Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.078.197
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
gnomisa kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Dakle teži 30ak grama od Mi9, ista kamera, neznatno brži proc, isti ekran, isti zvuk, 5G (kod nas još nebitno) a koštat će oko 4tkn kod nas. Minimalno. OK baterija je veća ali i ova u MI9 meni drži skoro dan i pol (ne koristim AOD ali BT je spojen na sat) a nije da ne koristim mob (uz intezivno korištenje držala bi bez beda od jutra do spavanja). Mi9 pro će iz Kine bit nekih 3500-3600kn. Kod nas Mi9 za 3000 kn a na Goldwayu 2500 kn sa DHL dostavom (bez carine i poreza). Pa ti vidi.

 kad vidim ove minimalne pomake i šišanje ovaca, točno bi bude drago kaj sam uzeo mi 9, i kaj nisam čekao mi 9t pro. 

 

mi 9 je i dalje stroj, ceka se jos miui 11 

12 godina
online
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Redmi Note 8 Pro

 

Notch, "otporan na udarce", utor za slušalice, IR blaster, 4 kamere!, NFC,  Helio chipset, Andorid 9, 4500 MAh baterija, 18W punjenje.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 15:30 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
GrimReaperKC kaže...
gnomisa kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Dakle teži 30ak grama od Mi9, ista kamera, neznatno brži proc, isti ekran, isti zvuk, 5G (kod nas još nebitno) a koštat će oko 4tkn kod nas. Minimalno. OK baterija je veća ali i ova u MI9 meni drži skoro dan i pol (ne koristim AOD ali BT je spojen na sat) a nije da ne koristim mob (uz intezivno korištenje držala bi bez beda od jutra do spavanja). Mi9 pro će iz Kine bit nekih 3500-3600kn. Kod nas Mi9 za 3000 kn a na Goldwayu 2500 kn sa DHL dostavom (bez carine i poreza). Pa ti vidi.

 kad vidim ove minimalne pomake i šišanje ovaca, točno bi bude drago kaj sam uzeo mi 9, i kaj nisam čekao mi 9t pro. 

 

mi 9 je i dalje stroj, ceka se jos miui 11 

MIUI 11 bi trebao doći početkom 10-og mjeseca....u prvoj turi idu MI9, MI8, Max, MIX 3, K20, Note 7 serije....K20 vajda znači i MI9t serija...

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 16:22 (gnomisa).
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Hoću poludit s ovim Redmi Airdotsima.

Jesu jeftine i daju dobar zvuk, ali...

 

prvi set koji sam naručio je par dana radio ok, onda je lijeva sluška polako ispadala iz kohezije s desnom do te mjere da je to postalo neslušljivo, pa malo stane raditi, pa malo krči, pa opet radi i tako u krug.

Prošao pol reddita, probao resete, kombinacije držanja gumbića, paljenja gašenja, ponovnog uparivanja i sl.

Ma kakvi, sve isto.

 

Puko, naručio druge, velim, jeftine su, stigle one i BAM, opet ista stvar. Samo ove out of the box ne rade dobro. Isto zeza leva sluška, trza prekida ispada...

 

Ima tko kakav savjet za to? Mislim ako nisam našao na redditu vjerojatno neću ni ovdje, ali ne šteti pitati.

Know your limits.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
guls kaže...

Hoću poludit s ovim Redmi Airdotsima.

Jesu jeftine i daju dobar zvuk, ali...

 ne daju dobar zvuk, nisu odobne, ne spajaju se svaki put kako treba, plastika od koje su izrađene nije kvalitetna ... sve u svemu koliko para toliko i muzike, po ničemu nisu bolje od jeftnih TWS QCY slušalica ...

 

ako želite kvalitetne TWS slušalice, znatno bolje izrađene, sa daleko boljim zvukom potrebno je dati više novaca (npr 60$ za

)

16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Moje Airdots imaju stativ noise. Nakon što pjesma završi još 4-5s se čuje kao lagan šum.
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
12 godina
online
Mi Hrvatska/Mi Croatia

koje su flagship xiaomi true wireless slušalice? ako moze ime modela ili link neki.

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sam naručio Haylou GT1; javim kakve su. 😁

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Imam redmi airdots i haylou gt1 i dobro rade. Nemam problema ni na jednima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Tebi nije kada pjesma završi da još 5s čuješ šum? Meni nije bitno koju prvo izvadim, obje su mi Redmi AirDots_R. Zvuk mi kasni valja 1s naprema YouTube videu. I baza kada se puni treperi crveno, kada je pun stalno crveno dolje na boku
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Trenutno mi nisu redmi pri ruci, ali evo za haylou. Šumi i meni malo kad stane zvuk, ali to nisam ni primijetio do sad. Na YouTubeu ne kasni zvuk, čak i pubg igram sa njima bez problema. Kad se kutijica puni ima crvenu ledicu, kad je puna se ugasi mislim. Glupo mi je jedino da se ne može provjeriti koliko još kutijica ima baterije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ag008 kaže...
Tebi nije kada pjesma završi da još 5s čuješ šum? Meni nije bitno koju prvo izvadim, obje su mi Redmi AirDots_R. Zvuk mi kasni valja 1s naprema YouTube videu. I baza kada se puni treperi crveno, kada je pun stalno crveno dolje na boku

Mislim da to nije do slušalica, prije do mobilnog uređaja. Taj šum mi se pojavljuje na svim slušalicama kada ih spojim na stari HTC. Na novoj Xperiji nisam primjetio taj šum. Doduše, ja sam na taj šum navikao tako da mi je svejedno.

davidovski kaže...

Trenutno mi nisu redmi pri ruci, ali evo za haylou. Šumi i meni malo kad stane zvuk, ali to nisam ni primijetio do sad. Na YouTubeu ne kasni zvuk, čak i pubg igram sa njima bez problema. Kad se kutijica puni ima crvenu ledicu, kad je puna se ugasi mislim. Glupo mi je jedino da se ne može provjeriti koliko još kutijica ima baterije.

Postoji i Haylou GT1 Pro; razlika je u trajanju baterije i što kutijica prikazuje stanje baterije. Za sada se može kupiti samo na AliExpressušto je razlog zašto sam se odlučio za obične GT1.

7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Vidio sam da sad postoje i te. Ma meni su ove za sad i za te pare odlicne

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Desna Airdots slušalica mi sa 100%padne na 0% u roku 30s.

Nisam baš zadovoljan.

Dok lijeva radi po pola sata. 

I kada držim 10s tj ukupno 20s, ništa posebno ne počne žmigati, cijelo vrijeme obje žmigaju bijelo, nisam siguran ni jesu li original

https://i.imgur.com/NW5H4A4.png

 

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav,

 

Xiaomi MI4 mi je upravo otkazao poslušnost di ga je najbolje odnijet da se vidi šta je i da mi bar skinu brojeve telefona s njega, HVALA

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Evo da javim da sam na svoj Xiaomi MI8 SE stavio MIUI11 Betu. Radi odlično, nisam naišao na nikakve bugove zasada. Ima dosta dobir novi stvari dodano. Globalno dark more je jako dobra stvar, postakve su malo ljepše namještene, animacije nove su puno fluidnije i ugodnije za oko, novi font je jako lijep, malo možda pretanak i dosta teško čitljiv, ali se brzo privikneš. Sve u svemu jako sam zadovoljan. Jedino mi ide na žuvce da kao da su smanjili scrolling brzinu. Trebam ko kreten micati prstom da scrollam, što užasno iritira, ali ajde možda poprave budućim naogradnjama. Ako vam je dosadno i nemate kaj za delati slobodno instaliajte, dosta je stabilna s obzirom da je BETA verzija.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
davidovski kaže...

Trenutno mi nisu redmi pri ruci, ali evo za haylou. Šumi i meni malo kad stane zvuk, ali to nisam ni primijetio do sad. Na YouTubeu ne kasni zvuk, čak i pubg igram sa njima bez problema. Kad se kutijica puni ima crvenu ledicu, kad je puna se ugasi mislim. Glupo mi je jedino da se ne može provjeriti koliko još kutijica ima baterije.

Da li se na Haylou GT1 vidi razina baterija slušalica u postavkama Bluetootha na mobitelu? Moje su još uvijek u Estoniji. 😁

6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kad su slušalice uparene sa mobitelom, odeš na postavke bluetoot-a, stisneš na uparene slušalice i one se diskonektiraju...ponovo stisneš i one se uparu sa mobitelom i nakon sekund, dva u donjem dijelu telefona na sekundu izađe obavijest o stanju baterije na slušalicama! 👍
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Može i tako ili kad su spojene se vidi na vrhu ikonica baterije i napunjenost, ali ne piše postotak. Evo sad vidim da se u postavkama Bluetootha vidi postotak cijelo vrijeme

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2019 18:11 (davidovski).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Gam3r kaže...

Evo da javim da sam na svoj Xiaomi MI8 SE stavio MIUI11 Betu. Radi odlično, nisam naišao na nikakve bugove zasada. Ima dosta dobir novi stvari dodano. Globalno dark more je jako dobra stvar, postakve su malo ljepše namještene, animacije nove su puno fluidnije i ugodnije za oko, novi font je jako lijep, malo možda pretanak i dosta teško čitljiv, ali se brzo privikneš. Sve u svemu jako sam zadovoljan. Jedino mi ide na žuvce da kao da su smanjili scrolling brzinu. Trebam ko kreten micati prstom da scrollam, što užasno iritira, ali ajde možda poprave budućim naogradnjama. Ako vam je dosadno i nemate kaj za delati slobodno instaliajte, dosta je stabilna s obzirom da je BETA verzija.

 Font mozes podebljati u postavkama 

9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Gam3r kaže...

Evo da javim da sam na svoj Xiaomi MI8 SE stavio MIUI11 Betu. Radi odlično, nisam naišao na nikakve bugove zasada. Ima dosta dobir novi stvari dodano. Globalno dark more je jako dobra stvar, postakve su malo ljepše namještene, animacije nove su puno fluidnije i ugodnije za oko, novi font je jako lijep, malo možda pretanak i dosta teško čitljiv, ali se brzo privikneš. Sve u svemu jako sam zadovoljan. Jedino mi ide na žuvce da kao da su smanjili scrolling brzinu. Trebam ko kreten micati prstom da scrollam, što užasno iritira, ali ajde možda poprave budućim naogradnjama. Ako vam je dosadno i nemate kaj za delati slobodno instaliajte, dosta je stabilna s obzirom da je BETA verzija.

 Probaj iskljuciti anti-flicker opciju u display settings, na xiaomi.eu forumu je dosta ljudi javilo da su tako rijesili problem

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Korisnik1251 kaže...
Gam3r kaže...

Evo da javim da sam na svoj Xiaomi MI8 SE stavio MIUI11 Betu. Radi odlično, nisam naišao na nikakve bugove zasada. Ima dosta dobir novi stvari dodano. Globalno dark more je jako dobra stvar, postakve su malo ljepše namještene, animacije nove su puno fluidnije i ugodnije za oko, novi font je jako lijep, malo možda pretanak i dosta teško čitljiv, ali se brzo privikneš. Sve u svemu jako sam zadovoljan. Jedino mi ide na žuvce da kao da su smanjili scrolling brzinu. Trebam ko kreten micati prstom da scrollam, što užasno iritira, ali ajde možda poprave budućim naogradnjama. Ako vam je dosadno i nemate kaj za delati slobodno instaliajte, dosta je stabilna s obzirom da je BETA verzija.

 Probaj iskljuciti anti-flicker opciju u display settings, na xiaomi.eu forumu je dosta ljudi javilo da su tako rijesili problem

 

Hvala, ali isključena mi je ta opcija. Jako se čudno ponaša scroll. Užasno je sporo i nekako neujednačeno. Morat ću malo više istražiti to. Hvala svejedno :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
9 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sad probala na Mix 3, cak mi brze scrolla kad ukljucim anti flicker 

 
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Sam ja blentav ili MIUI još nema nikakvu ladicu s aplikacijama, bilo povlačenjem odozdola bilo tipkom?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Settings - homescreen - homescreen settings
Tamo odabereš regular (bez ladice) ili with app drawer.
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ili instaliras Poco launcher i imas ladicu
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
8 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kad če Redmi 5 Plus dobiti Android 9? Trenutno imam Oreo(osmica ako se ne varam?).

Djevojka na J6+ dobila Android 9 i ima dark mode za Instagram i druge aplikacija 😣

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nikada. Službeno.

 

Imaš pun net tutoriala kasno staviti custom firmware s Androidom 9. Pogledaj YouTube.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

A njihov skin, ili kako se to već zove.

Taj MiUI. Šta će s njime bit?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice