Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.064.773
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Nema smisla ulaziti u raspravu sa tobom ili sa tvojim viđenjem i usporedbama. Ukoliko si uzeo ruter u Tele 2 onda si i pristao na njegovu specifikaciju koju je zbog usluge koja će se na njemu odvijati Tele 2 zaključao onako kako oni žele. Ako želiš samo uslugu bez rutera onda ne kupuješ modificirani Tele 2 ruter sa njihovim firmwareom. To što je bio pogodnost uz ugovor nema nikakve veze. Kupljen je kod njih i sa njihovim firmware-om. Kupi otključani, SIM free Huawei isti ruter i gle čuda, DLNA radi. Ovo nije nikakva zabluda nego zaštita od korisnika kao ti i "prava" potrošača. A 70 posto korisnika bilo kakve usluge, uređaja ili nedo bog software-a koji kupe su tutleki bez ikakvog predznanja.Kada kupuješ od prodavatelja/trgovca sklopio si ugovor. Ali si ujedno prihvatio i specifikaciju uređaja i jamstvene uvjete. A u jamstvenim uvjetima stoji da je za svaki kvar itd odgovoran taj i taj servis a ne prodavatelj. Dobra volja većine trgovaca je ta da im se neda debilima objašnjavat pa uzimaju, mjenjaju i vraćaju novac. Jer najlakše se pozivat na prava potrošača itd. Odi i pozovi se na ta prava u svezi rutera iz Tele 2 i dokaži da je i u tom slučaju taj zakon valjani. Glatko će te u rukavicama odkantat, jer će Tele 2 platit vještačenje uređaja i dokazat da uređaj radi prema specifikaciji.

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Ne postoji Tele2 specifikacija, postoji model s tom specifikacijom. Ako se nešto prodaje pod tim modelom, a ne odgovara toj specifikaciji, to mora biti jasno istaknuto, crno na bijelo. Tele2 navodi USB port na svojoj specifikaciji, bez navođenja ikakvih ograničenja od onoga što je proizvođač specificirao, dakle, kupac s punim pravo može očekivati tu funckionalnost. Jamstvo i materijalna odgovornost nisu ista stvar.

 

Ne poznaješ zakon, ne razlikuješ osnovne pojmove, ali imaš potrebu odgovarati na citat zakona s mišljenjem da to nije tako, a onda još potežeš teorije zavjere da će vještak gledati tko ga plaća, iako jednaku naknadu dobija bez obzira na nalaz. Zato lijepo ideš na ignore, pa ti laji na mjesec...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
protjeran
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Ja ću i dalje lajati na mjesec, a ti vrsni poznavaoče zakona i savjetniče drugih kupaca slobodno javi ovdje kada dobiješ satisfakciju u vidu pobjede nad Tele 2 i njihovim dovođenjem kupaca u zabludu i materijalnim nedostacima! Sretno!

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 13:40 (Han).
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
speedy56
 Evo sad sve znaš zakon je na tvojoj strani tako da odneseš router u Tele2 i oni ti sve riješe samo se pozoveš na zakon!
8 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ak netko iz ZG/VZ ima BEZBROJ GB na mobitelu, kakve su 4G brzine?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Cvjetni trg.....
 
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

U Crikvenici  u centru  ispod Hotela International i bazne stanice HT na krovu hotela i druga slika je 2 km istočno i zapadno od centra ista stvar.

Zvao sam SZK  i  oprao ih nekoliko put zar mojih 169 kn. manje vrijedi nego u Zagrebu ,obećali su još prošlo ljeto da će postavit jače bazne stanice a ono isti gnjurac.

Ovo je strašno loše 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Za more ovo čak i nije strašno.

A ispod bazne prijem ionako nije baš nešto jer bazna odašilje signal i daljinu, ne neposredno ispod bazne.

Plus, bazna od HT-a ne znači ništa ako je nacionalni roaming deaktiviran ili je Tele2 bazna na drugoj lokaciji.

Plus plus, plaćate neograničeni promet, ne plaćate neograničeni promet po 100 Mbit/s+ brzini.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
BTM i forum :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2019 7:05 (robogo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
robogo kaže...
Za more ovo čak i nije strašno.

A ispod bazne prijem ionako nije baš nešto jer bazna odašilje signal i daljinu, ne neposredno ispod bazne.

Plus, bazna od HT-a ne znači ništa ako je nacionalni roaming deaktiviran ili je Tele2 bazna na drugoj lokaciji.

Plus plus, plaćate neograničeni promet, ne plaćate neograničeni promet po 100 Mbit/s+ brzini.

 Na čemu si ti ,

nije loše 10 mbps sada zimi a ljeti od 1do5 mbps ne možeš ni koristiti normalno  web a da ne šteka a kamoli  stream ili download ili upload.

Tele 2 ima ugovoreni nacionalni roaming sa HT i to samo 3G koji je isto katastrofa kao i Tele2 .

VIP je blokiran ne možeš ga uključiti.

I kakve gluposti pišeš da plaćam 169 kn neograničeni promet a ne brzinu ,pa koji će mi gnjurac 1000 tb da mi omoguće ako ih ne mogu nikada iskoristiti sa 5 mbps mbps ili manje.

Jel naših 169 kn. po Hrvatskoj koji nemamo 100 mbps kao u Zagrebu manje vrijedi.

Tele2 je fer sa cijenama u odnosu na ostale parazite HT i VIP A1 ali već su odavno trebali poboljšati mrežu pogotovo na moru jer gube korisnike.

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Mućak pizdiš bez veze. Nije niti u Zagrebu uvijek bajno. Je po noći kad svi spavaju. Sada sam skriven baznoj iza nekoliko kuća i ćorak, a i nije sred noći ljudi su na netu.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ja sam se danas pozdravio s tele2.... Doduse, usluga je jos aktivna, u ponedeljak mi uvode dsl, nakon mojih zalbi situacija se bila popravila, no evo vec nekih 2 tjedna sam opet na 0.05 do 0.8mbps, i na 4g i na 3g jednako, tijekom noci bude bolje, oko 6-9mbps, ali mi to ne znaci previse.

Stovise danas sam igrom slucaja presao cijeli grad i okolicu s simicom u mobitelu i testirao brzine, nigdje nisam presao 12mbps na mjestima gdje sam bio, tako da je tu po meni stvar jasna, previse je korisnika, losa infrastruktura, i definitivno ne dobivam ono sto placam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Prijeđe se 12 u Zg bez problema na otvorenom i s pogledom na baznu. Samo što ne stanujemo svi na sred ceste u šatoru s pogledom na baznu. To ako se poklopi da tu pošaljem brzine preko sto to ne znači da je stalno tako.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Valjda kakve je tko srece.....


Sto se mene tice,hvala tele2, super smo se druzili, odoh ja dalje... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Što vas više ode meni bolje. Sretan put.
 
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Oldy kaže...
Što vas više ode meni bolje. Sretan put.

 Crikvenica je selendra u odnosu na Zagreb na 12000 stanovnika namjanje ih je na Tele2 a nisu ni ovi paraziti HT i A1 puno bolji po pitanje mobilne mreže.

Tele2 je prema njima fer sa cijenama ali slabi su sa baznim stanicama nor. oni imaju ugovoru za nacin. roaming sa HT i to na 3G a to je isti drek ko ovi.

Lani su obećali gradnju bazne stanice a nisu napravili ništa.

8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ha cuj, dok nisam imao alternativu, snalazio sam se i bio zadovoljan. Sad kad je imam, ne vidim poantu placanja mobilnog interneta, i imati brzine dial upa, s povremenim skokovima u 2009 godinu i brzinu od par mbps, kad za iste novce imam sasvim korektnih 30mbps na fiksnoj liniji. Naravno u teoriji, praksu cu vidjeti kad me prikljuce.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ekipa vi govorite kako nemate brzine a ja na Rabu (sada kada sam riješio problem rutera) sasvim zadovoljan.... slika u nastavku mjereno s laptopa wifi

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Neka tebe priključe. Ja mogu po zg tražit dobre brzine da znam kada i gdje ih ima, a da ih trebam. Plus za tih 150 kn mogu i laprdat koliko hoću. A niti to mi nije zanemarivo stalno na bonove gledat jel imam za neki razgovor ili nemam. Kada trebam brzinu uglavnom znam gdje i kada ću je imati. Plus će mi biti manje opterećena mreža po zagrebu, a i ako uplate za 2600MHz tu će isto biti napretka. Uglavnom me smeta vi u zg imate bla, bla. Imamo snađi se druže kako se nekada reklo. Ako primjer trebam skidat gta v od 62-GB neću ga skidat gigu po gigu od doma navečer nego odem gdje znam da ću imat brzine preko sto pa ću ga skinut puno brže. To je samo primjer. A što se tiče tog fixnog to me nikada nije privlačilo imat net samo na jednom mjestu, pa to plaćat, pa net na mobu, pa razgovore. Pa jebote nisam ja rockfeler. Bolje popit i pojest za te novce
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Neograničeni internet u Tele2!

Ja zadovoljan ^^

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
No. Eto vidiš da se nađe tko hoće naći.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
thebatman kaže...

Ja zadovoljan ^^

 A kru' te jeba dis ti ,

jel metropola  ......

7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Zbog vas purgera mi na moru "ne možemo" dobit jače bazne stanice , 

Pa puno vas iz Zagreba ima 

sirotinjske barake na moru pa dajte malo žalite se i vi na Tele2.

 

🤔😜🤔

 
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Jedan savjet dal bi dobio kakvo poboljšanje sa mobilnim routerom koji i Tele2 prodaje,pa oreko njega Hotspot jer

kućni router me ne interesira .

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

 Eh da je kod mene i 50 % bio bih super zadovoljan.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2019 20:22 (MUĆAK).
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

 Eh da ja imam bar 50 % od tog ali nemam.

Evo moje brzine sada .

 

11 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

noc 60-70mbps dan jedva 10-15

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Da se hvalim i ja....
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...
thebatman kaže...

Ja zadovoljan ^^

 A kru' te jeba dis ti ,

jel metropola  ......

 Split

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice