The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]

poruka: 19
|
čitano: 3.759
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]

Dali netko ima titlove za ovaj film (bilo da su hr, bosanski ili srpski) samo da rade. Hvala

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]

Ako te zanimaju prijevodi  odi  na ove dvije stranice i tu ces naci sto te zanima izaberi jezik napisi  koji film trazis i to je to.

 

http://www.divx-titlovi.com/

 

 

ili

 

http://www.podnapisi.net/index.php

 

 

Razlika u tim stranicama je ta da ces neke prijevode naci prije na prvom linku koji sam ti stavio nego na drugome ali sa tih skidam prijevode i uvijek nadem .

 

Pozdrav

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]

Bravo Kolumbo! Sigurno prije nisam potražio tamo titlove, nego sam postao tu!!! Ni jedan ne odgovara, zato sam se javio...

16 godina
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]
ParaNO1d kaže...

Bravo Kolumbo! Sigurno prije nisam potražio tamo titlove, nego sam postao tu!!! Ni jedan ne odgovara, zato sam se javio...

Ne moras odmah napadati covjeka koji ti pokusava pomoci. Ako ih nema tamo kolike su sanse da neko od nas ima titlove za bas taj tvoj dvdrip? Skini drugi rip ili uci engleski, a mozes probati i naštimat titlove ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.11.2008 23:16 (Maximus).
16 godina
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]

Pa onak nisam n00b da neću provo pogledat na tim stranicama! A engleski znam da mogu gledat i bez titlova ali mi je bolje s titlovima

16 godina
neaktivan
offline
The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]

ma hebes titlove..

puno je jace slusat njih sta govore, onda dobijees jos  i super audio sliku..

For The Glory Of My Asshole!! http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]

Onda si trebao u prvom postu napisati da si potrazio na doticnim stranicama titlove.

Kako je on mogao znati da si potrazio na tim stranicama.

Skini si Subtitle Workshop i pomuci se malo s sinkroniziranjem titlova. Treba ti oko 5 min da sinkroniziras titl.

15 godina
neaktivan
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]
ParaNO1d kaže...

Pa onak nisam n00b da neću provo pogledat na tim stranicama! A engleski znam da mogu gledat i bez titlova ali mi je bolje s titlovima

 
probaj i sa ovima i kako je chaky predložio SW, namjestiš prvu i zadnju rečenicu i sve cool ...



Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2008 8:57 (-fallen-one-).
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]
ParaNO1d kaže...

Pa onak nisam n00b ...

 
Pa ako nisi noob onda bi trebao znati da postoje programi koji namjestaju titlove i uredzivanje jednoga traje manje nego postanje i svadzanje na bugovom forumu.

ali eto kad nisi noob onda si sigurno i ovo vec znao.
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]

Onako u BS Playeru se mogu titlovi pomicat i sve to, znam za mnogo alata koji služe za rad s titlovima, ali samo htio da možda ako neko ima titlove baš za taj film da ne moram gubit vrijeme...

16 godina
neaktivan
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]
ParaNO1d kaže...

Onako u BS Playeru se mogu titlovi pomicat i sve to, znam za mnogo alata koji služe za rad s titlovima, ali samo htio da možda ako neko ima titlove baš za taj film da ne moram gubit vrijeme...

 
ma sve 5, nego pitanje si postavljao koliko, 4-5 minuta? vjerujem da bi ti toliko i trebalo za nastimavanje s bs-om ili gom-playerom!
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
neaktivan
offline
The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]
when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
16 godina
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]
 Nažalost ni tu nisam našao, btw skinio sam i drugi film, ali ni na njemu ni jedni ne odgovaraju...
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]
ParaNO1d kaže...
 Nažalost ni tu nisam našao, btw skinio sam i drugi film, ali ni na njemu ni jedni ne odgovaraju...
 
sry sta cu sada zvucati totalno ne-fer, ali skinio si jos jednu verziju film da bi otkrio da ti tilovi ne rade...
pa zar je tako veliki problem ustelati titlove? Samo me zanima, gdje je zapelo? Cool
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]

Ovako, film gledamo kod cimera na 22" Asusu, a ja imam Samsung od 17" i nije to za film ništa. Kod njega nekim čudom ne radi BS Player, tjs. radi ali preko filma bude neke zelene crte, dok na drugim playerima tih crta nema. Si codeci su mu instalirani koja zahtjea BS, i tako neznam sta je to... btw a neda mi se zaje... s titlovima u workshopu

16 godina
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]

Na žalost ništa

15 godina
neaktivan
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]
ParaNO1d kaže...

Na žalost ništa

 
niš ... SW i zezaj se sa titlovima ^^

have fun!
The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!' but 'That's funny...' -- Isaac Asimov
16 godina
offline
RE: The Ring Two(2005) DVDRip [h33t][imonlin]

Hehe, pogledah ga iz videoteke :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice