Card sharing izdvojena tema

poruka: 963
|
čitano: 791.668
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Pozdrav svima
Zanima me neka dobra CS linija,pa atko netko ima ili zna svaka informacija dobro dosla
Moze u pp
Hvala
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Pozdrav, molim vas preporuku za stabilan card sharing (može u PP).

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Pozdrav ekipa, vidim da neki pitaju preporuke za CS, pa se pridružujem upitu, ako ima neka preporuka, može kontakt u poruci? Hvala
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Španjolci (Movistar +) prestali raditi čini se...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Card sharing

Ako netko ima za preporuku card sharing bez trzanja i zastajkivanja slike neka se javi u pm

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Card sharing

Tražim dobar CS, prvenstveno mislim na "domaće" kanale na 16E.

ponude mogu u inbox..

 

Uviijek će biti budala i rata...
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Card sharing

Ako su na prvom mjestu "naši" kanali na 16e , u cs-u ih radi koliko ih radi ( vjerovatno nedovoljno )možda da razmotriš opciju GT Media resivera + Mars linija , otvara se cijeli Total + 70% Max-a + još puno toga ...

Tako se piše , nemam osobno

Nije enigma2 box , ali kanali rade ...

9 godina
offline
Card sharing

Mislim da vise nema dobrog CS-a

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Card sharing

E sad , šta je definicija - dobar CS 

 

Ako je - da otvara sve i ne trza na ničemu , onda si u pravu , takvoga nema 

 

Sve valjda zavisi od osobnih preferencija i očekivanja

9 godina
offline
Card sharing

Ne treba sve otvarati.Neka otvara sto se moze otvoriti i da to radi bez trzanja.Imao sam godinama stabilan cs i zadnjih godinu dana i unazad godinu dana trza i zaglavljuje sve sto se nekada gledalo bez problema Lik me uvjerava da je kod njega sve ok.Da je mozda kod mene problem do LNB-a 🤣🤣

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Card sharing

Hahaha , dobar neki lik  

Ja sa ovim svojim zadovoljan , ono šta radi , radi dobro 

Ne vrijedi sad prigovarat recimo oko Movistar+ paketa da šteka kad ionako šteka ili ne radi dobro nikome

8 godina
offline
Re: Card sharing
Tražim cs liniju.poželjan test linije.ponude u inbox
 
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Evo i ja imam isti problem do prije 6 mjeseci je radilo dobro al zadnje vrime pola ne otvara i to sta otvara zapinje žalosno.
Očito je cs prošlost a nema realno kvalitetnu alternativu.
Nije mi problem koliko košta al da radi ono šta može....
 
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Card sharing
Pozdrav ekipa,,
preporuke za CS, pa se pridružujem upitu, ako ima neka preporuka, može kontakt u poruci?
Hvala
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Card sharing

Meni izlazi linija za para dana , i čitajući okolo po forumima odlučio napravit mali odmak sa enigme , barem za probu

Pa tako uzeo GT Media V8 UHD resiver , na koji kada se instalira Mars software i pripadajuća linija ili server istog naziva Mars , otvara resiver hrpu kanala , dosta više nego radi na enigmi , npr Total TV skoro cijeli , Sky Ita ne cijeli ali puno toga , Sky UK HD kanali i sportski i filmski , Sky DE , Nova Greece itd itd itd

Ako nije pod obavezno enigma2 dobra opcija za razmotrit , je da je recimo sređivanje liste kanala , sad malo lakše jer su sredili neki Cloud servise pa se može uredit lista kanala i ppslat nazad u resiver

Velim , nije enigma , ali za samo gledat kanale , a ne prčkat po skinovima i slično , odlična opcija 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Card sharing

Dali se može taj Mars ubacivati nekako u vu+zero 4k? Pitam jer nemam pojma kako to ide.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
15 godina
offline
Card sharing

Ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Card sharing
jeremija73 kaže...

Meni izlazi linija za para dana , i čitajući okolo po forumima odlučio napravit mali odmak sa enigme , barem za probu

Pa tako uzeo GT Media V8 UHD resiver , na koji kada se instalira Mars software i pripadajuća linija ili server istog naziva Mars , otvara resiver hrpu kanala , dosta više nego radi na enigmi , npr Total TV skoro cijeli , Sky Ita ne cijeli ali puno toga , Sky UK HD kanali i sportski i filmski , Sky DE , Nova Greece itd itd itd

Ako nije pod obavezno enigma2 dobra opcija za razmotrit , je da je recimo sređivanje liste kanala , sad malo lakše jer su sredili neki Cloud servise pa se može uredit lista kanala i ppslat nazad u resiver

Velim , nije enigma , ali za samo gledat kanale , a ne prčkat po skinovima i slično , odlična opcija 

 MaxTV radi isto ili ne?

Također ima netko iskustva s Forever Serverom? https://cccamoffer.com/product/forever-server-iks-12-months-copy/

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2023 20:18 (David87).
3 godine
offline
Card sharing

Iz Max Tv-a nešto kanala radi , ne sve , moram još vidit koliko jer tek par dana imam resiver

Ali uz Total Tv jedino su bitne Arene , budem popratio situaciju i javim dojmove

Forever i Mars su u biti isti server koji radi na različitim resiverima , tako pišu oni iskusniji sa ovom vrstom resivera i servera , a nažalost niti jedan niti drugi nisu namjenjeni za enigma2 resivere

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Šta onda kupiti da otvara i Max i vip i sky it sam vidio da radi.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Card sharing

Ako nije tajna , šta je tako specijalno u Max Tv paketu .. ajde osim Arenasport kanala

Sky Ita otvaraju i Mars i Forever bazirani resiveri , isto kao i Arene iz Max-a

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Card sharing

Da i mene zanima koji resiver uzeti da otvara MaxTV, Vip, Total TV, Sky itd... ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Mislim, realno osim sporta nema nitko razlog više gledati satelit niti iptvNekad je to bilo zanimljivo kad nije bilo interneta. 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Card sharing
David87 kaže...

Da i mene zanima koji resiver uzeti da otvara MaxTV, Vip, Total TV, Sky itd... ?

 Ovo šta si naveo - nijedan :) :)

15 godina
offline
Card sharing

Dobro. Nek otvara arene i to je to. Realno čovjeku ne treba Tv. U današnje doba kodia kome treba Tv i čekati kad će film. Prošla su ta vremena. Još jedino sport. A i to još malo završava. Kad bude jako kvalitetnih iptv streamova neće biti uopće potrebe za sat Tv

 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
offline
Card sharing

Dobro kažeš , kada ih bude 

A o tome ćemo brinut kada ih bude , do tada satelit , barem za mene i moje potrebe i navike

Arene , kome je do sporta otvara svaka bolja linija na enigma , ili neenigma boxu 

Ovo šta kolega iznad spominje Vip (A1) rade samo kanali koji su u simulcryptu sa ostalim našim providerima , njih par sve u svemu , drugo ne radi nigdje

Total ne radi na enigmi , samo Mars ili Forever bazirani resiveri 

Max Tv bolje radi , i više kanala na nekoj dobroj liniji na enigmi nego na Marsu

Mars - GT Media resiveri , ima ih više - V8 UHD , V8X , V9 Prime , V7 ...

Na V8 UHD rade Sky DE , IT , UK , Total TV , Movistar , Nova Grčka , Bugari , Rumunji , Portugalci na 30w itd itd , ide i Biss Autoroll koga zanimaju feedovi , na V9 prime Total , mislim da Sky niti jedan , za druge modele neznam 

Forever - modeli resivera koji podržavaju taj server - Mediastar , Starsat , Tiger , Premium , Echolink , Senator , ima ih još ali ja ih neznam , radi sve ko i na V8 UHD resiveru 

 
2 0 hvala 1
2 godine
offline
Card sharing

Poz ekipa, da li neko slučajno koristi ili je koristio Viark resiver i forever server. Vrijedi li to pazariti?? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Card sharing

Može mi netko na pm poslati putanju gdje se ubacuju linije u e2 Octagon.Zabrejkao sam , ne mogu se sjetiti 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Card sharing

riješeno.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Card sharing

Probao sam V7 pro i v9 prime i super radi preko mars pretplate na njima, nema nikakvog stajanja.. Jedino sto se na tim receiverima ne vide sky kanali..

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 18:13 (ToNi185).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice