Forumska 2019. u brojkama...

poruka: 97
|
čitano: 14.261
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Friday kaže...

 

Prigrli situaciju

Pa sta se sekiras, bio si top forumas u 2019 po svim parametrima

 khm ... nije mi to bila namjera (kao ni kokošindi naroljati se pa zavijati) no vjerojatno je posljedica toga što nisam ni na kojem forumu/"društvenoj mrežetini" osim ovdje, poslom od doma sam pupčano vezan za međumrežje  a i zajebancija je (uz pokoji savjetodavni pokušaj u rubrici "upomoć, majkomila, što ću sad?! kontjuper mi zuji! jesam li u trećem stanju?" novopridošlima) dobar način za smanjenje stresa (meni, ne čitateljima). zapravo me čudi, jer dosta radim, puno spavam i opako se moram baviti s iznimno zahtjevnim cuckom, uz sve kućne poslove i ekscese koje rješavam sam (+ vrata do mojih starci od 96, odn. 89 god. = užas). no tebi još jednom fala što si mi jednom onomad mudro savjetovao povišenje napona RAM-u na 1,5 V (s 1,32; g-skill ripjaws x) jer otad sve radi k'o uskok. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2020 10:12 (Ajar).
7 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...

Ajar, ne bi li bio red da kao nekakvi pobjednik bar negde neku rundu platiš forumašima koji bi bili za čašicu...?

☺️

16 godina
odjavljen
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Ajar kaže...

 no tebi još jednom fala što si mi jednom onomad mudro savjetovao povišenje napona RAM-u na 1,5 V (s 1,32; g-skill ripjaws x) jer otad sve radi k'o uskok. 

 

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Forumska 2019. u brojkama...

bugovci platite ovom čoveku ćevape, a može i 2 porcije (velike ofc, nemojte bit škuljovi) ak riješi dark mode temu za forum.

What could possibly go wrong?
 
5 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Friday kaže...

neke dodatne stvari ako vas zanima (tipa koji je vas naj(ne)popularniji post i slicno)

Top lista zabušanata - prema broju postova u periodu 8-16 sati radnim danom 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
MrBlc kaže...
Friday kaže...

neke dodatne stvari ako vas zanima (tipa koji je vas naj(ne)popularniji post i slicno)

Top lista zabušanata - prema broju postova u periodu 8-16 sati radnim danom 

 Haha, ovo sam primjetio davno kad sam radio popodnevne smjene, da je u temi o drustvu bilo najzesce do 16 sati. Taman da uz jutarnju kavu i za opletem.

 

Mislim da se meni moze izvuci neki pattern ovdje - po brojevima mojih postova se moze zakljuciti kako je tekao moj ljubavni zivot kroz godine. Jednostavno - kad se imas s kime svadjat uzivo, nemas potrebe zagorcavat zivot ljudima online.

 

Iako sam se iznenadio da sam na listi uopce, mislim da je za za pola ovih postova zasluzna ona tema o Bitcoinu i onaj jadnik sto me zvao konobarem.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Friday kaže...

 

 i ja zaboravim kad nekome napravim neš dobro. nema veze. kad meni netko pomogne (dosad u životu, mislim, ukupno skoro 6 puta), pamtim i osveta će kad-tad. ladna. tekuća. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Hornet_93 kaže...

bugovci platite ovom čoveku ćevape, a može i 2 porcije (velike ofc, nemojte bit škuljovi) ak riješi dark mode temu za forum.

 

Za nagradu nisam dobio dobio karton zbog trodnevnog DOS napada na forum i onda 3 uzastopna rusenja kod otvaranja ove teme. Aktivan account mi je nagrada

Freak Show Inc.
7 godina
protjeran
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Friday kaže...
O_O_O kaže...
Friday kaže...
O_O_O kaže...

 Ima li ista od te databaze.

 

Trenutno imam Excel, MSSQL i SQLite. Sta te zanima?

 SQLite

Excel ce se srusiti, a odbijam da kuci korisitim MS DB.

 

SQLite baza

 

Excel

 

Oba fajla su 7zipana. Za excel treba SSD (ili dosta vremena) i barem 2 gige slobodnog rama jer je file poprilican...

SQLite baza je denormalizirana - sve je u jednoj tablici. Fajl je oko 4 i pol gige kad se raspakira.

 Hvala.

6 godina
protjeran
offline
Forumska 2019. u brojkama...

Čestitke Friday na zabavnom Topicu (za razliku od one šprdnje s precjedn. izborima).. Dobro sam se i nasmijao, no već dvije godine me muči muka...

Kako postati Kalif umjesto Kalifa   Ajar

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Anđeo bez falinge kaže...

 

Kako postati Kalif umjesto Kalifa   Ajar

 

 

 

Ajar i ihush su nezamjenjivi. Sve ostalo je potrosna roba...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...

da potrošna roba, sitna boranija...

Ju je je? Je ju je!
7 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Ajar kaže...

 i ja zaboravim kad nekome napravim neš dobro. nema veze. kad meni netko pomogne (dosad u životu, mislim, ukupno skoro 6 puta), pamtim i osveta će kad-tad. ladna. tekuća. 

 

Dobro su se pretrgli oko tebe  

Jesi siguran da nije manje?

7 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
x18x05x kaže...
Friday kaže...
sudy_freak kaže...

 

 

Žalosti me vidjeti da nam se aktivnost konstantno spušta.

 

Gledaj na to vedrije - jebemo rijetko ali lose

 Kako je to vedrije??

 


Popravio si mi dan

14 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Neuk kaže...
x18x05x kaže...
Friday kaže...
sudy_freak kaže...

 

 

Žalosti me vidjeti da nam se aktivnost konstantno spušta.

 

Gledaj na to vedrije - jebemo rijetko ali lose

 Kako je to vedrije??

 


Popravio si mi dan

 Barem nekom.. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
x18x05x kaže...
Neuk kaže...


Popravio si mi dan

 Barem nekom.. 

 
Šta je reć? Žena sekira?

16 godina
online
Forumska 2019. u brojkama...

Zanimljivo, nisam prosle godine upratio temu, ali sam zato ove primjetio da se forum vuce.

 

Takoder je zanimljivo vidjeti kako je forum procvatao 3. i 4. godine i onda je u opadanju, zadnje dvije godine naglom. Bas me zanima zasto je to tako.

 

Uglavnom, svaka cast na trudu.

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forumska 2019. u brojkama...

Jel ima neka lista a mozda sam i promasio pa nisam vidio, tko je najveci djeljitelj TD i TU mislim na forumasa koji samo sjedi i djeli a ima ih takvih malo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Hornet_93 kaže...

bugovci platite ovom čoveku ćevape, a može i 2 porcije (velike ofc, nemojte bit škuljovi) ak riješi dark mode temu za forum.

 Misliš čovjeku koji je Fridayu napisao skriptu koja je to odradila?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
neaktivan
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
goodye kaže...

Zanimljivo, nisam prosle godine upratio temu, ali sam zato ove primjetio da se forum vuce.

 

Takoder je zanimljivo vidjeti kako je forum procvatao 3. i 4. godine i onda je u opadanju, zadnje dvije godine naglom. Bas me zanima zasto je to tako.

 

Uglavnom, svaka cast na trudu.

 Kak nece opadati uzeti cu za primjer sebe necu prozivati nikoga. 

Rijecnik,pisanje gluposti po temama i malo sam isprovociran zbog toga rijetko ti netko pomaze osim ako ne otvoris novu temu i bar proteklih godina jedva ili nitko nije pomogao vezano jer sam pitao u vezi jeftinih stvari. 

Prije sam bio banan zbog gluposti,crnog humora ili tako nesto zbog zahtjeva,i nekoliko forumasa je popizdilo zbog tog zahtjeva gdje sam se pokusao opravdati odredenom moderatoru koji vise nije tu . jedi govna moderatoru koji nisi tu. :) 

Ima puno gorih. 

 

Bas me zanima hocu li pobrati ban sad. :

16 godina
odjavljen
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
dreadmoore kaže...

Jel ima neka lista a mozda sam i promasio pa nisam vidio, tko je najveci djeljitelj TD i TU mislim na forumasa koji samo sjedi i djeli a ima ih takvih malo.

 

U teoriji se moze i taj podatak izvuci. Ali trajalo bi vjerojatno tjednima a forum bi se u tom razdoblju raspao po savovima. Da imam direktan pristup bazi sve ovo bih mogao napraviti u trenu. Ali nemam

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Kolacic kaže...
goodye kaže...

Zanimljivo, nisam prosle godine upratio temu, ali sam zato ove primjetio da se forum vuce.

 

Takoder je zanimljivo vidjeti kako je forum procvatao 3. i 4. godine i onda je u opadanju, zadnje dvije godine naglom. Bas me zanima zasto je to tako.

 

Uglavnom, svaka cast na trudu.

 Kak nece opadati uzeti cu za primjer sebe necu prozivati nikoga. 

Rijecnik,pisanje gluposti po temama i malo sam isprovociran zbog toga rijetko ti netko pomaze osim ako ne otvoris novu temu i bar proteklih godina jedva ili nitko nije pomogao vezano jer sam pitao u vezi jeftinih stvari. 

Prije sam bio banan zbog gluposti,crnog humora ili tako nesto zbog zahtjeva,i nekoliko forumasa je popizdilo zbog tog zahtjeva gdje sam se pokusao opravdati odredenom moderatoru koji vise nije tu . jedi govna moderatoru koji nisi tu. :) 

Ima puno gorih. 

 

Bas me zanima hocu li pobrati ban sad. :

 I ne čudi, riječnik ti je na jako niskom nivou.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Friday kaže...
dreadmoore kaže...

Jel ima neka lista a mozda sam i promasio pa nisam vidio, tko je najveci djeljitelj TD i TU mislim na forumasa koji samo sjedi i djeli a ima ih takvih malo.

 

U teoriji se moze i taj podatak izvuci. Ali trajalo bi vjerojatno tjednima a forum bi se u tom razdoblju raspao po savovima. Da imam direktan pristup bazi sve ovo bih mogao napraviti u trenu. Ali nemam

 

Probaj lijepo pitati, možda poslati jednu bombonijeru

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
odjavljen
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Jakovp kaže...
Friday kaže...
dreadmoore kaže...

Jel ima neka lista a mozda sam i promasio pa nisam vidio, tko je najveci djeljitelj TD i TU mislim na forumasa koji samo sjedi i djeli a ima ih takvih malo.

 

U teoriji se moze i taj podatak izvuci. Ali trajalo bi vjerojatno tjednima a forum bi se u tom razdoblju raspao po savovima. Da imam direktan pristup bazi sve ovo bih mogao napraviti u trenu. Ali nemam

 

Probaj lijepo pitati, možda poslati jednu bombonijeru

 

Jesam vec, davno prije. Ali ni ne ocekujem to, pogotovo u danasnje vrijeme GDPR-a

Freak Show Inc.
7 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Ima i za to rješenje... Prebace servere u BiH i.... voilà! ... nema gdpr-a

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
@Jakovp


Kad smo već kod TD, brojiš li koliko si mi ih dosad poklonio? 😁
14 godina
odjavljen
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Neuk kaže...
@Jakovp


Kad smo već kod TD, brojiš li koliko si mi ih dosad poklonio? 😁

 Nažalost bojim se da nema toliko brojeva koliko ima tvojih zadrtih postova, NHF

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2020 21:02 (Jakovp).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
x18x05x kaže...
Kolacic kaže...
goodye kaže...

Zanimljivo, nisam prosle godine upratio temu, ali sam zato ove primjetio da se forum vuce.

 

Takoder je zanimljivo vidjeti kako je forum procvatao 3. i 4. godine i onda je u opadanju, zadnje dvije godine naglom. Bas me zanima zasto je to tako.

 

Uglavnom, svaka cast na trudu.

 Kak nece opadati uzeti cu za primjer sebe necu prozivati nikoga. 

Rijecnik,pisanje gluposti po temama i malo sam isprovociran zbog toga rijetko ti netko pomaze osim ako ne otvoris novu temu i bar proteklih godina jedva ili nitko nije pomogao vezano jer sam pitao u vezi jeftinih stvari. 

Prije sam bio banan zbog gluposti,crnog humora ili tako nesto zbog zahtjeva,i nekoliko forumasa je popizdilo zbog tog zahtjeva gdje sam se pokusao opravdati odredenom moderatoru koji vise nije tu . jedi govna moderatoru koji nisi tu. :) 

Ima puno gorih. 

 

Bas me zanima hocu li pobrati ban sad. :

 I ne čudi, riječnik ti je na jako niskom nivou.

 Wow you got me. Uvrijedio si me. Zao mi je. Jedi govna? 

7 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Bravo, forum se budi, sjevaju uvrede 😁 odlično započeto novo desetljeće.
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
@Jakovp

Ajde, ajde... Nemoj gubiti nadu, i ne posustaj sa TD 😁
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice