Preporuka za slušalice hitno!

poruka: 7
|
čitano: 1.953
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka za slušalice hitno!

znači trebaju mi slušalice što udobnije, da ih mogu služiti kao gamerske ali i za iphone ( znači bez mica) ili sa micom al ili da ga mogu skinut ili ko sto ima steelseries da ga vratim u slušalicu :D.. što udobnije da me nakon 2-3 h glava ne boli od njih..  HITNO molim vas.. do 350-400 kn..
razmišljao sam uzeti steelseries siberia v1 ali ne mogu ih nigdje naći di bi ih mogao kupiti..  

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2011 20:13 (Fuk4r4).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka za slušalice hitno!

Čim nađeš Steelseries Siberia uzmi ih. Zvuk je perfektan, a o udobnosti ti ne trebam ni govoriti. Svaki put kad sjednem za komp stavim slušalice pa makar i ne slušam glazbu. Apsolutno nisu nikakav teret na glavi.

O tempora, o mores !
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka za slušalice hitno!

stvar je u tome što ih ne mogu nigdje naći za kupiti.. tj ima ih u jednom dučanu koji je na drugom kraju grada a do tamo mi se neda ić 2 sata bi putovao xD.. treba mi nešto skroz slično >.< s tim da mi je prehitno da nađem neke perfektne slušalice jer za tj dana putujem u njemačku na mjesec dana i do tad ih moram imat :D

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2011 20:34 (Fuk4r4).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za slušalice hitno!
Da ih tolko jako zelis vec bi ti davnih dana odklepetao po njih..huh, drugi kraj grada. Pa nisu u drugoj drzavi...

Pogledaj malo ponudu u ronisu, imaju jedne AKG za 300 kn, neznam napamet model ali su odlicne..
The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka za slušalice hitno!

vidi.. :D dučan je negdje u prip**dini negdje kod dubrave.. a ja živim u jednom selu poslije Velike Gorice.. pa mi sad ti reci 2h do tamo 2 natrag.. previše vremena za jedne slušalice..
jesu to ove? http://www.ronis.hr/index.asp?akg/639/slusalice-akg-k-512/K512 ? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka za slušalice hitno!
The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka za slušalice hitno!

odlucio sam se ipak za Sennheiser HD 205 II.. Hvala svejedno ;)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice