Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

poruka: 128
|
čitano: 24.791
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

hahaha oni koji koriste operu su najiteligentniji,a program je krcat bugova,vjerovatno i oni koji koriste linux su najinteligentniji,koristim ubuntu i on je krcat bugova,od rušenja do smrzavanja gori je od windowsa xp

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
offline
Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Ovaj thread ima vlastiti život, i zove se

"ispovjedite čime surfate, bit će vam lakše kad podijelite tu intimu sa zajednicom koju nije briga"

Daj više, hoax je otkriven čak u crackedu, o čemu vi?

Ako vam se tako rado ispovjedaju surferske navike, osjećaj svježine i manjak prhuti

pri korištenju tog i tog browsera, napišite odvojeni thread i na početku

nakeljite standardnu anketu-koji browser koristite.

Ovo je nekad bio komentar vijesti za koju se naravno odmah ispostavilo da je lažna.

Helouu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

Oh, da ostali programi nemaju bugova.

 

BTW. Ubuntu nije jedina linux distra, i meni se nijednom nije srušio, buogva ima, ali i windowsi ih imaju, ali linux mi se nije nijedanput srušio, a pod linuxe spada i ubuntu. BTW: Kladim se da nikad nisi radio s terminalom.

__ __ ____ ____ /\ \ /\ \ /\ _`\ /\ _`\ \ `\`\\/'/ __\ \ \L\ \ __ __\ \ \/\_\ __ `\ `\ /' /'__`\ \ _ <'/\ \/\ \\ \ \/_/_ /
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji

ie dolazi sa winsima i mnogi neiskusni korisnici ga koriste ili zato jer neznaju za drugo ili ga neznaju zamjeniti ili im je sasvim dovoljan, od kad je neiskustvo i znanje glupost, stava sam takvog da su autori tog istraživanja došli do toga da biti ignorant is stupid, glup je onaj koji je išao napraviti takvo istraživanje.

13 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
blackalbum kaže...

hahaha oni koji koriste operu su najiteligentniji,a program je krcat bugova,vjerovatno i oni koji koriste linux su najinteligentniji,koristim ubuntu i on je krcat bugova,od rušenja do smrzavanja gori je od windowsa xp

Operu koristim od verzije 7.0 i nijednom nisam imao probleme radi "bugova".

Što se tiče linuxa,koristio sam i ubuntu i mint i moram reći da mi se nijednom nije srušio.Nekoe je možda drugačije,ali kod mene je sve savršeno stabilno

ako sam ti ikako pomagao,stisni hvala\\\\\\\\\\\\http://life-is-hard.co.cc
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
exe kaže...

ie dolazi sa winsima i mnogi neiskusni korisnici ga koriste ili zato jer neznaju za drugo ili ga neznaju zamjeniti ili im je sasvim dovoljan, od kad je neiskustvo i znanje glupost, stava sam takvog da su autori tog istraživanja došli do toga da biti ignorant is stupid, glup je onaj koji je išao napraviti takvo istraživanje.

 Ovo sto govoris je proslost i tak je bilo prije,ie9 se je stvarno pokazao ko jako kvalitetean browser,a navodno je i najsigurniji.Sam filing koristenja je puno fluidiniji nego chrome,zasad sam jako zadovoljan.Trenutno ga koristim tjedan dana,prije chroma sam korstio firefox,a chrom sam koristio jako jako dugo.

16 godina
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
kach kaže...
exe kaže...

ie dolazi sa winsima i mnogi neiskusni korisnici ga koriste ili zato jer neznaju za drugo ili ga neznaju zamjeniti ili im je sasvim dovoljan, od kad je neiskustvo i znanje glupost, stava sam takvog da su autori tog istraživanja došli do toga da biti ignorant is stupid, glup je onaj koji je išao napraviti takvo istraživanje.

 Ovo sto govoris je proslost i tak je bilo prije,ie9 se je stvarno pokazao ko jako kvalitetean browser,a navodno je i najsigurniji.Sam filing koristenja je puno fluidiniji nego chrome,zasad sam jako zadovoljan.Trenutno ga koristim tjedan dana,prije chroma sam korstio firefox,a chrom sam koristio jako jako dugo.

 Majko moja, ljudi, po 50ti put - NITKO NIJE NIŠTA ISTRAŽIVAO; VIJEST JE IZMIŠLJENA.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Zvanično je - korisnici IE-a najgluplji
overhaul kaže...

  Majko moja, ljudi, po 50ti put - NITKO NIJE NIŠTA ISTRAŽIVAO; VIJEST JE IZMIŠLJENA.

  Hooojj!! Jel vi citate  overhaula??

 

Ajmo jos jednom. Dakle....

 

v.i.j.e.s.t   j.e   i.z.m.i.s.l.j.e.n.a!!

 

Evo jos jednom link

http://www.cracked.com/blog/6-ways-to-get-anyone-to-believe-clearly-fake-news-story/

 

Za one koji su lijeni i ne vole citati evo karikiran osvrt:

Ljudi kazu da svatko moze plasirati nesto sto nema veze s pamecu i to ljudovi sirom neta prihvate kao istinu. Eto, neka dama je napisala clanak odnosno naucno je dokazano da je nakon poradanja zena oglupi za 20% [kao da mora da rodi pa da oglupi! {#}]

 

Neki bas sporo kopcaju ... {#}

Relation to the original topic decreases with every single post
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice