Xiaomi Redmi Note 4

poruka: 1.882
|
čitano: 457.551
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Čekaj, Omnivision najbolji pa tek ostali ?
Zar nije Omnivision najlošiji ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

e krivo sam poredao, hahahahaha

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Sve mi se više čini da ću se zaputiti u Neutrino u ZG, ostaviti keš i uzeti mobitel u ruke. Na honorbuyu mi ne prihvaća više kupona paralelno, uz jedan cijena ide za 5,68$ dolje i s dostavom od 34$ me izađe 188$ što je nekih 160 kn jeftinije nego u neutrinu. Na aliju znam za Mi global store, Tonke i Goldway, svi imaju rn4 global verziju ali pod specifikacijama nemaju naveden B20, osim Goldwaya. Cijena je nešto niža, Tonke je najpovoljniji, dalo bi se provući sa 165$ (uz Ilonovih -5$) što je ok, ali dostava malo dulje traje, i želim biti 100% siguran da će mobitel imati B20.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 13:05 (Peruneph).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Pa i da je koju kunu i skuplji, ipak u netrinu rade ljudi koji plaću trose u rh, pdv i porez na dobit isto ide u hr proracun, sto je dogorocno veca korist svima nama ovdje....

😊
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Pozdrav svima. 

Imam Note 4x zadnjih par mjeseci i danas me odjednom počelo zahebavati punjenje. Dakle, uštekam pa puni 10 sekundi pa ne ouni i onda opet isto, malo puni - malo ne puni.

Probao različite punjače, probao ga puniti dok je ugašen, ali ista stvar. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Stavi neki drugi rom (custom mislim)

znam da zvuci glupo da je do roma problem, ali nekih 70% sam siguran da je.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 21:28 (Deutsch).
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Kakva je apk "sigurnost" glede kvalitete i moguće antivirusne zastite ? Ta apk je dosla predinstalirana, nudi av definicije od avasta ili tencenta ( na odabir ) i ima jos nekih par cleaner opcija. Pod opisom te apk nema nikakvi naziv vec samo brojcana verzija.

Miui 9 je u pitanju. Kćerci se već par puta desilo da joj browser daje lazno upozorenje da je mob zarazen i da odmah mora instalirati av i ocistiti . Jasno da je to fake poruka, desi se nakon instalacije poneke igrice ( sa google playa ), no u zadnjih par godina smo imali lumije pa se nismo susretali sa ovakvim stvarcicama...
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Samo nemojte instalirati ništa van trgovine i to je to.

Instalacija iz nepoznatih izvora je ionak automatski isključena i upozori svaki put kad pokušavate instalirati nešto nepoznato.

Antivirus je u tom slučaju potpuno nepotreban premda se navodno da na trgovini naletjet na aplikacije koje imaju malware u sebi.

Ali takve i smrde na kilometar.

Zdrav razum je jedini antivirus koji je potreban.

A kaj se tiče takvih fake popupova, da se to filtrirati adguardom.

Kruha i igala...
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Zahvaljujem.

Kćer instalira iskljucivo iz google playa ( srećom i nezna za druge načine ).

Jednostavno se ponekad otvori sam od sebe novi tab u browseru ( chrome ) i prikaze laznu poruku o zaraženosti. Budem pogledao neki blocker, ili mozda nadjem u samom browseru neku opciju koja bi blokirala samopokretanje novih tabova.

Inace, telefon je fakat odlican ( pogotovo odnos ulozeno-dobiveno ) i dolazim u napast da ga i sebi kupim.

😊
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

ekipa, imam malo problem sa svojim redmi note 4. Otključao sam bootloader, rootao mobitel i instalirao twrp recovery. Kada želim napraviti backup pod internal storage mi piše 0MB i nemogu tu spremiti. kada radim. Kada probam napraviti wipe data ili dalvik , piše mi "unable to mount data". Zna li netko kako riješiti taj problem? Svaki proces koji započnem ni piše fail i nakon toga unable to mount data.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Imaš postavke u twrpu pa tam mountaj sve particije.

 

Kruha i igala...
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

U najgorem slucaju su podaci enkriptirani i morat ces formatirati sve.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Deutsch kaže...

U najgorem slucaju su podaci enkriptirani i morat ces formatirati sve.

 ne mogu mountati particije..kako da sve formatiram? što će se dogoditi nakon što sve formatiram?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Izgubiti ces sve sta imas na mobu, ne znam dal postoji neki drugi nacin, ali znam da taj global/kineski miui enkriptiraju podatke, probaj sve kopirat na komp..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Deutsch kaže...

Izgubiti ces sve sta imas na mobu, ne znam dal postoji neki drugi nacin, ali znam da taj global/kineski miui enkriptiraju podatke, probaj sve kopirat na komp..

 to mi najmanji prpblem jer nema nekih vaznih podataka na mobu? bitno mi je samo da li cu ga moci upaliti i dalje koristiti ;)

 

znaci, u recovery samo izaber opciju "FORMAT DATA"?

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.12.2017 17:24 (hrc987).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

e pa sve ti se brise sa moba kada to napravis.

moras novi rom instalirat nakon sta formatiras, tipa xiaomi.eu ili neki custom :)

16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

moraš formatirati tu particiju jer je šifrirrana i zato ti pokazuje 0 MB

opcijom format data se briše ta zaštita

obavezno nakon formata restart to recovery napravi

spoji mob na komp i kopiraj rom na internu koja ti je sad vidljiva i flešaj rom

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Ima netko problem da ga sugovornik losije ili isprekidano cuje? Koliko sam shvatio problem je u noise cancelling opciji, ne znam kako to riješiti?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Pozdrav! Imam Redmi Note 4X i upravo mi je ispao na asfalt i razbio se ekran. Staklo je cijelo popucalo ali touch radi, slika je ok osim na par mjesta malo žutila uz pukotine. Nikad mi se prije nije razbio ekran tako da ne znam što sad. Može li se zamijeniti, jel mi bolje da odem u neki servis i koji (Zagreb ili Dubrovnik) ili da kupim zamjenski ekran s ebaya i dam nekome da zamijeni za 100-200 kn? Hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Imas ovdje original dijelove za njega
http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?sid=369
Nije neki problem zamijeniti ekran, imas na youtubu detaljan tutorial
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

iskreno ne znam usudim li se da ne zeznem nešto.... radije da dam nekom tko zna što radi i budem bez brige

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Jel ima kakvih popusta sad za Božić i Novu godinu na 4X model? 

Trenutno znam samo za ovu trgovinu, ali vidim da nema nikakvog popusta.

Izašlo bi me oko 180 USD s DHL dostavom(da izbjegnem carinu).

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4X-Mobile-Phone-Snapdragon-625-Octa-Core-5-5-FHD-3GB-RAM/311331_32792320034.html?spm=2114.12010612.0.0.5bdadf47blCf05

 

Ili ako imate negdje jeftinije, a da je opet trgovina pouzdana i testirana.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 14:33 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Dostava? Koliko dođe?

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Za de besplatno, probaj staviti item u košaricu pa vidi, mislim da vise od 7eur nije. Ja sam sa registracijom dobio i neki popust od 3eur

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 15:44 (Patrick_cro).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Kaže kao da TAX free nije za hrvatsku.

Rađe ću s Alia uzet

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Hm, ja sad probao sa hrv adresom sa paypal i nije nista pisalo, nebi trebalo biti nikakve razlike jer smo u eu. Ovo je 4/64 verzija za razliku od 3/32 za istu lovu sa alija. Evo pogledaj jos ovdje
https://m.geekbuying.com/item/Official-Gloabl-ROM-Xiaomi-Redmi-Note-4X-4G-64GB-Smartphone----Black-382771.html
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Patrick_cro kaže...
Hm, ja sad probao sa hrv adresom sa paypal i nije nista pisalo, nebi trebalo biti nikakve razlike jer smo u eu. Ovo je 4/64 verzija za razliku od 3/32 za istu lovu sa alija. Evo pogledaj jos ovdje
https://m.geekbuying.com/item/Official-Gloabl-ROM-Xiaomi-Redmi-Note-4X-4G-64GB-Smartphone----Black-382771.html

 

Tek sam za blagdane moram dobit novac :D

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Ono kad dva puta kucneš po ekranu pa se pojavi meni ili nešto u vezi muzike. Kako to za muziku maknuti? Ispod na slici se vidi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

To ti je do teme

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice