Firefox 4 je stigao!

poruka: 305
|
čitano: 43.133
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Firefox 4 je stigao!

Moji neophodni add-onovi rade na četvorki, stoga sviđa mi se update! :))

Sin: Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?! Tata: WTF? ROFLMAO!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 4 je stigao!

Meni je predobra ova 4-ka, jedino sto sam inst HR verziju moram vratiti na ENG verziju jer se na HR nemogu snaci jbg navikao na ENG.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 4 je stigao!

Firefox 4 FAQ - najčešće postavljena pitanja

 

Nadam se da će vam pomoći :)

Delite link kako se ne bi pitanja ponavljala :)

Cilj nam je pomoći korisnicima koji su prešli na Firefox 4.{#}

 

lovac82 kaže...
Escudo kaže...

Kako da se vratim i ostanem na 3.6.15? :(

Koliko sam procitao, mozes koristiti istovremeno 3.6.15 i FF 4.... FF4 se ne instalirava preko ove 3.6 verzije

 

Ne koristiti 3.x i 4.0 na istom profilu.

Često dovodi do oštećenih profila.

 

zitzko kaže...

Vidim i dalje zahtijeva restart browsera kada završi s instalacijom add-ona, hm {#}.

 

Zavisi koje.

Postoje oni kompleksni dodaci (zbog čega je XUL mama kostumizacije) koji zahtevaju ponovno pokretanje Firefoxa.

No postoje i dodaci nalik Chrome-ovim i Operinim koji nisu toliko kompleksni.


http://baguje.com/2011/02/korisni-dodaci-add-ons-za-firefox-4.html - tu sam napisao par dodataka koji ne zahtevaju ponovno pokretanje.

 

matija656 kaže...
cro_blue kaže...

Ne mogu vjerovati... {#}

nije 100 jer firefox, koliko sam čuo negdje, ne koristi nešto u svom engine-u jer nije toliko bitno, dok ostali, chrome, opera i ie koriste to što ff ne u tolikoj količini tek toliko da bi mogli imati bolji rezultat i ostvariti 100

neznam točno koji ima 100, mislim da ie, ali taj dio ima u tolikoj mjeri samo da može ostvarit bolji rezultat i da kao on to "ima" a ustvari ima samo toliko da prođe

 

http://limi.net/articles/firefox-acid3/

 

Btw. još malo pa fali da stignu cifre do 3 milione.{#}

 

 

http://baguje.com/author/icecold/
 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Firefox 4 je stigao!

@icecold

 

Pa u jednom folderu mi je 3.6.15, u drugom je 4.0.... naravno, ne otvaram ih istovremeno, mislio sam da u isto vrijeme mogu imati dvije mozille, kada npr zatvorim cetvorku onda ogu otvoriti trojku

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 4 je stigao!

Ako ti koristi isti profil, onda je mogući problem.

U Windows Run ukucaj: firefox.exe -ProfileManager (naravno Firefox treba biti isključen)

I tamo pogledaj koliko imaš profila.

Ako imaš jedan, i ako želiš koristiti 3.x i 4.0 verziju, preporučujem ti da napraviš novi profil te da stavič kvačicu da te pita svaki put kada pokreneš Firefox koji profil želiš.

http://baguje.com/author/icecold/
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Firefox 4 je stigao!

Firefox 4 je bas nekako sexy..

MetalHead
15 godina
offline
Firefox 4 je stigao!

Evo jedan link sa najcescim pitanjima...http://www.firefox4faq.blogspot.com/

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Firefox 4 je stigao!

Skiuno stvar, posve mi paše, još akd se ubaci svoja tema i naštimaju dodaci, dosta mi je bolji od 3, barem na prvi pogled.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 4 je stigao!

Ako imam full verziju trebali inst ove dvije zakrpe.

 

Cijelo me vrijeme mucilo sto mi uzima vise rama,al kad sam procitao zasto sad mi je lakse.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2011 22:50 (tpg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Firefox 4 je stigao!

e, u vezi s onim čudnim slovima, možda na crt monitorima izgledaju čudno, isto kao i cleartype. pogađam.

Error! The signature row can't display the awesomness of this signature!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4 je stigao!

dosta brz browser po meni,....puno bolji od 3.6,nekak mi je gluidniji dosta

14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4 je stigao!
trackmanijak kaže...

e, u vezi s onim čudnim slovima, možda na crt monitorima izgledaju čudno, isto kao i cleartype. pogađam.

neznam meni normalna slova al je LCD.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4 je stigao!

evo pitanja,da li kod vas ovakav firefox 4,......pogledajte zelenu strelicu na slicu,zar ne bi trebalo da je tu narandzasto firefox dugme......koristim xp,da nije zbog tog

14 godina
neaktivan
offline
Firefox 4 je stigao!

3 milione preuzimanja!{#}

 

Firefox 4.0 se bolje prihvatio nego IE9.{#}

http://baguje.com/author/icecold/
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4 je stigao!
dogman kaže...

evo pitanja,da li kod vas ovakav firefox 4,......pogledajte zelenu strelicu na slicu,zar ne bi trebalo da je tu narandzasto firefox dugme......koristim xp,da nije zbog tog

desni klik gore i  odčekiraj menu bar

14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4 je stigao!
dogman kaže...

evo pitanja,da li kod vas ovakav firefox 4,......pogledajte zelenu strelicu na slicu,zar ne bi trebalo da je tu narandzasto firefox dugme......koristim xp,da nije zbog tog

View -> Toolbars -> Menu bar.

http://baguje.com/author/icecold/
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 4 je stigao!

HAHHAHHAHAHHA koja hajka kad god odem da obrišem history zvučnici zakrče hahaha ili je to slucajnost ali se je desilo par puta.

 

I uvijek letim misem na sredinu da pretisnem HOme tipku ,pa onda zastanem da se sjetim gdje je a ono na desnoj strani.

 

Ipak je hajka ovaj 4-ka.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Firefox 4 je stigao!

Nakon razocaranja sa RC1 ovaj FF mi se, moram priznati, jako svidja. jos je na probnom testiranju i ukoliko ne prodje moj test, Opera je uvijek tu {#} Ali eto, svidja mi se jako za sada...

Postoje samo 10 vrste ljudi - oni koji razumiju binarni sustav i oni koji ne razumiju binarni sustav.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4 je stigao!
tpg kaže...

HAHHAHHAHAHHA koja hajka kad god odem da obrišem history zvučnici zakrče hahaha ili je to slucajnost ali se je desilo par puta.

 

I uvijek letim misem na sredinu da pretisnem HOme tipku ,pa onda zastanem da se sjetim gdje je a ono na desnoj strani.

 

Premjesti je, a sad za zvučnike, hmmm

13 godina
online
Re: Firefox 4 je stigao!
@tpg - home dupme mozes uvijek vratiti na staro mjesto... tj mozes ga postaviti gdje god ga zelis!

@CRT - finalna ver. ti nema velike razlike u odnosu na rc1 osim neki sigurnosnih ispravki!
Tko se zadnji smije, nije skužio!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4 je stigao!
icecold kaže...

3 milione preuzimanja!{#}

 

Firefox 4.0 se bolje prihvatio nego IE9.{#}

:P

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
15 godina
neaktivan
offline
Firefox 4 je stigao!

jel zna netko kako sejvat tabove kad gasim browser jer imam ih dosta upaljenih pa bi ih zelio sejvat a sad da idem bookmarkat bi mi bilo nepregledno, a i navikao sam na to iz ff3

probao sam radit one grupe tabova samo ne vidim koji je smisao toga kad mi se sve to pogasi kad ugasim ff

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 4 je stigao!

Heh, dok ne update-aju A/O-nove koje koristim na v.FF4, ništa od upgrade-a. :\

 

FF bez njih nažalost nije (nešto strašno) bolji od bilo kojeg drugog browsera. Ali znam da će se srediti i to (prilično brzo), pa ću vam se priključiti u downloadu kad se to dogodi. {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4 je stigao!
spaws kaže...

jel zna netko kako sejvat tabove kad gasim browser jer imam ih dosta upaljenih pa bi ih zelio sejvat a sad da idem bookmarkat bi mi bilo nepregledno, a i navikao sam na to iz ff3

probao sam radit one grupe tabova samo ne vidim koji je smisao toga kad mi se sve to pogasi kad ugasim ff

http://www.firefox4faq.blogspot.com/

http://baguje.com/author/icecold/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4 je stigao!
spaws kaže...

jel zna netko kako sejvat tabove kad gasim browser jer imam ih dosta upaljenih pa bi ih zelio sejvat a sad da idem bookmarkat bi mi bilo nepregledno, a i navikao sam na to iz ff3

probao sam radit one grupe tabova samo ne vidim koji je smisao toga kad mi se sve to pogasi kad ugasim ff

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/firefox-40-beta/47923.aspx?page=76&jumpto=1794253&sort=asc&view=flat

 

ovo about:config ubaci u adresnu traku

15 godina
offline
Re: Firefox 4 je stigao!
spaws kaže...

jel zna netko kako sejvat tabove kad gasim browser jer imam ih dosta upaljenih pa bi ih zelio sejvat a sad da idem bookmarkat bi mi bilo nepregledno, a i navikao sam na to iz ff3

probao sam radit one grupe tabova samo ne vidim koji je smisao toga kad mi se sve to pogasi kad ugasim ff

Tipkaj about:config gore i upisi browser.showQuitWarning, stavi to na true.... mislim da me to icecold naucio ;)

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
15 godina
neaktivan
offline
Firefox 4 je stigao!

Nista od cetvorke dok foxdie tema nebude radila kak spada na cetvorki

i jel ima neki drugi nacin da sakrijem favicone kraj bookmarka i sa tabova? (da izgleda kao na ss)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 4 je stigao!
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4 je stigao!
sisko93 kaže...
@tpg - home dupme mozes uvijek vratiti na staro mjesto... tj mozes ga postaviti gdje god ga zelis!

@CRT - finalna ver. ti nema velike razlike u odnosu na rc1 osim neki sigurnosnih ispravki!

kako ?

 

EDIT: nasao

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 0:08 (tpg).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 4 je stigao!
xyan kaže...

ahhh, jos uvijek bolji chrome....moje testiranje

dobra je 4-ka ali chrome radi ko zmaj =)

" Nad izdahnulim pogonima termomehanike i etanola vrane šestare epitaf" \Mundus Vult Decipi!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice