Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

poruka: 128
|
čitano: 24.797
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Da vam kazem nesto..... (sto mozda i znate)

 

Defaultni browser mi je Opera i ne mogu bez nje ali ponekad upalim IE i gust mi je surfati i pretrazivati preko Binga. Ruku na srce IE se brze pokrece od Opere, kod njega fale mi bar neke ekstenzije od opere ili ono sto Opera ima defaultno (bookmarks, paneli...)

 

Nazad na ovo pseudo&moronsko istrazivanje. Cilj tim istrazivacima je postignut. Masa ljudi, portala, "Stefice iz PR-a" brije da su korisnici I.Explorera kao..glupi

 

Kao vozis Golf i glup si, vozis "egzoticniji" brand auta..Volvo recimo, i hopp...ti si ultra intelegentan. Kretenarija na kvadrat

Relation to the original topic decreases with every single post
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
Lazarus Long kaže...

Da vam kazem nesto..... (sto mozda i znate)

 

Defaultni browser mi je Opera i ne mogu bez nje ali ponekad upalim IE i gust mi je surfati i pretrazivati preko Binga. Ruku na srce IE se brze pokrece od Opere, kod njega fale mi bar neke ekstenzije od opere ili ono sto Opera ima defaultno (bookmarks, paneli...)

 

Nazad na ovo pseudo&moronsko istrazivanje. Cilj tim istrazivacima je postignut. Masa ljudi, portala, "Stefice iz PR-a" brije da su korisnici I.Explorera kao..glupi

 

Kao vozis Golf i glup si, vozis "egzoticniji" brand auta..Volvo recimo, i hopp...ti si ultra intelegentan. Kretenarija na kvadrat

Inače, test intelektualnih sposobnosti koji su naveli (Wechsler) se teško može provesti online - sama činjenica da je potrebna edukacija ispitivača za provođenje samog testa nekako smanjuje mogućnost korištenja testa online :P . Da netko ima resurse za provesti 100 000 ''wechslera'', sigurno ne bi istraživao povezanost rezultata sa preferencijom internet preglednika. No šta ćeš, to nije stvar koju prosječni ''surfer'' zna - njima ('ko god bili) je bitno da se stvorio hype, pa makar i na 2-3 dana. 

 

Nobody expects the Spanish inquisition!
16 godina
neaktivan
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Mene nesto drugo "muci"

 

na primjer ako jedan test nosi bodove za IQ 140 to znaci da ga je sastavljao jedan covjek koji ima min. IQ 140 ili dvojica od po 70? {#}

Relation to the original topic decreases with every single post
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
Lazarus Long kaže...

Mene nesto drugo "muci"

 

na primjer ako jedan test nosi bodove za IQ 140 to znaci da ga je sastavljao jedan covjek koji ima min. IQ 140 ili dvojica od po 70? {#}

haha :P

 

Najčešće je u pitanju tim ljudi - tj, po tvojoj računici, tim tostera :D

Nobody expects the Spanish inquisition!
12 godina
protjeran
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
“Peace cannot be kept by force; it can only be achieved by understanding.” - Albert Einstein
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Baš vidim otvorena tema (pred 5 min sam ju tek otvorio prvi put) i već sam jučer negdje pročitao da je to laž, i samo gledam kad će neko više objaviti :)

14 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

S ovakvim google-ovim reklamama vidi se na koju grupu korisnika ciljaju.

__ __ ____ ____ /\ \ /\ \ /\ _`\ /\ _`\ \ `\`\\/'/ __\ \ \L\ \ __ __\ \ \/\_\ __ `\ `\ /' /'__`\ \ _ <'/\ \/\ \\ \ \/_/_ /
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
Lazarus Long kaže...

Da vam kazem nesto..... (sto mozda i znate)

 

Defaultni browser mi je Opera i ne mogu bez nje ali ponekad upalim IE i gust mi je surfati i pretrazivati preko Binga. Ruku na srce IE se brze pokrece od Opere, kod njega fale mi bar neke ekstenzije od opere ili ono sto Opera ima defaultno (bookmarks, paneli...)

 

Nazad na ovo pseudo&moronsko istrazivanje. Cilj tim istrazivacima je postignut. Masa ljudi, portala, "Stefice iz PR-a" brije da su korisnici I.Explorera kao..glupi

 

Kao vozis Golf i glup si, vozis "egzoticniji" brand auta..Volvo recimo, i hopp...ti si ultra intelegentan. Kretenarija na kvadrat

..hm,ali IE i golf spadaju u prenapuhane proizvode...dakle,ne vrijede za što se predstavljaju i prema tome,ne mora čovjek biti preterano pametan da shvati što je bolje! ;)

♪♫♪
14 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Na toj brzini neće koristiti nasmijat će se okrenuti i otiči lol

 

ne dirajte mi operu mir, imate svoje pa se igrajte :p

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
Whatever kaže...

Dođe lik iz neke dalekoistočne zemlje u Rvacku s IQ 190 (genij)  (koji je radio na računalu al nije imao ADSl (ima dial up) i nije pročitao ovaj članak gdje pametni ne koriste IE, već samo glupi) sjedne za ultrabrzu t-com vezu 4/0,256 i što mislite koji će web preglednik koristiti ?

  Koristit će Operu, jer ju je koristio i na Dial-Up-u s opcijom Turbo i otvaralo mu je stranice brže nego kod drugih preglednika. Sad opet koristi Operu i u Hrvatskoj jer mu je odmah syncala linkove, bookmarke, speed dial preko Opera Linka.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
7 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
escobar_ kaže...

Joj priče, sad svi Operu koriste... {#}

evo ja koristim chrome :)

na temelju ovog istrazivanja se nemoze nista zakljucit o pojedincu vec o prosjeku, moze netko tko koristi Operu imat IQ 80, a netko tko koristi IE imat IQ 160, tako da ako vas zanima vas IQ pođite na službeno testiranje i testirajte se ;)

Whatever kaže...

Ja imam IQ 140 a koristim Firefox !?

 

Jesam li ja normalan ?

a gdje si to mjerio, na internetu i onda mobom platio 15kn???

14 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Hebo vas IQ, imam ja puno frendova, koji tvfgrde da im je IQ, 160-170, a glupi su ko khurac.

__ __ ____ ____ /\ \ /\ \ /\ _`\ /\ _`\ \ `\`\\/'/ __\ \ \L\ \ __ __\ \ \/\_\ __ `\ `\ /' /'__`\ \ _ <'/\ \/\ \\ \ \/_/_ /
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
Komunist Izet kaže...

meni ide na živce IE ja imam crome nejbolji browser

najbolji browser za sve ljude jednostavno nepostoji, svak ima jednog na kojeg se naviko i kojeg voli i isto tako svi imaju neke prednosti nad drugim

EVO kaže...

Hebo vas IQ, imam ja puno frendova, koji tvfgrde da im je IQ, 160-170, a glupi su ko khurac.

evo nek pogledaju sliku, 0.13% ljudi ima IQ veci od 145(nevjerujem da je broj 100% tocan jer ima dosta grafova, al svakako je jako mali)...
sad sam jos na netu nas da je najveci IQ ikad izmjeren bio 197 i to djetetu od 2god  

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Ljudska glupost nema kraja, ne mogu vjerovati kakve gluposti oni istražuju.

O tempora, o mores !
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
srky.du kaže...
Komunist Izet kaže...

meni ide na živce IE ja imam crome nejbolji browser

najbolji browser za sve ljude jednostavno nepostoji, svak ima jednog na kojeg se naviko i kojeg voli i isto tako svi imaju neke prednosti nad drugim

EVO kaže...

Hebo vas IQ, imam ja puno frendova, koji tvfgrde da im je IQ, 160-170, a glupi su ko khurac.

evo nek pogledaju sliku, 0.13% ljudi ima IQ veci od 145(nevjerujem da je broj 100% tocan jer ima dosta grafova, al svakako je jako mali)...
sad sam jos na netu nas da je najveci IQ ikad izmjeren bio 197 i to djetetu od 2god

  Svaki tjedan tema iznova oživi... i nikoga ne zanima koliko je puta već postano da je sve fejk:)

Glede IQ-a, ja sam isto pokunjeno čitao kako se mnogi razbacuju cirfama IQ-a koda pričaju kolko su potegnuli jugom na autocesti i zaokruže na 160, 170 sve okruglo.

Dovraga, kad sam se ja testirao ko klinac u nekadašnjem "rans moša pijade" samo nas je par imalo preko 148 i dobili mensa iskaznice, sad odjednom svi pownaju na jeziku

-  reko jel se to promijenio način bodovanja ili što.   Da malo offtopičarim;
1. dijete od dvije godine NEMOŽE riješiti standardizirani IQ test.

2. s razlogom su u europi i svugdje osim u americi, iq testovi samo osnovna informacija da netko nije kognitivni imbecil, pored pismenosti

pri recimo polaganju vozačkog, ili prijema za vojsku ili policiju. Nikako se nemože uzeti kao mjerilo inteligencije

3. testovi se mogu naučiti rješavati kao i sve drugo

4. mijenjaju se i jako osciliraju po težini - dakle neujednačenog kriterija.

5. neprilagodljivi su za različite kulture. Npr. europski doseljenici pri ulasku u ameriku su ispadali imbecili

jer su na crtež američke kuće na kojem je tada pisalo docrtajte što nedostaje, mislili da je to crkva pa docrtali zvonik i križ (umjesto dimnjaka)

6. svakako predlažem da oni koje ovo zanima, pročitaju "čovjek po mjeri" koji objašnjava zabludu o mjerenju kvocijenta inteligancije,

i upravo objašnjava ovo što je lazarus spomenuo - koliko pametan mjeri pamet drugima.

Oni "superinteligentni od 160-170 kojima je preteško pročitati parsto strana, za njih predlažem

nešto sa neta: http://en.wikipedia.org/wiki/Intelligence

Ukratko, te brojkice vam neće značiti ništa osim bragginga po ovakvim forumima, pred mamom i na kavama.

Prava inteligencija će se ispoljiti samo u srazu sa pravim problemima i u interakciji sa konkretnom okolinom.

Mjereno je u jednom Horizom dokumentarcu naprezanje mozga pri rješavanju raznih testova.

Na kraju su ustavnovili da je daaaleko najveće naprezanje i aktivnost mozga u "običnoj" komunikaciji

sa drugim osobama na nekakvom večernjem primanju. Navodno se zbog toga čovjek i razvio - složena socijalno hijerarhijska

interakcija u plemenskoj skupini. Nisu rješavali iq testove.

14 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
athlon64 kaže...

pa ćujete ovde ima neke istine jer internet explorer koriste zatucane seljaćine koje ni ne znaju da postoji nesto drugo , kad bi se testirao iq gamera siguran sam da bi ovi sta igraju cod 2 bili na dnu ljestvice.

A ti mora da imas IQ=200 I igras mw2??? bravo svaka ti dala idiote-.-cod2 je najbolji cod od svih jer trebas koristit brain i skill a ne ovaj mw2 i takvi slicno sta imas perkove i killstreakove ko neka tetkica.ukratko neznas sta pricas tetkico.COD2FTW

add me xf:bobbyz666
14 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
BobbyZ kaže...
athlon64 kaže...

pa ćujete ovde ima neke istine jer internet explorer koriste zatucane seljaćine koje ni ne znaju da postoji nesto drugo , kad bi se testirao iq gamera siguran sam da bi ovi sta igraju cod 2 bili na dnu ljestvice.

A ti mora da imas IQ=200 I igras mw2??? bravo svaka ti dala idiote-.-cod2 je najbolji cod od svih jer trebas koristit brain i skill a ne ovaj mw2 i takvi slicno sta imas perkove i killstreakove ko neka tetkica.ukratko neznas sta pricas tetkico.COD2FTW

Pa dobro ni ovaj tvoj post nije bia neko oličenje inteligencije.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
BobbyZ kaže...
athlon64 kaže...

pa ćujete ovde ima neke istine jer internet explorer koriste zatucane seljaćine koje ni ne znaju da postoji nesto drugo , kad bi se testirao iq gamera siguran sam da bi ovi sta igraju cod 2 bili na dnu ljestvice.

A ti mora da imas IQ=200 I igras mw2??? bravo svaka ti dala idiote-.-cod2 je najbolji cod od svih jer trebas koristit brain i skill a ne ovaj mw2 i takvi slicno sta imas perkove i killstreakove ko neka tetkica.ukratko neznas sta pricas tetkico.COD2FTW

 

Mogu reći samo:{#}

O tempora, o mores !
14 godina
neaktivan
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Iskreno i ja sam mislio da je IE 9 sranje,ali dao sam mu priliku jedno vrijeme i mogu rec da radi puno puno brze od chroma.Zasad sam zadovoljan,kad naidem na neke greske napisat cu ih ovdje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
kach kaže...

Iskreno i ja sam mislio da je IE 9 sranje,ali dao sam mu priliku jedno vrijeme i mogu rec da radi puno puno brze od chroma.Zasad sam zadovoljan,kad naidem na neke greske napisat cu ih ovdje.

Ja sam naišao na grešku - upalio si IE

 

Očekivao bih barem od informatički pismenih ljudi da ne otežavaju stvari web dizajnerima/programerima i prestanu koristiti to smeće od IE-a-

Facebook going down ^.^ jadne loodache
15 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
OriginalEXE kaže...
kach kaže...

Iskreno i ja sam mislio da je IE 9 sranje,ali dao sam mu priliku jedno vrijeme i mogu rec da radi puno puno brze od chroma.Zasad sam zadovoljan,kad naidem na neke greske napisat cu ih ovdje.

Ja sam naišao na grešku - upalio si IE

 

Očekivao bih barem od informatički pismenih ljudi da ne otežavaju stvari web dizajnerima/programerima i prestanu koristiti to smeće od IE-a-

Kako ti to IE9 otezava stvar kao dizajneru, a pogotovo kao programeru?

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
14 godina
neaktivan
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Nebi bas reko da je smece ak je brzi od chroma,radi mi puno fludinije.Kaj se tice synkanja to se moze izvesti preko live masha,samo nisam siguran jos synca i passworde,ali uskoro cu saznat kad mi se vrati laptop.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2011 15:07 (kach).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
tnakir kaže...
OriginalEXE kaže...
kach kaže...

Iskreno i ja sam mislio da je IE 9 sranje,ali dao sam mu priliku jedno vrijeme i mogu rec da radi puno puno brze od chroma.Zasad sam zadovoljan,kad naidem na neke greske napisat cu ih ovdje.

Ja sam naišao na grešku - upalio si IE

 

Očekivao bih barem od informatički pismenih ljudi da ne otežavaju stvari web dizajnerima/programerima i prestanu koristiti to smeće od IE-a-

Kako ti to IE9 otezava stvar kao dizajneru, a pogotovo kao programeru?

Napisao sam programer jer pretpostavljam da se i oni moraju prilagođavati, kao dizajneru znam iz osobnog iskustva, iako na amaterskoj razini. Npr. banalne stvari poput fonta ili align-a zahebavaju.

Facebook going down ^.^ jadne loodache
15 godina
protjeran
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
kach kaže...

Nebi bas reko da je smece ak je brzi od chroma,radi mi puno fludinije.Kaj se tice synkanja to se moze izvesti preko live masha,samo nisam siguran jos synca i passworde,ali uskoro cu saznat kad mi se vrati laptop.

tko zna u kakvom je stanju tvoj chrome bio ,ja sam testirao i nikako nije brzi od chroma

15 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
OriginalEXE kaže...
tnakir kaže...

Kako ti to IE9 otezava stvar kao dizajneru, a pogotovo kao programeru?

Napisao sam programer jer pretpostavljam da se i oni moraju prilagođavati, kao dizajneru znam iz osobnog iskustva, iako na amaterskoj razini. Npr. banalne stvari poput fonta ili align-a zahebavaju.

Programera nebi trebalo bit briga koji je browser u igri. Sto se tice dizajna, ako te takve stvari koce, onda se uhvati malo vise knjige, jer je IE9 poprilicno kompatibilan sa standardima.

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
16 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Završilo i u Crackedu kao primjer kako podvaliti hoax u vijesti.

http://www.cracked.com/blog/6-ways-to-get-anyone-to-believe-clearly-fake-news-story/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Ja cijelo vrijeme koristim Firefox i zadovoljan sam Operu i Chrome sam koristio neko kraće vrijeme, ali po meni je Firefox ipak najbolji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

U najnormalnijem sranju,nemam nikakve addonove instalirane na njega i svejedno mi se IE brze dize od chroma i brze otvara stranice,bas je ono osjetno fluidniji.Nije sad da serem nes,koristim chrome oduvijek i odlican je ali eto sad znam da postoji nes brze,jos sam uvijek u fazi testiranja sa IE,tak da kad naletim na neke bugove koji mi se ne svidaju budem napisao ovdje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2011 16:12 (kach).
15 godina
protjeran
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
kach kaže...

U najnormalnijem sranju,nemam nikakve addonove instalirane na njega i svejedno mi se IE brze dize od chroma i brze otvara stranice,bas je ono osjetno fluidniji.Nije sad da serem nes,koristim chrome oduvijek i odlican je ali eto sad znam da postoji nes brze,jos sam uvijek u fazi testiranja sa IE,tak da kad naletim na neke bugove koji mi se ne svidaju budem napisao ovdje.

Neznam stvarno.... moj test ,a i test drugih web stranica koje pokazuju da su Opera i Chrome najbrzi 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2011 17:17 (hrvatskafarkasevec).
14 godina
protjeran
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
OriginalEXE kaže...

 

Očekivao bih barem od informatički pismenih ljudi da ne otežavaju stvari web dizajnerima/programerima i prestanu koristiti to smeće od IE-a-

 

IE je možda nekad bio loš, ali nikada nije bio smeće. Deveta verzija je zaista dobra.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice