Vaše mišljenje o budućnosti gaminga!

poruka: 5
|
čitano: 2.359
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Vaše mišljenje o budućnosti gaminga!

Ovako,ovdje pišite gdje pc gaming ima svoju budućnost:Ja mislim da je budućnost u masivnim borbama,jer kada pogledate cod,sve to jednostavno ne podsjeća na onako kako je bilo u ratu,nego umjesto da na screenshotu vidite dvaneprijatelja,na slikama iz pravog svijeta si vidio barem 3 po uglu.Nisi imao praznog hoda,a ako si bio snajperist bio si najmanje 200-300 metara od bojišta,tako je također u sadašnjosti.Battlefield po mom skromnom mišljenju najbolje ''emulira'' masivnost bitke,a zapravo su to sve samo 16-64 botova koji se svako malo respawnaju,ali ja bih više volio nešta slično ovome samo kao fps:

 

Isto tako mislim da se sve menadžerske igre trebaju ugledati na football manager i supreme ruler 2010 i povećavati svoju bazu podataka,jer zamislite ono scenarij vi poznate prijatelja koji je 1700 na atp listi i vidi iznenađenja,on si nabavi virtua tenis 4 i ubija federera u pojam u finalu wimbledona.

 

Evo,ovo je jedan odličan primjer za fps-aše,makar bi se tu moglo još malo dorađivat:

 

phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaše mišljenje o budućnosti gaminga!
darkswordwarrior kaže...

Ja mislim da je budućnost u masivnim borbama

....

Evo,ovo je jedan odličan primjer za fps-aše,makar bi se tu moglo još malo dorađivat:

 

 Definitivno. Kako bi legendarno bilo biti ko na nekom pravom bojistu.
Uzasno puno igraca,sijeva na sve strane.

Nesto kao COD multiplayer samo sa puno vise igraca.

Ovo drugo sa Crysisom mi izgleda kao da je napravljeno u Sandbox-u ako se ne varam
E4600@3360MHz,8600GTS,2GB DDR2@840MHz
15 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o budućnosti gaminga!

Probaj Operation Flashpoint , Armed Assault , kad izađe Operation Flashpoint 2 i Armed Assault 2..

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Vaše mišljenje o budućnosti gaminga!

Operation flashpoint i ti koje si spomenuo mi se čine malo skriptiranima,vjeruj mi,probao sam ih...

 

 

phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
budućnost

u budućnosti će ljudi letjeti a auti neće više postojati.Vlak će letjeti i imat će krila.U Dubaju će biti vrteća kuća.Namigiva neće biti više ovih cvjetova.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice