Pomoc zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 867
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Pomoc

Zelio bih kupiti bolju graficku i odlucio sam se za gtx 1050ti , trenutno imam integrisanu intelovu 4400 desktop

Kuciste mi je manje nego inace( acer aspire  XC-605) maticna mi je intel h81 express i mene sad zanima jel podrzava i da li pase gtx 1050ti 

Video sam da ima raznih proizvodjaca gtx 1050ti(zetoc ima varijantu mini) pa me sad zanima jel trebam uzimati mini ili mogu msi ili gigabyte obicnu.

 

 

Ako treba slike da vam dam slobodno recite nije mi problem.

 

 

 

 

Specifikacije racunara: i3 4150 3.5 ghz

                   intel hd grapich 4400 desktop

                   4gb ram

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoc
123Vlado123 kaže...

Zelio bih kupiti bolju graficku i odlucio sam se za gtx 1050ti , trenutno imam integrisanu intelovu 4400 desktop

Kuciste mi je manje nego inace( acer aspire  XC-605) maticna mi je intel h81 express i mene sad zanima jel podrzava i da li pase gtx 1050ti 

Video sam da ima raznih proizvodjaca gtx 1050ti(zetoc ima varijantu mini) pa me sad zanima jel trebam uzimati mini ili mogu msi ili gigabyte obicnu.

 

 

Ako treba slike da vam dam slobodno recite nije mi problem.

 

 

 

 

Specifikacije racunara: i3 4150 3.5 ghz

                   intel hd grapich 4400 desktop

                   4gb ram

 

 

 Moći će

6 godina
neaktivan
offline
Pomoc

Sad cu vam slike staviti pa ako mozete pogledati

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoc

Izvolite

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoc

Tebi treba single slot grafa, al čak i u tom slučaju nisam siguran da ne bi imao problema zbog ovog kabela odmah pored pciex16 utora.

6 godina
neaktivan
offline
Pomoc

Mozete li mi preporuciti neku graficku sto je bas dobra da moze pokrenuti novije igrice na medium ili high npr za gta 5 pubg...

I da nemam problema sa ubacivanjem u moj komp kao sto vidite na slikama

 

I ako mozete da mi objasnite sta da radim sa gtx 1050ti da li se moze ubaciti da li ne moze itd

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoc
_mark0_69 kaže...

Tebi treba single slot grafa, al čak i u tom slučaju nisam siguran da ne bi imao problema zbog ovog kabela odmah pored pciex16 utora.

Ne samo single slot nego i low profile čini se. A i napajanje nije za pohvalit se (FSP 240W).

 

Internet kaže da je ploča standardni mATX pa možeš nabaviti novo kučište i jače napajanje,

ali po meni ako se želiš igrati rađe prodaj ovaj PC i složi gaming mašinu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2017 16:13 (Alkaline).
14 godina
moderator
online
Pomoc
Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice