Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.076.278
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

kave će biti cijene?, što je sa internet prodajom?

sa jučerašnjeg otvorenja:

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
U tijeku su završne pripreme za sutra. Da ne morate tražiti sutra, nalaze se odmah do Instara
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ići ću ja na otvorenje pa javim kakve su cijene.Idem i danas ako bude prilike za vidjeti cijene jer jučer ih nije bilo.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
6 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

ajde baci oko na cijene laptopa ako nije problem

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Super, hvala ti
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ajde molim te baci pogled na tablete.

 

Ako ja odem javim ako bude šta zanimljvo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sam ujutro u 9 tamo...ako ide tko od forumasa javite se slobodno :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Danas je zatvoreno.Slaže se roba.Budem sutra pogledao cijene laptopa,tableta...i svega drugog....
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ajmo ljudi gdje ste? Tko je što kupio? Ugrabio netko 1+1 ili2+1 gratis? Jel bio mi mix 3 ? 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Došao u pola 9 ujutro i jedva ugrabio 2+1 u 12 sati.

 

Rekao bi ponovo navlakuša. Uglavnom cijena pocophona 6/64 je bila 2799kn sto je realno puno. Tko je ulovio akciju 2+1 ugrubo ga je takav telefon izasao cirka 1800-1900kn po komadu.

 

Uglavnom zaradio sam koju stoticu, ali da je bilo vrijedno i ne bas.

 

Ostale stvari klasika cijena aliexpress sa dostavom.

 

Niste nis propustili.

 

Btw ono 1+1 su ugrabila prvih 15 ljudi ako se je varam.

 

Ti ljudi su dosli u 3 ujutro. Dovoljno govori o nasem narodu.

 

Ja sam si rekao da sam debil sto stojim 3 sata radi par sto kuna ali bit od 3 ujutro ne hvala.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Neki su uzeli više komada pociphona,na njuškalu su,pa da li se isplati...

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
amd freak kaže...

Došao u pola 9 ujutro i jedva ugrabio 2+1 u 12 sati.

 

Rekao bi ponovo navlakuša. Uglavnom cijena pocophona 6/64 je bila 2799kn sto je realno puno. Tko je ulovio akciju 2+1 ugrubo ga je takav telefon izasao cirka 1800-1900kn po komadu.

 

Uglavnom zaradio sam koju stoticu, ali da je bilo vrijedno i ne bas.

 

Ostale stvari klasika cijena aliexpress sa dostavom.

 

Niste nis propustili.

 

Btw ono 1+1 su ugrabila prvih 15 ljudi ako se je varam.

 

Ti ljudi su dosli u 3 ujutro. Dovoljno govori o nasem narodu.

 

Ja sam si rekao da sam debil sto stojim 3 sata radi par sto kuna ali bit od 3 ujutro ne hvala.

 

Kakva navlakuša ako su uvjeti akcije bili objavljeni na netu prije otvorenja?


Par stotina kuna u 3 sata je tebi malo? Zašto si onda uopće išao na otvorenje, samo da možeš srat na forumu?

 

I što to točno govori o našem narodu? Ne razumijem te baš. Dolazak u 3 ujutro za tako nešto nije nikakav problem, pa vani se za nove proizvode, bez akcije, nađe ljudi koji kampiraju danima. A mogu ti reći da bi i sam došao i prije 3 ako treba, što sam i planirao kad bi bilo išta od onog najavljivanog mi stora u Osijeku. Zašto ne bi tako nešto napravio, ako imam vremena, za uređaj koji mi može služiti godinama.

 

Uglavnom, malo manje negativnosti bi ti godilo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kakve su cijene za tablete? Prvenstveno me zanima 10"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Šteta što nemaju webshop za one izvan ZG.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Čiko kaže...
amd freak kaže...

Došao u pola 9 ujutro i jedva ugrabio 2+1 u 12 sati.

 

Rekao bi ponovo navlakuša. Uglavnom cijena pocophona 6/64 je bila 2799kn sto je realno puno. Tko je ulovio akciju 2+1 ugrubo ga je takav telefon izasao cirka 1800-1900kn po komadu.

 

Uglavnom zaradio sam koju stoticu, ali da je bilo vrijedno i ne bas.

 

Ostale stvari klasika cijena aliexpress sa dostavom.

 

Niste nis propustili.

 

Btw ono 1+1 su ugrabila prvih 15 ljudi ako se je varam.

 

Ti ljudi su dosli u 3 ujutro. Dovoljno govori o nasem narodu.

 

Ja sam si rekao da sam debil sto stojim 3 sata radi par sto kuna ali bit od 3 ujutro ne hvala.

 

Kakva navlakuša ako su uvjeti akcije bili objavljeni na netu prije otvorenja?


Par stotina kuna u 3 sata je tebi malo? Zašto si onda uopće išao na otvorenje, samo da možeš srat na forumu?

 

I što to točno govori o našem narodu? Ne razumijem te baš. Dolazak u 3 ujutro za tako nešto nije nikakav problem, pa vani se za nove proizvode, bez akcije, nađe ljudi koji kampiraju danima. A mogu ti reći da bi i sam došao i prije 3 ako treba, što sam i planirao kad bi bilo išta od onog najavljivanog mi stora u Osijeku. Zašto ne bi tako nešto napravio, ako imam vremena, za uređaj koji mi može služiti godinama.

 

Uglavnom, malo manje negativnosti bi ti godilo.

 Aj ne seruckaj... bile su navedene cijene za par modela..cijene za ove bolje uredaje poput pocophona i mi8 nisu bile navedene nigdje. Tek si ih mogao saznati kad si dosao na blagajnu.

 

Cijena od 2799kn za pocophone je tebi u redu za oficijalni shop na dan otvaranja? 2100kn je s besplatnom dostavom iz Italije. 2500kn u Hrvatskoj iz nekog žnj webshopa.

 

Ako tebi to nije navlakusa onda svakq cast. Ljudi iza mene nakon 3.5 sata cekanja nisu dobili ni olovku gratis.

 

Vidi se iz neba da je bila navlakusa...jer au mogli biti fer i navesti sve cijene a ne cijene tipa 7 artikala.

 

Evo prodam ti ja poco zza 2799kn i castim postarinom. Imam ces dojam da si bio na otvaranju u Zagrebu :D

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kupio sam Mi Mix 2S 6/64 za 2479 kn i dobio dvije majice.Upao sam u akciju 2+1 ali nisam iskoristio jer bi me u tom slučaju moj Mix koštao 4000 kn.
Iskreno nisam vidio laptope i tablete a nisam imao vremena zbog gužve čekati djelatnike da se raspitam.Uglavnom cijene su kao i u našim ostalim dućanima osim onih na akciji.
Tako od sutra skuter je 3999kn,Mi A2 2199 kn,Redmi 5 plus 1399 kn.
Poco je danas i nadalje 2799 kn.
Najviše su išli skuteri i Poco dosta ih je kupilo po 3 skutera ili Poca-a
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Biće poco jeftiniji na njuškalu nego na aliju

 
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
amd freak kaže...

 

 Aj ne seruckaj... bile su navedene cijene za par modela..cijene za ove bolje uredaje poput pocophona i mi8 nisu bile navedene nigdje. Tek si ih mogao saznati kad si dosao na blagajnu.

 

Cijena od 2799kn za pocophone je tebi u redu za oficijalni shop na dan otvaranja? 2100kn je s besplatnom dostavom iz Italije. 2500kn u Hrvatskoj iz nekog žnj webshopa.

 

Ako tebi to nije navlakusa onda svakq cast. Ljudi iza mene nakon 3.5 sata cekanja nisu dobili ni olovku gratis.

 

Vidi se iz neba da je bila navlakusa...jer au mogli biti fer i navesti sve cijene a ne cijene tipa 7 artikala.

 

Evo prodam ti ja poco zza 2799kn i castim postarinom. Imam ces dojam da si bio na otvaranju u Zagrebu :D

To ti je Bijelić, ne znam šta si drugo očekivao, a i vidio si kolike su regularne cijene za stvari koje su bile na akciji danas. Tražiti 1400 kuna za 3/32 Redmi 5+ je čista pljačka i sramota, al tko voli, nek izvoli.

Go hard or go home. Ili ću biti među prvima ili ništa od toga. I sam svoje mobitele naručujem izvana i ne bih ni pomislio uzeti kod naših, ali za 1+1 bi se definitivno isplatilo kampirat cijelu noć s kojim frendom ili ne daj bože ženom.

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ako ce cijene biti kao i u linksa, santa domenice..... Onda nisu ni trebali otvarat, ja i dalje narucujem izvana a za garanciju zaboli me, nedam vise od 1000 kn razlike
 
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mislim da će lokacija zahtjevati veće marže.

Jer nije isto otvoriti trgovinu npr u Radničkoj u nekoj većoj garaži (manji najam) ili prostoru kao i u trgovačkom centru.

To sa sobom vuče veće mjesečne fiksne troškove hladnog rada, a to samim time da moraju kupcu skuplje prodati proizvod i staviti veću vlastitu maržu.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Evo malo cijena, preskupo...honorbuy i dalje dosta povoljniji, da su skuplji 10 posto moglo bi proci al razlike su prevelike....

 
1 0 hvala 14
5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

I honorbuy je skuplji deset posto od aliexpressa,uključujući dhl dostavu...jedino što su brži što se tiče dostave..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia
Užasne cijene. A i specifikacije su ponegdje krive. Mi8, Mix 2S imaju potpuno drugačije specifikacije kamere.
I šta stvarno nisu imali Mix 3? Baš nekidan izašla Global verzija i mislio pa valjda će predstaviti flagship model...
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Znači one akcije su bile samo na dan otvaranja ?
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja na tu trgovinu gledam kao izlog di mogu ic isprobat neku stvar/uredaj kojeg planiram kupit online iz vana.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
21 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Sa honorbuy imam pozitivna iskustva tako da ih ne mijenjam dok je sve ok i dok su im cijene u redu, odnosno dosta jeftinije od ovog u areni...

Da, nema mix 3 al vjerujem da ce se ponuda popunjavati i slazem se da je ovaj ducan dobar da se ima di otici pogledati i isprobati mobitel prije web kupnje...

I te akcije sto su bile taj dan nisu trajale cijeli dan jer je se npr. redmi 5 plus brzo rasprodao, al valjda bude jos akcija....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Evo ja jučer oko 15:30 došao... čekao u redu jedno pola sata... ekipa ulazi unutra i zuji.... bio oko dvadeseti...

Pustio me unutra, uđem, stanem u red na blaganju.. pitam koiloko mogu uzet 5 plus uređaja.. on kaže 2, ja daj i odo van. da je dao pet.. uzeo bi 5...

U tih 30 minuta bio sam solo u redu i naslušah se svega i svačega...teorija zavjera giga ovoga onoga.. koliko je dosta giga, koma ekrani.. iphone killeri...

 

Kaj se tiče cijena.. one su ok.... Pustite gearbest geek i ostale webshopove... jer vecini ljudi e neda tako zaj... pogotovo zbog garancije .itd..

 

Poco za 2,8kkn.. hm.. neznam...  S9+ se nadje za 4kkn.. ipak galaxija je galaxija...

 

Šaomi je ušao u možda preveliki hype. Ono gdje je bio najbolji so low enty modeli. EOD do 200€, od Redmi note 2 modela pa nadalje.

 

Pozdrav... bhtw.. kaže majka de je mob super

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
online
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Bok

Moze neki info gdje najjeftinije nabavit Xiaomi drone 4k? Gledam na banggood/gearbest je oko 400-500 dolara, ima li gdje sa slicnom cijenom ali da se izbjegne pdv, po mogucnosi da je iz eu

 

Hvala

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Tony1999 kaže...

Bok

Moze neki info gdje najjeftinije nabavit Xiaomi drone 4k? Gledam na banggood/gearbest je oko 400-500 dolara, ima li gdje sa slicnom cijenom ali da se izbjegne pdv, po mogucnosi da je iz eu

Hvala

 Njuškalo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...
Tony1999 kaže...

Bok

Moze neki info gdje najjeftinije nabavit Xiaomi drone 4k? Gledam na banggood/gearbest je oko 400-500 dolara, ima li gdje sa slicnom cijenom ali da se izbjegne pdv, po mogucnosi da je iz eu

Hvala

 Njuškalo.

 a ide kao poklon pa bi trebalo novo biti

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice