ima novi jastuk za sjedenje koji je još zapakiran i čeka novog vlasnika :)

 Nigdje. Ne mozes cak niti kupiti od ovih nasih lihvara (sluzbenog zastupnika) di bi kostala trostruko. Jedina ti je opcija sa sluzbenog sajta naruciti negdje di dostavljaju pa otici po nju, tako sam ja (u Austriju). Jos me i doslo 6% manje radi razlike PDV :)

 

EDIT: al btw, obican Embody ti je 99% isti kao Logitech, osim po boji. Sva poboljsanja iz Logitech verzije su naknadno ugradili i u redovni Embody. Jedino nema "copper infused foam" al to je ionako marketinski trik koji zapravo ne znaci nista

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.8.2023 15:00 (Minneyar).
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ekipa imate li preporuku neke nove/polovne do 100injak €, naime prodao sam svog Markusa koji mi nikako nije sjeo jer sam niži, tako da sam u potrazi za nečim novim.

Uskoro se vraćam u ured pa mi isto tako ništa skupo nije potrebno već čisto neka stolica koju bi služila za par dana koje imam tijekom rada od doma i večernjeg igranja.

 

Neki dan sam išao do lesnine i emezzete i ništa mi se nije svidjelo, em plastično postolje, em se sve ljulja/škripi.

16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
sinkee kaže...

Ekipa imate li preporuku neke nove/polovne do 100injak €, naime prodao sam svog Markusa koji mi nikako nije sjeo jer sam niži, tako da sam u potrazi za nečim novim.

Uskoro se vraćam u ured pa mi isto tako ništa skupo nije potrebno već čisto neka stolica koju bi služila za par dana koje imam tijekom rada od doma i večernjeg igranja.

 

Neki dan sam išao do lesnine i emezzete i ništa mi se nije svidjelo, em plastično postolje, em se sve ljulja/škripi.

 Koliko si visok da ti Marcus nije odgovarao?

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
lllnuclearlll kaže...
sinkee kaže...

Ekipa imate li preporuku neke nove/polovne do 100injak €, naime prodao sam svog Markusa koji mi nikako nije sjeo jer sam niži, tako da sam u potrazi za nečim novim.

Uskoro se vraćam u ured pa mi isto tako ništa skupo nije potrebno već čisto neka stolica koju bi služila za par dana koje imam tijekom rada od doma i večernjeg igranja.

 

Neki dan sam išao do lesnine i emezzete i ništa mi se nije svidjelo, em plastično postolje, em se sve ljulja/škripi.

 Koliko si visok da ti Marcus nije odgovarao?

 174 i 80ak kila. S njime su me leđa ubijala (pisao sam na ranijim stranicama), naravno nije sve stolac kriv, ali jednostavno od kako sam njega uzeo 1-2023g. pa za 6 mjeseci leđa me rasturila rapidno.

Čak sam micao i lumbalnu podršku iz markusa jer je za****, al opet ista stvar.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.9.2023 13:18 (sinkee).
12 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
sinkee kaže...

Ekipa imate li preporuku neke nove/polovne do 100injak €, naime prodao sam svog Markusa koji mi nikako nije sjeo jer sam niži, tako da sam u potrazi za nečim novim.

Uskoro se vraćam u ured pa mi isto tako ništa skupo nije potrebno već čisto neka stolica koju bi služila za par dana koje imam tijekom rada od doma i večernjeg igranja.

 

Neki dan sam išao do lesnine i emezzete i ništa mi se nije svidjelo, em plastično postolje, em se sve ljulja/škripi.

 Za 100 eur ces jako tesko/ neces nac da nije plasticno i da se ne ljulja i ne skripi... pa cak ni polovno skoro pa da nema sanse. Mozes gledati nekakav srot iz Jyska, oni budu udobni na prvu, al se raspadnu za pola godine

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Minneyar kaže...

 Za 100 eur ces jako tesko/ neces nac da nije plasticno i da se ne ljulja i ne skripi... pa cak ni polovno skoro pa da nema sanse. Mozes gledati nekakav srot iz Jyska, oni budu udobni na prvu, al se raspadnu za pola godine

 Raspadnu se za 3 mjeseca

6 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
kakva je ova iz ike-e 499kn
treba mi za klinca 60-ak kila 170cm ,izgleda mi ok

https://www.ikea.com/hr/hr/p/huvudspelare-gaming-stolica-crna-90507603/
10 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav!

 

Trebao bih si izabrati stolicu za firmu.

Karakteristike slona koji će sediti za stolicom (ja): 195cm, 135kg

 

Nekih preteranih preferenci nemam, budžet je isto nekako upitan ali molim prijedloge i za oko 200€ i za oko 400€ pa štogod mi se odobri super

 

Pročešljam malo prijašnje stranice ovog thread-a kako stignem

 

Visina stola... pa i stol bi mogao mijenjati tako da prihvatam usput preporuke i za njega! Po mogućnosti da je ili dugačak ili da ide u L, da ima prostora za moje "vitko" tijelo i na njega ide laptop i monitor

 

Hvala svima!

cQKGUgOfD8U
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2023 18:28 (spookymulder84).
10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
memulica kaže...

Kupio Uvi chair elegantza 160 eura.

 

Pratite na nabava.net nekoliko dana i sigurno će netko imati po toj ili sličnoj cijeni.

 

 

PS

 

stolica je za one iznad 180 cm.

 

 Kakav je dojam?

cQKGUgOfD8U
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2023 18:32 (spookymulder84).
16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Zasad dobra i leđa ne bole. Kotači mi se čine kao najslabija karika, pa čekam kad će prvi pokleknut da kupim bolji set.

 

Cijena je sad skoro dupla od moje, pa ne znam koliko se isplati. Uglavnom sam tražio stolice samo sa MPD mehanizmom, pa vidi što je sad povoljno.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
7 mjeseci
online
Stolica / Fotelja za računalo?

Upravo mi stigao Jarvfjallet. Nakon dvije "gaming" stolice, ova je preporod. Leđa slobodna, nema slouchanja, ramena slobodna. Nagib ne ide daleko kao na ove dvije gaming stolice, ali sasvim dovoljno i nagib ne podiže sjedalo i naslone za ruke. 

 

Jedino što je na njemu lošije jesu upravo ti nasloni. Totalno tvrda plastika, i imaju samo naprid-nazad i gore-dole. Međutim ja ne bi bio ja da nisam iskombinirao "4D ultra gaming pro..." naslone koji sam dobio sa zadnjom stolicom (cougar outrider S) i stavio ih na Ikeu :)

 

Sad je custom Jarvfjallet sa mekanim 4k ultra gaming pro naslonima za ruke :)

 

Gaming školjka je sad sa Ikeinim naslonima. Za dicu taman.

Timo: "...samo neinformirani krajnji korisnik moze kupiti AMD proizvod, za igranje."
10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Imaš li već neki set točkića na pameti?

cQKGUgOfD8U
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2023 21:05 (spookymulder84).
16 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Mislio sam na ovakve. Malo su višlji od klasičnih, pa ne znam. Ima netko bolju preporuku?

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
2 godine
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ima netko prijedlog za fotelju (ne tipicnu gaming ili uredsku stolicu) koja bi sluzila za pred tvom i plejkom? A da je udobna, stabilna i da covjek pozeli samo opustiti se u njoj. Do nekih 300e. Ovak malo na prvu me privlaci ikeina Strandmon fotelja, ali nisam puno istrazivao 

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Strandmon FTW. Uzmi si i tabure za noge svakako. Koristim ju za čitanje, odlična je. Ima lagan pad prema nazad tako da je full udobno sjediti.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Jucer mi stigla Razer Enki crna/zelena, ulovio zadnji komad u Mallu.

Meni osobno puno bolja od Iskura koja mi je osobno pretvrda i cuo sam da se onaj pomicni dio naslona zna potrgat/prosklizavat, sto sam vidio na izlozbenoj u Linksu. Enki je davao bolji feeling, ergonomija mi pase, ne reze butine na rubu niti sastrane, ne bode leđa, dvojni materijal izgleda dobro i ne sklize se, namjestavanja ima dovoljno... Za 406€ super, pogotovo meni koji imam dosta Razora. Titan nisam ni nasao na lageru i cijena je bila cca 650€...

Jedini minus Enkija mi je sto jastuk za glavu je malo prenisko za moju 190 visinu (ali drzi se donekle na najvisem polozaju) i sjediste je opcenito debelo pa je teze savinuti noge ispod stolca ako je nisko namjesten.
6 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ima li ko sihoo doro c300?

14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kakva su mišljenja o Razer Iskur Fabric XL, dal ima što bolje za te novce ?

Visine sam cca 193cm, težina cca 100kg.

16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Imam Razer Iskur Fabric XL i zadovoljan sam sa stolicom.

Sličnih smo dimenzija :)

Ja sam 193cm / 105kg-110kg

PSN: Muskarcina77
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2024 18:25 (Virty).
14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Naručena Razer Iskur Fabric XL.

9 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Jel ima netko da duže vrijeme koristi Secretlab TITAN Evo?


Kakvi su dojmovi? Ponajviše me zanima kvaliteta izrade i udobnost s vremenom. Čitam po netu da imaju velikih problem sa škripanjem i slično (navodno šalju zamjenske dijelove odmah al zajebi to ak moram šarafat ganc novi stolac). Isto tako ljudi govore da je podloga za sjedenje baš jako tvrda?
SoftWeave vs Hybrid Leatherette? Ne dam 1000 eura za Napa leather, onda ću šparati radije za Aerona ili nešto...

12 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Avensac kaže...

Jel ima netko da duže vrijeme koristi Secretlab TITAN Evo?


Kakvi su dojmovi? Ponajviše me zanima kvaliteta izrade i udobnost s vremenom. Čitam po netu da imaju velikih problem sa škripanjem i slično (navodno šalju zamjenske dijelove odmah al zajebi to ak moram šarafat ganc novi stolac). Isto tako ljudi govore da je podloga za sjedenje baš jako tvrda?
SoftWeave vs Hybrid Leatherette? Ne dam 1000 eura za Napa leather, onda ću šparati radije za Aerona ili nešto...

 Kvaliteta izrade, pa i udobnost su na odlicnoj razini u usporedbi s drugim "gaming" stolcima i IKEA-tier stolcima. Moja nije uopce skripala, kvaliteta izrade na razini. Podloga za sjedenje je jako tvrda, srecom meni to pase pa mi je ok, ali dizajn backresta na tim gaming stolcima pa i Secretlabu je grozan, tjera te da sjedis pogrbljeno da bude imalo udobno - iako se hvale da su "ergonomski" to je zesca laz. Sto se tice pokrova, rekao bih fabric definitivno jer je trajniji i manje se znojis u njemu - umjetna koza je nakon 5 god za bacit jer se ljusti uzasno. 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Sve je to li-la dok ne das 800€+. Titan ima namjestivi donekle lumbalni dio, ali 650€ kad sam zadnje gledao. Ja pusim pa mi osobno ne pase fabric jer ce sve upiti u sebe, na Enkiju "škripi" malo koza na spoju naslona, ali vrlo minimalno (trenje).
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2024 10:53 (Mad Ant).
10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
memulica kaže...

Zasad dobra i leđa ne bole. Kotači mi se čine kao najslabija karika, pa čekam kad će prvi pokleknut da kupim bolji set.

 

Cijena je sad skoro dupla od moje, pa ne znam koliko se isplati. Uglavnom sam tražio stolice samo sa MPD mehanizmom, pa vidi što je sad povoljno.

 

Napokon dobio stolicu prije 2 tjedna, jako sam zadovoljan, potpora za leđa mi se sviđa i taman je za moje gabarite. Za kotače nez, čine mi se okej, kupio sam odmah i njihov tepihšćić koji je isto solidan :).

Hvala puno na preporuci!

cQKGUgOfD8U
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2024 23:05 (spookymulder84).
13 godina
online
Stolica / Fotelja za računalo?

Odavno odustao od racing style stolica jer u njima nemogu raditi 8h.

Cak i premium Titan ili nove Razor ne vrijede toliko.

 

Krenuli su i gaming brandovi sa ergonomskim varijantama, iako bi tesko progutao 1k Eur za Razer Fujin.

Onda radije dodam jos malo za HM ili Leap V2.

 

Na kraju sam uzeo Asus ROG Destrier i mogu reci da je stolica odlicna.

 

Kvaliteta vrhunska, materijali odlicni, kotaci kvalitetni.

Lumbal support podesiv, naslon za glavu na granici taman. Ako ste visi od 190cm biti ce vam prenisko.

Ostavio sam onaj acoustic gimmick panel jer ljepse izgleda.

 

Stolica je udobna iako mrvicu tvrda kao i sve full mesh stolice.

 

Do sada sam sjedio na Ergohuman i stolac me vjerno sluzi 7 godina. Tu su negdje po cijeni i kvaliteti.

Jos nisam siguran koji cu ostaviti, a koji ide na oglasnik :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.2.2024 23:09 (Wespen).
16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Mom 10god+ starom stolcu je pukla "osovina" i moral sam nabaviti drugi.
Naručil iz Lesnine "Novel" na akciji - 140€ umjesto 200€.
Jučer došel u pakovanju ko omanji frižider :D i danas/maloprije ga složil.

Samo mi nije baš jasno za kaj je jastučić sa druge slike - prema uputama za leđa...

Ima još ko takav, je dobar odabir?
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Armor kaže...
Mom 10god+ starom stolcu je pukla "osovina" i moral sam nabaviti drugi.
Naručil iz Lesnine "Novel" na akciji - 140€ umjesto 200€.
Jučer došel u pakovanju ko omanji frižider :D i danas/maloprije ga složil.

Samo mi nije baš jasno za kaj je jastučić sa druge slike - prema uputama za leđa...

Ima još ko takav, je dobar odabir?

 Jedan je u pravilu za leđu, a drugi za glavu. Ali nije da ga ne možeš staviti gdje god ti paše. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice