The Walking Dead

poruka: 3.294
|
čitano: 400.582
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
The Walking Dead

Jel itko gleda ova Fear The Walking Dead. Ja se jeva natjerao da pogledam ovu zadnju polusezonu do kraja.

10 godina
offline
Re: The Walking Dead
Ja sam gledao,meni je dobra
15 godina
offline
The Walking Dead

Fear the walking dead je poprilično smećasta. Pogledao par epizoda, nije mi se dalo gledat dalje.

Rvat katolik!
11 godina
online
Re: The Walking Dead
tnakir kaže...

Fear the walking dead je poprilično smećasta. Pogledao par epizoda, nije mi se dalo gledat dalje.

Meni je dobro startala sezona, prve dviej eizode su dobre ali su po meni jako usrali sa time što su ubili Travisa. 

Znači konačno od njega naprave zanimljivog lika kada je poludio zbog sinove smrti i onda ga ubiju 

Mislim razumijem da je ovo vrsta serije u kojoj "niko" nije siguran, i nebi mi msetalo da su ga ubili dok je još bio dosadan i naporan lik, ali ovakav kraj mi se nije svidio...

Navodno je opravdanje da su to "morali" uraditi kako bi od Madison napravili "ženskog Rick Grimesa", odnosno vođu koji će učiniti sve da zaštiti svoje...

Ali meni se nekako čini da se Cliff Curtisu više nije glumilo u ovoj seriji 

 

6 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Jucer su rekli da ce biti crossover sa Fear the Walking Dead.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
rockstar7 kaže...

Jucer su rekli da ce biti crossover sa Fear the Walking Dead.

 

 

 odakle ti ta informacija? moze link?

6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
SuperDox kaže...
rockstar7 kaže...

Jucer su rekli da ce biti crossover sa Fear the Walking Dead.

 

 

 odakle ti ta informacija? moze link?

  Evo,imas ovdje: https://www.forbes.com/sites/insertcoin/2017/10/08/the-walking-dead-will-finally-cross-over-with-fear-the-walking-dead-soon/#54e59a81790f

11 godina
online
Re: The Walking Dead

Zar nije vremenski The Walking Dead dosta ispred Feara? Dakle ako ce se to uskoro dogoditi Fear ce imati veci time skip?

6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
ibme74 kaže...

Zar nije vremenski The Walking Dead dosta ispred Feara? Dakle ako ce se to uskoro dogoditi Fear ce imati veci time skip?

  Ne znam kako ce to uskladiti.Kazu da se ftwd odvija otprilike u 1./2. sezoni twda (ako me shvacas).Moguce da ce biti time skip.Inace,nisam gledao nikad ftwd pa mozda bi ga trebao pogledati ako stignem.Jel pratis taj ftwd? Kakav je?

11 godina
online
Re: The Walking Dead

Prva je bila ok, druga tako-tako, treca krenula dobro i onda je ostatak bio proljev... Ali koliko se ja sjecam u FTWD sve to dosada se odvilo u nekih mjesec dana, mozda malo jace zato kazem da je prevelika razlika izmedju njih i TWD

6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
ibme74 kaže...

Prva je bila ok, druga tako-tako, treca krenula dobro i onda je ostatak bio proljev... Ali koliko se ja sjecam u FTWD sve to dosada se odvilo u nekih mjesec dana, mozda malo jace zato kazem da je prevelika razlika izmedju njih i TWD

  

Aha,ma ne znam,vidjet cemo kako ce to ispasti.
Sad se ceka 8. sezona.Jos 13 dana 

11 godina
online
Re: The Walking Dead

ja ne cekam, ja to gledam tek kad izađe cijela polusezone, nemam ja to volje gledat tako jednom tjedno nego pičim maraton pa pogledam sve u 2-3 dana 

6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
ibme74 kaže...

ja ne cekam, ja to gledam tek kad izađe cijela polusezone, nemam ja to volje gledat tako jednom tjedno nego pičim maraton pa pogledam sve u 2-3 dana 

 

I ja bi volio tako al onda tako dok si cekam spoilam sve 

14 godina
odjavljen
offline
The Walking Dead

Walking Dead Chappelle's Show

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 23:11 (bxcounter).
9 godina
offline
Re: The Walking Dead
Blackstorm kaže...

Pa možda i ne bi bilo loše da bude posljednja sezona jer zadnje dvije su daleko ispod kvalitete koju je TWD imao na početku.

 

Game of Thrones će (vrlo vjerojatno) mudro završiti na vrhuncu slave, a TWD bi mogao biti izlizan do neprepoznatljivosti.

 Oprosti prijatelju ali odavno je vec izlizan iako jako volim seriju ne nazalizim vise smisao da je gledam jer to vise nije to.

Barcelona - Mes que un club
6 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Imate mali sneak peak iz 8. sezone: 



8 godina
offline
The Walking Dead

onaj video u cast stote epizode  ,  podsjeti me na one prve tri epic sezone,vrh ekranizovanog zombi survival-a !

waaagh
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 15:25 (warhammer).
16 godina
offline
The Walking Dead

Dal se samo meni činilo da 2. epizoda 8. sezone je bila ko zbrda zdola? Radnja se događa na kolko, 3 mjesta u isto vrijeme, za 2 nisam skužio koji im je cilj.

Koga ovi ganjaju po šumi da krvari ak je Negan u onom kontenjeru sa svećenikom, gdje su to Rick i Daryl tražili puske neke... 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
tommy2103 kaže...

Dal se samo meni činilo da 2. epizoda 8. sezone je bila ko zbrda zdola? Radnja se događa na kolko, 3 mjesta u isto vrijeme, za 2 nisam skužio koji im je cilj.

Koga ovi ganjaju po šumi da krvari ak je Negan u onom kontenjeru sa svećenikom, gdje su to Rick i Daryl tražili puske neke... 

 

Meni je isto bilo zbunjujuce ali mislim da Ezekiel,Carol i njihova skupina love onoga što je bacio na njih onu bombu koja je izazvala onaj dim u prvoj epizodi.Iako ne razumijem čemu ga loviti kad ionako Spasitelji razgovaraju preko radia. Rick i Daryl su tražili puške one u bazi kod Spasitelja, i izgleda da su u toj istoj bazi držali i Daryla u 7. sezoni.Dosta zbunjujuća epizoda,ne znaš gdje tko ide...Ali unatoč tome je meni bila dosta dobra sa svom tom akcijom,itd.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 9:22 (rockstar7).
7 godina
offline
The Walking Dead

Ma obje epizode u novoj sezoni su smeće.

 

U onim scenama kad svi pucaju jedni na druge, toliko metaka bude ispucano i nijedan da pogodi nekog, kao da debili gađaju. I još je kut kamera takav di se točno vidi da je oružje ispravno naciljano i da metak nema di otići nego u osobu, ali u ovoj seriji meci magično promjene smjer.

 

 

Uopće nisam zadovoljan i mislim da je TWD svoje odradio.

6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
Osobno serija mi je postala ne glediva. Imam osjecaj kao da snimaju tek tolko da snimaju.Nema smisla vise serija. Jos prije 2 sezone su poceli zajeba**t.
16 godina
offline
Re: The Walking Dead
Blackstorm kaže...

Ma obje epizode u novoj sezoni su smeće.

 

U onim scenama kad svi pucaju jedni na druge, toliko metaka bude ispucano i nijedan da pogodi nekog, kao da debili gađaju. I još je kut kamera takav di se točno vidi da je oružje ispravno naciljano i da metak nema di otići nego u osobu, ali u ovoj seriji meci magično promjene smjer.

 

 

Uopće nisam zadovoljan i mislim da je TWD svoje odradio.

 Da, vrhunska glupost to zaboravio spomenut, kolko metaka je ispaljeno u tom napucavanju i nista, kao da odjednom municija ni puske nisu problem i svega ima naizobilje.

Prva epizoda mi je bila dobra, uvod i to, al ova je prelosa.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
15 godina
online
The Walking Dead

slazem se, ova druga epizoda uzas, ni meni nije bilo jasno ko tu di ide i koji im je plan uopce, di je ona lokacija di je negan pobjego, zasto tamo niko ne puca vise. walkera svud naokolo a ovi pucaju sat vremena i jos horda nije dosla do njih. a i samo pucanje mi je kretensko skroz, morgan hoda scilano i sam pobije 10 ljudi bez da ga iko okrzne, nesto u stilu segala a cak i on se vise namuci. kretenizam kad daryl nosi onaj samostrel isto ne kuzim, sto ako naide na trojicu, ispalit ce jednu strijelu i bam mrtav je.

ne ubijanje saviorsa? pa jesu oni totalno glupi ili? u prvom trenutku ce ih ovi pobit sve ako dobiju sansu, nema tu milosti, oni su smaknuli njihove ne naoruzane prijatelje i obitelj i ovaj konj ih ide postedit. a onda pucanjava di jedna strana roka na drugu, niko nikog ne pogada je jedna od najglupljih scena u ovoj seriji, prvo slijepac bi pogodio nesto samo da rafale opaljuje u tom smjeru, a ovi idioti kao i ciljaju. i cijelo vrijeme si mislim kako imaju svo to oruzje a niko da bi imo ijednu rucnu bombu koja bi rjesila sve probleme u sekundi.

10 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

sve ovo iz prethodnog posta potpisujem, zbilja precudna ova sezona i bez ikakvog smisla sve. Prva epizoda krenula bez ikakvog razvoja radnje i odmah u neku prisiljenu akciju, sve zbrda s dola napravljeno kao neka nisko tiražna serija...

Koliko god da je serija imala praznih hodova i spore radnje kroz sezone, imala je dosta vrhunski produkciji odradenih epizoda, a ovo sada je bas lose i neocekivano napravljeno

6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
Blackstorm kaže...

Ma obje epizode u novoj sezoni su smeće.

 

U onim scenama kad svi pucaju jedni na druge, toliko metaka bude ispucano i nijedan da pogodi nekog, kao da debili gađaju. I još je kut kamera takav di se točno vidi da je oružje ispravno naciljano i da metak nema di otići nego u osobu, ali u ovoj seriji meci magično promjene smjer.

 

 

Uopće nisam zadovoljan i mislim da je TWD svoje odradio.

  

Ovo je serija o zombijima,zar si očekivao realnost? I budimo realni u onoj prvoj epizodi kad je Rick počeo pucati u Negana 5 puta bi ga vec bio pogodio ali Negan je glavni negativac i bilo bi glupo da ga odma ubije  Opustite se,mozak na pašu i gledajte.Serije su tu da se odmorimo a ne da gledamo kak je nesto realno/nerealno.

11 godina
offline
The Walking Dead

Serija je počela strmoglavo padati otprilike kako se Negan pojavio. Ispucana je priča i otišlo je u sapunicu totalnu, ova rafalanja gdje niko nikog ne pogodi, onaj jelen nacrtan u paintu iz prošle sezone... ako ćemo "realno" gledati ukoliko se ekipa utaborila i ne postoji "lijek" onda ostaje samo sukob preživjelih grupa radi hrane,rada,smještaja i sl. ali to je samo vrtnja u krug i smor za gledat.

Seriju treba/trebalo je završiti ili ekipi napraviti priču da putuju zemljom u potrazi za izliječenjem,drugim ljudima bilo čime.

Interesantno je da kako je serija odmicala i amc zaradio brdo para sve manje se ulagalo u istu, prejeftino ovo sve izgleda. To čovjek sve živo počne primjećivati zato što je priča postala loša i smor.

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
10 godina
offline
The Walking Dead

upravo pogledao drugu polovicu 3. sezone fear the walking dead,pff serija je tri puta bolja od the walking deada bar meni 

15 godina
offline
The Walking Dead

Ova sezona je takvo smeće da je to čudo. 5 epizoda ničega. Borba iz perspektive svake grupe/čovjeka/molekule. TWD je potrošen, i što se serije i što se comica tiče. Mislim da neću nastaviti pratiti ni jedno ni drugo.

Rvat katolik!
6 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Meni je ova zadnja epizoda bila definitivno najbolja u sezoni.JDM odličan,također uvijek volim čuti ove Eugenove govore 
Nekome se ne sviđa više serija,nekima se i dalje sviđa pa jbg 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 10:17 (stribs).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice