Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 577.156
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Mi 9t pravi za 2 klase bolje fotke od rn7, kamol pro verzija, tu definitivno nest ne stima

 Što mi je činiti?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
CROGamerJosip kaže...
16OR kaže...

Mi 9t pravi za 2 klase bolje fotke od rn7, kamol pro verzija, tu definitivno nest ne stima

 Što mi je činiti?

 Za početak factory reset ako već nisi.

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
A možda je dobio neki drugi lošiji senzor...
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pitanje ljudi, se može korigirati osvijetljenje zaslona po želji ?

 

Stvar je u tome kad podesim jačinu kako paše, kasnije se opet promjeni. kad odem u mračno mjesto onda se previše smanji a ja volim kada je malo jače.

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Dobra vijest za nas

 

https://www.racunalo.com/redmi-k20-dobiva-miui-11-baziran-na-androidu-10/

 

E sad, koliko bude ispoliran e to je drugo pitanje. Možda ni nebi smijeli žurit ako nam trenutno savršeno radi. Pitanje je što točno donosi Android 10 da bi se isplatilo ići na njega.

 

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...

Pitanje ljudi, se može korigirati osvijetljenje zaslona po želji ?

 

Stvar je u tome kad podesim jačinu kako paše, kasnije se opet promjeni. kad odem u mračno mjesto onda se previše smanji a ja volim kada je malo jače.

 

 Settings - Display- Brightness level  - Automatic brightness isključiti

 

T700 kaže...

Dobra vijest za nas

 

https://www.racunalo.com/redmi-k20-dobiva-miui-11-baziran-na-androidu-10/

 

E sad, koliko bude ispoliran e to je drugo pitanje. Možda ni nebi smijeli žurit ako nam trenutno savršeno radi. Pitanje je što točno donosi Android 10 da bi se isplatilo ići na njega.

 

 Ne donosi puno i nisam primjetio da išta radi lošije. To na Mi9 ali vjerujem da bi bilo isto i na Mi9t.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.12.2019 22:02 (gnomisa).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Gogo222 kaže...
A možda je dobio neki drugi lošiji senzor...

 Zar je moguce da u mobitelu nije imx 586 ili da je imx 586 tako los. Javim dojmove kad ga vrati na tvornicke...sad su blagdani pa se ne zeli zamarat s tim.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
CROGamerJosip kaže...
Gogo222 kaže...
A možda je dobio neki drugi lošiji senzor...

 Zar je moguce da u mobitelu nije imx 586 ili da je imx 586 tako los. Javim dojmove kad ga vrati na tvornicke...sad su blagdani pa se ne zeli zamarat s tim.

 To je dobar senzor. Neka reklamira.

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Meni je MIUI 11 donesao bug, da mi se telefon random gasi kada je ukljucen "pocket mode"  

 

Na S10e Android 10 mi "freeza" Huawei Health app

 

Na P30 Pro Android 10, mi se rusi camera app, ponekad pri mijenjanju kamera

 

Stvarno nema potrebe brzati sa nadogradnjama dok vam sve radi kako treba, uvijek je par mjeseci hrpa bugova, nekada malih, nekada velikih

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2019 11:53 (Mitohondri).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
trazim preporuku screen protektora koji ne pravi problem kod ocitavanja otiska i zanima me koje maske koristite a da bitno ne mjenja izgled i velicinu uredjaja?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
myself kaže...
trazim preporuku screen protektora koji ne pravi problem kod ocitavanja otiska i zanima me koje maske koristite a da bitno ne mjenja izgled i velicinu uredjaja?

 ja koristim ovaj, i radi oke . Kad je stigao barem pola sata sam koristio bez toga, i onda sam stavio taj screen protector i nisam primjetio razliku.

 

https://www.aliexpress.com/item/33059125534.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dH2Ejrf

 

 

8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Usput da se pohvalim, ovu masku sada obožavam

https://www.aliexpress.com/item/33034110886.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dxUmYog

 

osječaj je kao da imate kožu i crni je def najbolji. 

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jel rijesen problem sa notifikacijama na AOD?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...

Usput da se pohvalim, ovu masku sada obožavam

https://www.aliexpress.com/item/33034110886.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dxUmYog

 

osječaj je kao da imate kožu i crni je def najbolji. 

 

 uzo sam si

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...

Usput da se pohvalim, ovu masku sada obožavam

https://www.aliexpress.com/item/33034110886.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dxUmYog

 

osječaj je kao da imate kožu i crni je def najbolji. 

 

 Koliko je deblja od ove koja dode uz mob?

http://trakt.tv/user/MjezZza
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...
T700 kaže...

Usput da se pohvalim, ovu masku sada obožavam

https://www.aliexpress.com/item/33034110886.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dxUmYog

 

osječaj je kao da imate kožu i crni je def najbolji. 

 

 Koliko je deblja od ove koja dode uz mob?

 rekao bi do skoro do 2 mm. Uspoređujući vidim da ova na linku bolje štiti prednju stranu. Ja sam stavio još i staklo pa se uz staklo vidi da je rub isto toliko koliko i staklo još na mobu.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 13:24 (T700).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
robogo kaže...
A je vas sve lako triggerat, majko isusova. Zaobiđi trola i ideš dalje.

Nije novost da se na OLED-u pojavi takvo nešto. Ili ekran nije dobro zalijepljen, ili mehaničko oštećenje, koliko sam (slabo) upoznat s cjelokupnim OLED sklopom.

Reklamacija i čekat odgovor.

 evo konacno danas poslan na servis ... evo i slika da vidite kako to izgleda

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

To je onda nešto na Samsung amoled panelima jer se isto tako nešto desilo na mobu od nećaka, ima Samsung A3.

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Gdje je trenutno najjeftiniji MI9T obični? Ne trebam ništa više od 6/64. Goldway ili nešto drugo?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
explo kaže...

Gdje je trenutno najjeftiniji MI9T obični? Ne trebam ništa više od 6/64. Goldway ili nešto drugo?

 navjerojatnije Goldway, inaće obrati pozornost da nema microsd a 64gb je nekako malo jer se brzo napuni.

 

8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Nudi mi nadogradnju na Miui 11 i ja to izbjegavam jer mi sad radi savršeno pa da ne pokvarim ono što radi savršeno. Pričekao budem još neko vrijeme da to ispoliraju bolje.

 

No sad pitanje za vas

 

Jeste li vi nadogradili na Miui 11 ?

 

 

16 Da - Radi bez problema
0 Da - ima bugova,nisam zadovolj
0 Ne - cekam da to ispoliraju
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ako ne igra igrice i ne snima video 64GB ce napunit nikad

 

Gledam po sebi, isto mi je bilo na proslom mob sa 64gb u 2 god nisam iskoristio pola

 

ALI kako razlika vise nije velika ako i 100kn jedinu prednost 128 u odnosu na 64 zbog lakse prodaje kasnije

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...

Nudi mi nadogradnju na Miui 11 i ja to izbjegavam jer mi sad radi savršeno pa da ne pokvarim ono što radi savršeno. Pričekao budem još neko vrijeme da to ispoliraju bolje.

 

No sad pitanje za vas

 

Jeste li vi nadogradili na Miui 11 ?

 

 

Koji miui 11 nudi? zadnji 11.0.3 radi savrseno sto se mene tice, ne cucla bateriji nista, aod koji i ne koristim radi, osim telegrama al to je tako isto kao i sa viberom, FP radi bolje brze vec sam pisao, sveukupno gledano najugladjenije radi dosad

Znas i sam da je iduci android 10, pa ces opet cekat, i nakraju od cekanja nista, tad vec mozda kupis drugi telefon

 

NHF

 

Edit:

Bitno je naglasiti kod mene je eea tj eu verzija PFJEUXM, vise problema su imali ovi sa global romom tj PFJMIXM

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 12:33 (16OR).
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ekipa koja koristi custom ROM-ove, koji Gapps bi preporučili za Android 10?

Opengapps nije raspoloživ, bitgapps isto.

Satvio sam flamegapps, ali me gnjavi sa permissionima stalno traži da mu dodijelim permission za SMS i storage, a to nije moguće, nemam to u listi gdje dodijeljujem permission. 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Carina007 kaže...

Jel rijesen problem sa notifikacijama na AOD?

 

Nitko, ništa?

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Napisao sam gore u svom postu da mi aod radi, ne prikazuje mi telegram, a viber koji znam da ne prikazuje i onako ne koristim

 

Radi propusten poziv, sms, gmail, whattsapp

 

Znaci mi9t miui 11.0.3.0, android 9, eea tj eu rom

jebi ga ti imas pro model al ne vidim zasto aod ne radi, jel updejtan na android 10?

 

Doduse problem s aodom nisam ni imao, jedimi problem je bio sto se sam aod gasio kada se ugasi i icona FP, nakon resetiranja moba sve je ponovo radilo kako spada, al obavjesti su uvijek dolazile gore vec spomenute

 

I za kraj baterija mi je i dalje odlicna, skunut s punjaca oko ponoci, trenutno 61%, cijeli dan wifi, nesto poziva cca pola sata, youtube vecinu dana kao i sufranje, telegram i evo me na tocno 5 sati SOT-a

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 18:09 (16OR).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Koji miui 11 nudi? zadnji 11.0.3 radi savrseno sto se mene tice, ne cucla bateriji nista, aod koji i ne koristim radi, osim telegrama al to je tako isto kao i sa viberom, FP radi bolje brze vec sam pisao, sveukupno gledano najugladjenije radi dosad

Znas i sam da je iduci android 10, pa ces opet cekat, i nakraju od cekanja nista, tad vec mozda kupis drugi telefon

 

NHF

 

Edit:

Bitno je naglasiti kod mene je eea tj eu verzija PFJEUXM, vise problema su imali ovi sa global romom tj PFJMIXM

 Nudi mi Miui 11.0.3.0.QFKEUXM

 

Pišu li što za ovaj ? radi oke ?

 

 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...
16OR kaže...

Koji miui 11 nudi? zadnji 11.0.3 radi savrseno sto se mene tice, ne cucla bateriji nista, aod koji i ne koristim radi, osim telegrama al to je tako isto kao i sa viberom, FP radi bolje brze vec sam pisao, sveukupno gledano najugladjenije radi dosad

Znas i sam da je iduci android 10, pa ces opet cekat, i nakraju od cekanja nista, tad vec mozda kupis drugi telefon

 

NHF

 

Edit:

Bitno je naglasiti kod mene je eea tj eu verzija PFJEUXM, vise problema su imali ovi sa global romom tj PFJMIXM

 Nudi mi Miui 11.0.3.0.QFKEUXM

 

Pišu li što za ovaj ? radi oke ?

 

 

 Pise da ne budes ljen napisati da se radi kod tebe o mi9t PRO modelu, jer ako ne vidis nudi ti android 10

 

 

Imas mi community, imas cijeli podforum na xda pa citaj

Imas telegram grupe za svaki model i za svaku verziju roma, malo se informiraj

4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Mi 9T nema nikakvih problema sa AOD - prijatelj ima pa znam iz prve ruke

 

Na Mi 9T PRO su nesto gadno zajebali jer ni meni ni drugom frendu ne rade notifikacije na AOD.

 

Znaci - kad dode whatsapp poruka uopce ne pali AOD, a kad imam propusten poziv ili SMS nema uopce ikone (npr. slusalice za propusten poziv) na AOD. Vidi se jedino ikona od gmaila i whatsappa - to jedino prikazuje.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ne radi aod za sve ni na običnom 9T.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2019 0:42 (evang).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice