Hakiran web site GSMArena

poruka: 7
|
čitano: 2.020
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Hakiran web site GSMArena

Web stranica koja se bavi mobilnim tehnologijama i specifikacijama gotovo svakog smartfona hakirana.

Svaki pristup web stranici se preusmjerava na sweg.org

 

www.gsmarena.com

 

gušteri napadaju

 

{#}

El presidente http://www.speedtest.net/result/1631331270.png
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.11.2014 10:37 (hsatUSA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hakiran web site GSMArena

Nesto kratko je to trajalo... Strasnog li Hakiranja...

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hakiran web site GSMArena
Batista kaže...

Nesto kratko je to trajalo... Strasnog li Hakiranja...

A nije poanta u duljini trajanja...

Pogotovo ako server admin ima fizicki pristup kompu i backup, sve se vrati na staro jednim klikom.

 

Isto ko da upadnu u PayPal, pokradu brojeve kreditnih kartica, i stave svoj potpis na pocetnu stranu koji ovi maknu za 5 min. 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
11 godina
neaktivan
offline
Hakiran web site GSMArena

Nije mi jasno zašto bi netko hakirao ovu stranicu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Hakiran web site GSMArena
lGRACINA kaže...

Nije mi jasno zašto bi netko hakirao ovu stranicu.

Čudni su ti hakeri. Najvjerojatnije su se našla dvojica i dogovorili se da tko prvi hakira GSMArenu, ovaj drugi mu plaća pivu. U biti to tako i ide, bez motiva, jer je hakerima to samo achievment, kao tebi nešto u Hitmenu ili Dark Soulsu ili nešto slično... Čista za*ebancija u biti... {#}

16 godina
offline
Re: Hakiran web site GSMArena
CyberDemonVZ kaže...
Batista kaže...

Nesto kratko je to trajalo... Strasnog li Hakiranja...

A nije poanta u duljini trajanja...

Pogotovo ako server admin ima fizicki pristup kompu i backup, sve se vrati na staro jednim klikom.

 

Isto ko da upadnu u PayPal, pokradu brojeve kreditnih kartica, i stave svoj potpis na pocetnu stranu koji ovi maknu za 5 min. 

Ma nisam to mislil... Ne vidim nista konkretno za pokrast na tom siteu osim da iz svog osobnog zadovoljstva pokusava server Ddos-irat (na dulje vrijeme sam mislio, ak vec hoces nekog je.bat), al kak je netko vec napisao iznad mog posta, vjerovatno se samo radilo o contestu.

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.11.2014 20:50 (Batista).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran web site GSMArena
Svenos kaže...
lGRACINA kaže...

Nije mi jasno zašto bi netko hakirao ovu stranicu.

Čudni su ti hakeri. Najvjerojatnije su se našla dvojica i dogovorili se da tko prvi hakira GSMArenu, ovaj drugi mu plaća pivu. U biti to tako i ide, bez motiva, jer je hakerima to samo achievment, kao tebi nešto u Hitmenu ili Dark Soulsu ili nešto slično... Čista za*ebancija u biti... {#}

za njih možda je čista zajebancija, ali za ljude koji žive od tog sajta mislim da baš i nije čista zajebancija kad ti netko potrga ono na čemu radiš. Baš me zanima kako bi te budale reagirale da im na cesti netko iz ruke uzme telefon i opali ga o beton, jer eto to mu je njemu čista zajebancija

www.pazii.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice