LCD do 82cm za igranje Xboxa 360

poruka: 25
|
čitano: 7.843
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
LCD do 82cm za igranje Xboxa 360

Evo u sobi imam cirka 80cm prostora za staviti TV unutra, pa me zanima koji bi mi bio najbolji? plazma ili LCD, od kojeg proizvođača itd. TV će služiti za gledanje televizije i što je najbitnije za igranje xboxa. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
window-u-sobi kaže...

Evo u sobi imam cirka 80cm prostora za staviti TV unutra, pa me zanima koji bi mi bio najbolji? plazma ili LCD, od kojeg proizvođača itd. TV će služiti za gledanje televizije i što je najbitnije za igranje xboxa. 

Za manje dijagonale tu ti je LCD.

 

80cm hmm, a šta nekih 32" bi ti bilo dosta.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
LCD do 82cm za igranje Xboxa 360

Cijena do koje bi se išlo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LCD do 82cm za igranje Xboxa 360

Da, za igre je bolji LCD (jedino je on sa standardnom dijagonalom od 32'' - 81 cm). Cijene od 3.500 kn pa nadalje, moze i jeftinije, ali...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LCD do 82cm za igranje Xboxa 360

Za igranje poželjan mali input lag te stoga moja preporuka Panasonicu TX-L32S20E čiju recenziju imaš ovdje, doduše je recenziran 37'' model al su performanse iste. Sada oće li ti cijena odgoovarat ne znam.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2010 18:56 (Bara).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
LCD do 82cm za igranje Xboxa 360

Toshiba REGZA 32' rastura s xboxom, bar kod mene :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
netko,netkovic kaže...

Toshiba REGZA 32' rastura s xboxom, bar kod mene :)

  Nisam imao iskustva s toshibom, ali nisam prvi put cuo da je za gaming odlicna.

15 godina
neaktivan
offline
LCD do 82cm za igranje Xboxa 360

Je, i Toshiba je odlilčna za igranje kao i Panasonic baš zbog tog malog input laga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LCD do 82cm za igranje Xboxa 360

Evo da ne otvaram novu temu bezveze molio bih pomoć/preporuku/bestbuy. Daklem LCD 82-94cm, 5000kn, gledanje Bnet i .mkv uglavnom. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
keiichi26 kaže...

Evo da ne otvaram novu temu bezveze molio bih pomoć/preporuku/bestbuy. Daklem LCD 82-94cm, 5000kn, gledanje Bnet i .mkv uglavnom. Hvala

Znači SD ugloavnom pošto je B.net i ponekad HD, pretpostavljam neka 3m udaljenosti od TV-a(?), Panasonic TX-P42X20E.

14 godina
neaktivan
offline
RE: LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
Bara kaže...

Za igranje poželjan mali input lag te stoga moja preporuka Panasonicu TX-L32S20E čiju recenziju imaš ovdje, doduše je recenziran 37'' model al su performanse iste. Sada oće li ti cijena odgoovarat ne znam.

a jel znaš di mogu kupit manji? (od oko 80cm-može centimetar više ili manje).

15 godina
neaktivan
offline
RE: LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
window-u-sobi kaže...

a jel znaš di mogu kupit manji? (od oko 80cm-može centimetar više ili manje).

Ne znam di moš kupit manji, ovaj model je tek došao na tržište. 80cm ti je 32'' znači tražiš TX-L32S20E.

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=tx-l32s20e&x=0&y=0

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2010 15:32 (Bara).
15 godina
neaktivan
offline
RE: LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
Bara kaže...

Znači SD ugloavnom pošto je B.net i ponekad HD, pretpostavljam neka 3m udaljenosti od TV-a(?), Panasonic TX-P42X20E.

 

Tako je, 2,5 -3 m. Može preporuka za LCD neki ako nije problem ?

15 godina
offline
LCD do 82cm za igranje Xboxa 360

LG 32LD650 (super televizor fullhd,100hz,32",usb,divx hd,mkv,internet) 4999 kn

ima 4 hdmi pa je dobar za xbox

Da je baba muško - deda bi bio gay
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2010 16:14 (Mitch).
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
keiichi26 kaže...

 

Tako je, 2,5 -3 m. Može preporuka za LCD neki ako nije problem ?

Što ne plazma? Već sam preporučio koju, 42'', idealno za tvoju udaljenost, a ako ti je to preveliko ima je i u 37'', FullHD je za tvoju udaljenost od TV-a i veličinu ekrana nepotreban jel za takvo što bi trebao uzet 50'' da bi imao koristi.

15 godina
neaktivan
offline
RE: LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
Mitch kaže...

LG 32LD650 (super televizor fullhd,100hz,32",usb,divx hd,mkv,internet) 4999 kn

ima 4 hdmi pa je dobar za xbox

To mu je možda kao najveći plus što čita mkv i divx sa USB-a al realno je za to puno bolje uzeti samostalni media player ili spojit komp na TV.

14 godina
neaktivan
offline
LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
window-u-sobi kaže...

Super kao TV, loš za gaming zbog velikog input laga. Ovaj Panasonic TX-L32S20E je super za gaming, mislim da sam to već mali milujun puta rekao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2010 18:02 (Bara).
14 godina
neaktivan
offline
RE: LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
Bara kaže...
window-u-sobi kaže...

Super kao TV, loš za gaming zbog velikog input laga. Ovaj Panasonic TX-L32S20E je super za gaming, mislim da sam to već mali milujun puta rekao.

ok, što se tiče tog input laga, možeš mi objasniti što je točno input lag i zašto neki televizori imaju veći a neki manji input lag? 

15 godina
neaktivan
offline
RE: LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
window-u-sobi kaže...

ok, što se tiče tog input laga, možeš mi objasniti što je točno input lag i zašto neki televizori imaju veći a neki manji input lag? 

INPUT LAG, za gamere čak veće zlo nego response time, pogotovo stoga šta nije konstanta nego je varijabilno, ovisi o vrsti matrice i o eloektronici u TV-u. Samsunzi većinom imaju 100+ ms input lag što se u game modu smanji na koliko-toliku prihvatljivu razinu ali onda je naravno i nešto lošija kvaliteta slike, zato je poželjno kupiti za gaming TV koji u ostalim modovima ima input lag tako da kod gaminga zadrži punu kvalitetu slike.

14 godina
neaktivan
offline
RE: LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
Bara kaže...
window-u-sobi kaže...

ok, što se tiče tog input laga, možeš mi objasniti što je točno input lag i zašto neki televizori imaju veći a neki manji input lag? 

INPUT LAG, za gamere čak veće zlo nego response time, pogotovo stoga šta nije konstanta nego je varijabilno, ovisi o vrsti matrice i o eloektronici u TV-u. Samsunzi većinom imaju 100+ ms input lag što se u game modu smanji na koliko-toliku prihvatljivu razinu ali onda je naravno i nešto lošija kvaliteta slike, zato je poželjno kupiti za gaming TV koji u ostalim modovima ima input lag tako da kod gaminga zadrži punu kvalitetu slike.

nazvao sam u dućan i rekli su mi da taj samsung ima odziv 4ms, točnije da svi iz serije 650 imaju odziv 4ms.

15 godina
neaktivan
offline
RE: LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
window-u-sobi kaže...

nazvao sam u dućan i rekli su mi da taj samsung ima odziv 4ms, točnije da svi iz serije 650 imaju odziv 4ms.

Alo momak, ne pričam ja o response timeu nego o input lagu, daj razlikuj te dvije kategorije.

14 godina
neaktivan
offline
RE: LCD do 82cm za igranje Xboxa 360
Bara kaže...
window-u-sobi kaže...

nazvao sam u dućan i rekli su mi da taj samsung ima odziv 4ms, točnije da svi iz serije 650 imaju odziv 4ms.

Alo momak, ne pričam ja o response timeu nego o input lagu, daj razlikuj te dvije kategorije.

a ok sry.

13 godina
neaktivan
offline
LCD do 82cm za igranje Xboxa 360

pozz svima

 

već duže vrijeme pratim rasprave o najboljim TV-ima za igranje i zapeo mi je za oko taj Pansonic TX-L32S20E . Zanima me koji su mu nedostaci u odnosu na druge LCD - ove pošto pretpostavljam ako je idealan za gaming da u nekoj drugoj karakteristiki  " pati " ?  I ako ima još koji prijedlog za TV koji pruža max ugodu igranja uz ostale zadovoljavajuće karakteristike ?  Cijena 6000-7000 KN

 

 

Unapriejd hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LCD do 82cm za igranje Xboxa 360

Pročitaj sve u recenziji, link.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice