Prestigio 5197d ultra

poruka: 13
|
čitano: 9.730
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Prestigio 5197d ultra

da li postoji neki custom rom za imenovani tablet i da li se moze koristiti custom rom od drugog proizvodjaca ali da je hardware isti?

ubija me tablet samo laga i smrzaju se aplikacije youtube se ucitaje cca 5min katastrofa premda po specifikacijama bi mora radi relativno normalno

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 5197d ultra
meni nista ne laga, a youtube ima svoju aplikaciju koja radi savrseno. a, da u browseru cudan.

12 godina
offline
Re: Prestigio 5197d ultra
svaka aplikacija mi blokaje usporava i eventualno crasha na kraju,
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 5197d ultra

Meni isto, bi znao netko u čemu je problem?

Stalno mi laga, pol aplikacija kad otvorimzasteka pa mi pise ono not responding, ili se crasha. U cemu bi mogao bit problem?

gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prestigio 5197d ultra

Mozda  je  procesor  tvornicki  clockan  pa  radi  nestabilno

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 5197d ultra
kishobran kaže...

Mozda  je  procesor  tvornicki  clockan  pa  radi  nestabilno

Se može to kako rješit?

gjurki
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 5197d ultra

MOzda se moze stavit CM android pa imaš opciju sam mjenjat brzinu, vidi neki support forum od Presitigia

 

Update  ste  pokrenuli?

www.prestigio.com/info/product/downloads?NODE_ID=120123130540324284&ITEM=120628063827079922

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2013 13:55 (kishobran).
12 godina
offline
Re: Prestigio 5197d ultra

jep imam update i sve isto

12 godina
offline
Prestigio 5197d ultra

nema cm za prestigio tj. nema nikakav custom rom ,katastrofa cak na facebooku sam ih kontaktira ali nista ,samo tisina od njih....sh up ci

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio 5197d ultra
Imam i ja isti tablet, isto browser spor. Stavio sam Mozillu, definitivno je brza u interaktivnom radu ali ne i u ucitavanju stranica. uvijek se nesto ceka, podsjeca me na moj prvi modem 14400....
Probao sam neke tweakove, ali to nije pomoglo, barem koliko vidim...
ono sto mogu primjetiti je da jedino sto pomaze je oveclock sa setcpu, ali ne ide vise od 1152 mhz... ali , primjeti se.
steta za naoko dobar tablet, ekran je super, izgeld, baterija i kvaliteta izrade su dobri...
ovako ga ne bi nikome preporucio, ja sam trazio 10-inchni tablet prihvatljive cijene i ovaj je tako dosao u izbor.
uglavnom, nije sve lose, filmovi idu stvarno glatko, memorije i storagea ima dosta, samo da je bolji cpu....
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prestigio 5197d ultra

Okej dečki, dajte mi recite ovo- imam taj tablet i sve radi okej, aplikacije i ta to, ali šta je sa trajanjem baterije? Meni kad surfam po netu s wi-fi ona se brzo trši - ok 30% energije potroši za oko sat i pol surfanja, a kad gledam video (npr. tv epizodu od 45', sa isklj wifijem i svim ostalim app) - potroši skoro isto toliko. To znači da mogu surfat oko 3 sata ili pogledat 2 sata i nešto filma prije nego baterija se potroši što nije nikako u skladu s reklamom o ultra dugom trajanju baterije ( do 7 sati gledanja videa) koja stoji na njihovim strancama.  Mislim odnijet uređaj u servis radi baterije. Što vi mislite da je uzrok - ja sam totalno nov glede androida.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 5197d ultra

to ti je normalna potrošnja, a te fore o 7h videa su marketinške obmane,

smanji osvjetljenje ekrana na manje od pola

15 godina
neaktivan
offline
Prestigio 5197d ultra

Sinoć sam to uradio, ali ako ne spustim na nulu brightness o video playeru (BS Player), onda mi se brzo troši. Spušato sam i na manje od pola, na nekih 20% ali nije bilo velike razlike. Samo na najnižem osvjetljenju se dobije više uštede. Mada moram priznat da je i tak slika bila okej.

 

Inače, surfanje može 5 sati, pa mi je to okej. Još ću vidjet sa čitanjem e-knjiga i nekim mangama.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice