Televizori za gaming( ps4)

poruka: 9
|
čitano: 4.433
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Televizori za gaming( ps4)

Pozdrav

 

Evo trebam pomoc oko necega mozda cak i jednostavoga ali eto ja sam vec izgubljen a ne zelim pogrijesiti s odabirom. Trebam

neki televizor koji ima solidan input lag ( ms). Cuo sam da je sto volje ako je manje pa bi htio nesto ispod 27 ms. Ja sam pretrazivao net i

slicno ali sto god nadem kod vecine ne pise taj detalj te nezam da li je onda dobar ili ne a samo prodavaci nemaju tu informaciju.

Da li bi mi itko mogao preporuciti kakav televizor do 3200 max a da je dobar za gaming? planirao sam uzeti negdje preko 100 cm sa rezolucijom 1080p.

Vidio sam da ih ima ispod 3000 al kao sto sam rekao ne pise informaciju o input lagu. Unaprijed hvala na pomoci.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Televizori za gaming( ps4)

Pozdrav,

 

ja sam se nekad prošle godine javljao na ovom podforumu i molio za neke preporuke. Ja sam kupio Sony Bravia W805B, 55 inča i mogu ti reći da nećeš naći bolji tv za igranje igrica. Odziv mu je 24ms, a ja igram i PS i PC na njemu. Ja sam ga platio na nekom popustu u Sarajevu cca 1.000,00 EUR. 

 

Znači, grmi TV, ljubav na prvi pogled 

7 godina
offline
Televizori za gaming( ps4)

Imaš na Rtings.com izmjeren input lag u različitim rezolucijama sa i bez hdr-a, gaming mode, itd. još od modela iz 2013 do danas

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Televizori za gaming( ps4)

Koji televizor kupiti - pitaj ovdje. Ubuduće koristi tražilicu i pogledaj malo po forumu. Nema potrebe da nepotrebno otvaraš nove teme ako već postoji tema namjenjena za takva pitanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 tjedna
offline
Televizori za gaming( ps4)

Pozdrav, kupila bih veći televizor, ne vidim dobro a udaljenost mi je oko 3-3,5m. Trenutno imam PS4 ali namjera mi je kupiti PS5 kad još malo pojeftitni. Nemam velikih zahtjeva jer sam starija osoba i ne razumijem se u sve funkcije koje čitam u objavljenim oglasima, želim samo dobru sliku za programe preko interneta, satelita i da je pristojan za novije igre, da ima što manji LAG (mislim da se tako zove ). Trenutno imam Samsung starog oko 10 god, slika mu je još uvijek dobra ali me muči  kad igram MMO igre kasnim za ostalim igračima u svemu. Budžet je po mogućnosti do700 eur, maximalno do 1000eur.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Televizori za gaming( ps4)
Samsung 65 inča. Može i HiSense U serija.
3 tjedna
offline
Televizori za gaming( ps4)
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Televizori za gaming( ps4)
Apsolutno. Za nezahtjevni PS4 gaming možda čak i previše. Ali će potrajati godinama.
3 tjedna
offline
Re: Televizori za gaming( ps4)

 

 

 Kad otplatim tv, na red dolazi PS5. Hvala Vam puno Robogo!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice