USB 3.0 stick

poruka: 8
|
čitano: 5.021
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
USB 3.0 stick

Moze preporuka nekog usb sticka koji podrzava usb 3.0. Htio bih da bude sto brzi i da traje. Treba imati 8-16gb, moze i vise ali nije potrebno. Nemam sad neki odredeni cijenovni prag, ali ne zelim bas davat previse novaca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
USB 3.0 stick

Cimi mi se odlican Kingston Data Traveler Ultimate G2 16GB USB 3.0 - brzine citanja do 100MB/s , i pisanja do 70MB/s - Sluzbena stranica !

 

 

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
online
Re: USB 3.0 stick
Hvala, moze preporuka i nekog os 8gb?
13 godina
offline
USB 3.0 stick

Patriot Supersonic Boost XT 8GB USB 3.0 - brzina citanja do 90MB/s , brzina pisanja do 30MB/s !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
USB 3.0 stick

Evo da ne otvaram novu temu pa ovdje pitam. Da li se može USB 3.0 stick koristiti pomoću nekokog adaptera na E-SATA "utičnici" bez gubitka brzine pošto nemam na matičnoj USB 3.0 kamo uštekati, a imam E-SATA.

Da li ima netko kakav drugi prijedlog kako na mojoj matičnoj koristiti USB 3.0 stick u punoj brzini? Vidi "MOJ PC".  Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 8:54 (predrag123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
USB 3.0 stick

Postoje takvi adapteri , al ih nisam nasao kod nas !

 

Kod nas imas front panele , npr. ovaj LC Power 2 x USB 3.0 !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
USB 3.0 stick

Malo sam gledao taj front panel i skuzio sam da za njega moras imat USB 3.0 na maticnoj plocij er jedino koristi USB 3.0 kabel za prikljucivanje , tak da nist od toga !

 

Tu ti je ovakav PCI-E USB 3.0 kontroler koji se stavlja u maticnu i neovisan je o tome dali ti maticna ima ili nema USB 3.0 ! 

 

Sory za gore pogresnu preporuku !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
USB 3.0 stick

Toplo preporucam Mistral 3.0 (CnMemory). Kupio sam 32GB verziju u za 300kn u Njemackom Saturnu (priznajem, malo skupo ali ipak je to 32GB).

Ono sto je odlicno kod ovog sticka je brzina citanja i pisanja 120/85 MB/s koji odgovaraju specifikacijama te ih isto tako mjeri

Total Commander i Win7 (naravno kad je spojen na USB3.0 kontroler) .

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 15:03 (JohnnyPistolero).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice