Internet problem

poruka: 3
|
čitano: 554
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Internet problem

Pozdrav,imam problem sa internetom i pitao sam o cemu se radi i dobio sam ovakav odgovor: ''Na dolaznom linku ka Vama postoji problem...''
Zanima me da li ja mogu nesto uraditi jer su rekli da imaju problema sa dolazenjem na teren zbog zime.Zaista ne mogu cekati sedmicu-dvije,ping preko 150 konstanto,upload i download stalno se mijenja...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Internet problem
Armin Reus kaže...

Pozdrav,imam problem sa internetom i pitao sam o cemu se radi i dobio sam ovakav odgovor: ''Na dolaznom linku ka Vama postoji problem...''
Zanima me da li ja mogu nesto uraditi jer su rekli da imaju problema sa dolazenjem na teren zbog zime.Zaista ne mogu cekati sedmicu-dvije,ping preko 150 konstanto,upload i download stalno se mijenja...

 Malo je tesko po ledu ic na stup/krov/slicno. Uz to vjerojatno nije ciscen snijeg do lokacije jer su cesto stupi/tornjevi povezani cestom obicnim putevima, a ralica to ne cisti, vec nasuprot, zamece prilaz.

 

Ja bi trebal isto tak ic nest zamijenit, al mi klizanje po crijepu nije zanimljivo. Probal sam vec jednom, ne preporucam.

 

 

Linux, Arch Linux.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Internet problem

Trebao sam prijavati ovo vec prve godine kad sam imao probleme tokom zime,a ne vec 3 godine ovako.
Razumijem...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice