Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

poruka: 128
|
čitano: 24.897
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Zavisi kako je podesiš i zavisi koja ti je brzina veze, ništa ne leti na 4Mbs, a uostalom nije da se FF pretrgao od brzine, barem meni i to što sam malo radio na njemu, posebno kada se natrpa koje čime, a chrome je recimo brz ali njega niti nisam imao s čim natrpati, opera je ok za nas koji jesmo na njoj, i najbolja nam je, navikli smo i ništa nam ne fali, ako tebi ne valja drži se svoga i fala đenja

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Što mislite,koristi li Bill Gates IE?

:)
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

ja koristim firefox, meni je on najdraži.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

nisam ni ja rekao da nešto ne valja,pročitaj moj post na prošloj stranici,slično sam napisao što i ti sad,ali reći da je Opera najbrža,a nema nikakvog dokaza ni ničega,svi su tu negdje po brzini,a ako ćemo baš cjepidlačiti,Chrome je u blagoj prednosti u tim testiranjima brzine browsera,mada to ne znači puno u svakodnevnom radu sa browserom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

LOL pa IE koriste ljudi kojima nisu bitne opcije, brzina, stabilnost....oni tipa nek' moze fb da mogu igrati farme, mafie i da mogu procavrljati s nekim, provjeriti gmail meni dosta :)

 

Recimo, moj otac, inzinjer poljoprivrede, fakultetski obrazovan covjek, koristi IE....jel' to znaci da je on glup ? Sta se on sada ima petljati sa skidanjem mozille, opere ili chroma ako mu je za posao dovoljan IE, da pregleda neku poslijku ili sta vec radi...

Doduse, kod kuce kada surfa koristi mozillu, a ja chrome(nemam neku konekciiju, a chrome mi je brzi od mozille pa zato :P ) {#}.

 

BTW. Operu sam koristio, nije losa, ali ostajem pri chromu :)

 

I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft. Bill Gates
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

@antimadridista

Ma je ok napisao sam da je chrome brži skužio sam to i ja, ali mi je gol, bar kad sam ga probavao, nema onih stvari na koje sam navikao na operi, a FF me odbio prvo s time što ja naknadno moram dodavati speeddial, i što recimo isti valjda još uvijek nije podržan u verziji 6 i 7 recimo, a ja sam bez speeddiala kao bez ruke itd, svatko ima svoje :)

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 16:01 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

koristim firefox od prvih verzija i naviko sam na njega! isto tako svima kojima dizem windowse stavljam firefox i svi ga koriste bili glupi ili pametni!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

;)

:)
 
21 0 hvala 4
14 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
Oldy kaže...

@antimadridista

Ma je ok napisao sam da je chrome brži skužio sam to i ja, ali mi je gol, bar kad sam ga probavao, nema onih stvari na koje sam navikao na operi, a FF me odbio prvo s time što ja naknadno moram dodavati speeddial, i što recimo isti valjda još uvijek nije podržan u verziji 6 i 7 recimo, a ja sam bez speeddiala kao bez ruke itd, svatko ima svoje :)

ma razumijem što želiš reći,svatko koristi što mu odgovara,meni se osobno sviđa Chrome baš zbog toga što je jednostavan.Ja sam probao i Operu i Firefox,ali sam ostao na Chrome-u jer mi najviše paše.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Ma mene je frend maltene silom htio na FF ali ja se jednostavno na njemu nisam našao, a niti dan danas nakon puno vremena se nisam našao, na operi jesam i to je to, kraj priče :)

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Kombiniram Firefox i IE9. Nepobitna je činjenica da kad nakon rada s Firefoxom otvorim IE9 dobijem dojam kao da sam uletio s traktora u automobil. Toliko o onim "glupavim". Davno sam zaključio da su kompjuteraši čudni,teški i tvrdoglavi ljudi...Chrome mrzim kao i sve što potpiše Google,a Opera i njezim mali postotak korištenja najbolje potkrijepljuje ovo gore što sam izrekao o kompjuterašima.

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Probo sam nekoliko browsera,najbrži koji sam koristio je bio lunascape,ali prenatrpano korisničko sučelje,sada koristim chrome i mislim da ću ga još dugo koristit zato što je sučelje jako pregledno i jednostavno,a i brz je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
voyager kaže...

Probo sam nekoliko browsera,najbrži koji sam koristio je bio lunascape,ali prenatrpano korisničko sučelje,sada koristim chrome i mislim da ću ga još dugo koristit zato što je sučelje jako pregledno i jednostavno,a i brz je.

Probaj comodo dragon,još je brži od chrome-a

:)
14 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Pa svi guraju FF, opera ima milione downloada, njoj dosta, nikada nije pucala na prvo mjesto, ali da ima sve više toga, ima, da je prva imala tabove je, da je prva imala speeddial je, po meni dva najvažnija dodatka osnovi a sada tek slijede ostale tisuće dodataka na FF,

i opera ima sada ekstenzije, imam temperaturu, wot, ad block i gmail checker i uopće se ne zamaram sa stotinama drugih ekstenzija, ako naletim na nešto korisno ok, a ako ne opet dobro, mislim to je apropo toga, znaš FF ima ovo, FF ima ono, ma zabole me, znam samo da što sam više toga stavljao da je bilo sve gore po brzinu, eto

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

A ja nisam niti koristio druge pretraživače osim IE-a i Firefoxa. Zato Firefox svakodnevno koristim već 5 godina. Baš mi odgovara i ne mislim ga zamijeniti nekim drugim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

firefox je lijena mrcina,ali ne da mi se mijenjati browser zbog navike
ie koristim samo za skidanje firefoxa,ali čovjek koji bi mogao nešto mjerodavno reći o tom browseru se ne javlja{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Koristim Operu od verzije 7.0.a sada sam na 12.00{#}

ako sam ti ikako pomagao,stisni hvala
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Ima li comodo dragon korisnika na bug forumu ili sam ja jedini? :)

:)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Bum ti priznal prvi put čujem za njega hehe

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
antimadridista kaže...
Oldy kaže...

@antimadridista

Ma je ok napisao sam da je chrome brži skužio sam to i ja, ali mi je gol, bar kad sam ga probavao, nema onih stvari na koje sam navikao na operi, a FF me odbio prvo s time što ja naknadno moram dodavati speeddial, i što recimo isti valjda još uvijek nije podržan u verziji 6 i 7 recimo, a ja sam bez speeddiala kao bez ruke itd, svatko ima svoje :)

ma razumijem što želiš reći,svatko koristi što mu odgovara,meni se osobno sviđa Chrome baš zbog toga što je jednostavan.Ja sam probao i Operu i Firefox,ali sam ostao na Chrome-u jer mi najviše paše.

Chrome je jednostavan ali podmukli svat da, odi u Windows Services pa mu ugasi Google Update Service glupost na kubik stavi na Disable a to nema nit jedan drugi browser IE ne racunam normalno to če onda vec na nekaj ličit itekak.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
15 godina
neaktivan
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Rezultati istraživanja su sasvim očekivani. Da bi koristio IE ne trebaš nikakvo znanje jer nije potrebno ništa instalirati ni znati da postoje drugi preglednici. IE ima najviše takvih korisnika. Neovisno o kvaliteti preglednika, rezultat će uvijek biti lošiji za preglednik koji dolazi sa sustavom. Jedini zaključak iz ovog istraživanja je da radoznali ljudi koji vole eksperimentirati u prosjeku imaju veći IQ.

Is it weird that this gave me an orgasm?
 
1 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
Whatever kaže...
Oldy kaže...

A čuj čim se javno hvališ iq-om sumnjam :p lol

Zašto bih se hvalio ako kažem da imam visok IQ kao što imam veliku kitu !?

Nije to sramota ni hvalisanje.

 

To je surova realnost koje se vi s "malim" stidite i flejmate nas velike.

 

Vidim da tamo firefoxovci imaju IQ malo oko prosjeka, što nije točno, rezultati su lažirani i mislim da su najgluplji korisnici Opere a pogotovo onog glupog Chrome-a. {#}

 Slab pokušaj flejmanja, da te slučajno tko doista i testirao i stvarno imaš toliku iqkitu nebi se tako izažavao,

posebno ne s ovim dječjim glupostima u zadnjoj rečenici.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Safari 5.1 FTW !

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

koristi 

14 godina
protjeran
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
Whatever kaže...
Oldy kaže...

A čuj čim se javno hvališ iq-om sumnjam :p lol

Zašto bih se hvalio ako kažem da imam visok IQ kao što imam veliku kitu !?

Nije to sramota ni hvalisanje.

 

To je surova realnost koje se vi s "malim" stidite i flejmate nas velike.

 

Vidim da tamo firefoxovci imaju IQ malo oko prosjeka, što nije točno, rezultati su lažirani i mislim da su najgluplji korisnici Opere a pogotovo onog glupog Chrome-a. {#}

Bože 8 mjeseci si tu i nisi naučio da ni pod razno ne govoriš da voliš fejsbuk, voliš apple, mrziš operu ili chrome, vrjeđaš linux(ni pod razno) ili mrziš p**ere(to je sad novo). To izbjegavaj, jer ćeš dobit 10+ TD-ova u 90% slučajeva samo tako:) valjda je takav mentalitet forumaša:)

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Stvarno mislim ovog IE bi trebalo ukinuti ali eto neka se microsoft dici sa svojom 9 i koliko su se hvalili njime prije nego li je bio izasao a kad smo ga dobili, dobili smo samo probleme. Adress bar nekako musicav kod otvaranja a i bgm milion onih pitanja vezanih za nekakve add onse i active-x. dosada koliko sam sistema probao i na njima browsere jedino se na visti ona 8 dobro snalazi na brzini naravno dok je jos svjeze instalirana. Koristim Chrome jer ga svi hvale i prvi je po brzini. Opera jedna od najdrazih browsera pogotovo sa svojim turbo mode od verzije 10 pa nadalje {#}

14 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
alexspalato kaže...

Ima li comodo dragon korisnika na bug forumu ili sam ja jedini? :)

Koristim ja, ali češće sam na Chromeu jer Dragon ima problema u sučelju. Kada downloadam neki fajl onaj okrugli progress bar se potpuno deformiše i slabo je vidljiv. Inače su veoma slabo odradili taj dio posla, tako da čak i kada primijenim neku drugu temu sučelje je zbrkano.

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
16 godina
suspendiran
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Aj da vas malo odvratim od vrlo bitne za opće pućanstvo, standardne ispovjedi tko šta koristi,

update vijesti:

http://www.aptiquant.com/news/aptiquant-threatened-with-a-lawsuit-by-loyal-internet-explorer-users/
Nokako su korisnici ie glupi, siigurno neće znati popuniti formular za prijavu nepoćudnog "istraživanja".

{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

A ja baš deinstaliro Operu pred dva sata, koristio je 2 godine, vrijeme je za promjene, ili možda želim bit glup xD

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
0 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Iskreno govoreći, oduvijek sam smatrao da su korisnici IE- a ili totalni početnici, ili nisu u potpunosti pri sebi (iako se to donekle popravilo s IE- om 9), ali nikada nisam očekivao ovakve rezultate. 

Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice