Prema 24 sata cod black ops je strategija

poruka: 39
|
čitano: 7.364
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
Ferritin kaže...

Pa kad im novine kostaju (kolko 3-4 kune) nemaju para da zaposle pismene ljude i da naprave donekle normale ljude. {#}

Baš zato i imaju para, samo što neće dat u korisne svrhe nego u džep.

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
15 godina
protjeran
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
eterna luchar kaže...
otkad je jedan autor iz bug-a napisao tekst o igrama i igricama je postalo grijeh reći igrica jer te odmah gađaju prvim što je pri ruci, ajte oladite malo...

A kaj ti je tu čudno?

 

Problem je kaj ljudi koji u životu ne miču se od kompa, i igrice su im sve...osjećaju se podcijenjeno i uvrijeđeno ako neku igru nazoveš IGRICA...samim time njih direktno vrijeđaš (nesvjesno).

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
14 godina
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija

24 sata - vrhunsko novinarstvo.

16 godina
protjeran
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
Kvod kaže...

24 sata - vrhunsko novinarstvo.

{#}but agree with you{#}

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
14 godina
offline
Prema 24 sata cod black ops je strategija

hahahahHAAHAHAHHAHAHAHAAHHAAHHAHAHAHAHAHA koj epic fail... 24 sata i svi novinari u njemu su jedan epic failllll 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija

Da, ali se prodaju sve u 16...

16 godina
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
Kvod kaže...

Da, ali se prodaju sve u 16...

Kao što sam napisao u postu prije. Prodaju se dobro jer su u njima sami tračevi, podvale, i svakojako "žutilo". Poznato je da hrvate ni ne zanima ništa drugo. Kad je znanstvenik svjetskog glasa dolazio u Split, Keruma je bolilo grlo i nije se pojavio na prijemu... Eto koliko se kod nas cjeni nečiji pošteni rad. Općenitno se kroz medije provlače svakaki lopovi koji su bez rada i trude uspjeli u životu i oni su danas uspješni hrvati...

Vrhunska odlučnost nije u dobivanju svake bitke, nego u poražavanju neprijatelja bez ulaska u boj - Sun Tzu - The Art of War (6th century BC)
13 godina
offline
Prema 24 sata cod black ops je strategija

neznam za vas al za mene ima razlike u igri i igrici...

glupo mi je kad netko za današnje igre kažu da su igrice...

u kojem smislu su to igrice????

kao prvo način izrade, grafika, kompleksnost, priča, sadržaj i ostale stvari koje se nalaze u njima su razlog da se zovu IGRAMA, upravo zbog toga kakve jesu...

igrice su bile nintendo i comodore i ta šema, gdje si ti mogo proć igricu u dva sata bez da možeš snimit poziciju, staviš karticu u konzolu a ono na njoj 1000 igrica (80% istih) i gdje si se kretao samo lijevo desno a grafika je bila kocka na kocki...

to su IGRICE...

tako da danas kad netko kaže igrica i misli na današnje igre dobije jednostavno fail žešći, još pogotovo ako to napravi novinar...

u ovom slučaju to je novinar 24 sata koji očito nema blage veze sa igrama i onda se upusti u pisanje takve teme i naravno faila ko nikad, što od nazivanja FPS-a STRATEGIJOM, ne poznavanja naziva igri (što može jako lako riješiti guglanjem) i svrstavanjem današnjih igara pod pojam igrica...

stvarno kad vidim kakvi ljudi mogu raditi ko novinari plače mi se...

Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija

Tako je, bitno je što modna paščad - mačići i ostala stoka sitnog zuba radi, te koji su kozmetički zahvat dobili fo free, te naravno Onur...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice