My Book Essential 1Tb ?

poruka: 6
|
čitano: 3.171
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
My Book Essential 1Tb ?

Iskustva ima li tko ? Puno Hvala

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: My Book Essential 1Tb ?
Comfort kaže...

Iskustva ima li tko ? Puno Hvala

 Ja nemam sa 1 TB ali imam sa 320 GB. Nedavno sam ga kupio i moram priznati da sam mu nasao zamjerku koliko me god odusevio na pocetku kad sam kupio. Citao sam na netu da trose puno struje, ne znam dali je to istina ali vec mi se desilo na nekoliko kompjutora da ga nisu mogli pokrenuti. Kod mene je radio normalno ali kad sam ga odnesao kod prijatelja da kopiramo neke filmove njegov komp ga nije mogao ucitati. Nakon par dana sam si kupio jace napajanje i svoje staro dao njemu, kad je to ugradio Hard je radio bez problema. Nakon toga mi se to desilo na jos par kompova. Dakle, preljep je dizajn, malih je dimenzija, nije pretjerano brz (5400 okretaja) i zamjerka sto trosi puno struje

14 godina
neaktivan
offline
My Book Essential 1Tb ?

ja imam baš ta 2 od 1TB i super sam zadovoljan

XBOX Live: badcxx
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
My Book Essential 1Tb ?

Ja imam jedan taj, i jos jedan WD Elements 1TB. Vjeruj mi diskovi su sasvim dobri, dosta su brzi i sve to. Kao stvoreno za spremanje torrenta.Smijeh

 

Nego ja imam samo jedan problem nije niš strasno, ali nekad živcira. Kada je disk spojen u USB tijekom paljenja nemože se učitat windows nego se zamrzne tokom BIOS-a.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: My Book Essential 1Tb ?
Life's Good kaže...

Ja imam jedan taj, i jos jedan WD Elements 1TB. Vjeruj mi diskovi su sasvim dobri, dosta su brzi i sve to. Kao stvoreno za spremanje torrenta.Smijeh

 

Nego ja imam samo jedan problem nije niš strasno, ali nekad živcira. Kada je disk spojen u USB tijekom paljenja nemože se učitat windows nego se zamrzne tokom BIOS-a.

 Moj nema problema s time, jedino sto trose malo previse struje i nace sve drugo 5, al i struja nije problem ako imas donekle normalno napajanje

15 godina
neaktivan
offline
RE: My Book Essential 1Tb ?
Life's Good kaže...

Ja imam jedan taj, i jos jedan WD Elements 1TB. Vjeruj mi diskovi su sasvim dobri, dosta su brzi i sve to. Kao stvoreno za spremanje torrenta.Smijeh

 

Nego ja imam samo jedan problem nije niš strasno, ali nekad živcira. Kada je disk spojen u USB tijekom paljenja nemože se učitat windows nego se zamrzne tokom BIOS-a.

 

 

ja imam takvih oho diskova koji stvaraju takve proleme ...

nema gaaa...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice