Forumska 2019. u brojkama...

poruka: 97
|
čitano: 14.277
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Neuk kaže...
@Jakovp

Ajde, ajde... Nemoj gubiti nadu, i ne posustaj sa TD 😁

 Najvise sam zbog njega i pitao lik sjedi u kuci no coment, samo klika td a argument nikad nije ni uradio odnosno nije se ni potrudio da iznese svoje mkisljenje.Doduse ja  ovako nekd udjem i njemu po koji nabacim, cisto onako da se ne izgubi obicaj bolje selo izgubiti.

7 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
@dreadmoore

A dobro, svatko od nas ima svoje radosti. Meni ne smeta jer volim napisati svoje misljenje ili pitanje pa taman dobio 150 TD.

A malo mi i imponira kada znam da imam vjernog čitatelja. 😁
10 godina
offline
Forumska 2019. u brojkama...

 

Lijepo je vidjeti statistiku, ipak onda govori koliko se tko trudio u brojkama pridnositi jednom odličnom forumu, kao što je naš BUG-ov forum.

 

Hvala našem Petku - Friday na uloženom trudu. On je taj dobar duh BUG-ovog foruma.

Vitez slavonske Ravni!

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Neuk kaže...
@Jakovp

Ajde, ajde... Nemoj gubiti nadu, i ne posustaj sa TD 😁

 Hahaha. Ma glavno da se trolla. Ja uopce vise niti ne provjeravam tko mi je ista odgovorio. Ili da je udario TD bez da je napisao zasto

Mislim, od nekoga tko je toliko na forumu ocekivao bi i da napise zasto se ne slaze, ali kako narod kaze - svaka budala ima svoje veselje. Kako ja, kako ti, tako i jakovp

10 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...

jel ima lista TKO je dao najviše TD/TU/Hvala ...mislim da za TD znamo ali čisto da vidimo brojke 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
7 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...

Za to ne treba uopće Petkova baza, ja sam taj, bar kaj se tiče TU 

Napijem se, i onda kaj god me nasmije stisnem TU, ma kak glup uopće post bio 

A ihush je vjerovatno drugi, blizu je 

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Forumska 2019. u brojkama...
Kolacic kaže...
x18x05x kaže...
Kolacic kaže...
goodye kaže...

Zanimljivo, nisam prosle godine upratio temu, ali sam zato ove primjetio da se forum vuce.

 

Takoder je zanimljivo vidjeti kako je forum procvatao 3. i 4. godine i onda je u opadanju, zadnje dvije godine naglom. Bas me zanima zasto je to tako.

 

Uglavnom, svaka cast na trudu.

 Kak nece opadati uzeti cu za primjer sebe necu prozivati nikoga. 

Rijecnik,pisanje gluposti po temama i malo sam isprovociran zbog toga rijetko ti netko pomaze osim ako ne otvoris novu temu i bar proteklih godina jedva ili nitko nije pomogao vezano jer sam pitao u vezi jeftinih stvari. 

Prije sam bio banan zbog gluposti,crnog humora ili tako nesto zbog zahtjeva,i nekoliko forumasa je popizdilo zbog tog zahtjeva gdje sam se pokusao opravdati odredenom moderatoru koji vise nije tu . jedi govna moderatoru koji nisi tu. :) 

Ima puno gorih. 

 

Bas me zanima hocu li pobrati ban sad. :

 I ne čudi, riječnik ti je na jako niskom nivou.

 Wow you got me. Uvrijedio si me. Zao mi je. Jedi govna? 

 Poznat si po sranjima i govnima. Samo se ti časti..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice