Spore klan

poruka: 7
|
čitano: 1.148
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Spore klan

Hoće li se netko prijaviti za Spore klan kad Spore izađe. Ako se nekome da može napraviti logo.

Goodbye
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Spore klan

BUahahahhahahaha, spore klan!!  hahahahhaha   pa spore nije natjecateljska igra, čemu će klan služit?  Kaj bu u waru bio cilj ko bu ljepše stvorenje napravil???

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Spore klan

U Spore-u, radiš svoje biće, do cijele Civilizacije, pa do svemira! Tko kaže da nema pobjede?

Goodbye
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Spore klan
Axlus kaže...

U Spore-u, radiš svoje biće, do cijele Civilizacije, pa do svemira! Tko kaže da nema pobjede?

 Moguće je to što si rekao, ali ne vjerujem da će bit klana.... ako će bit count me in!
People that think they know it all annoy those of us that do!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Spore klan
Axlus kaže...

U Spore-u, radiš svoje biće, do cijele Civilizacije, pa do svemira! Tko kaže da nema pobjede?

 1. Spore jos nije izasao
 2. Spore nije mp igra u pravom znacenju te rijeci
16 godina
neaktivan
offline
Spore klan

Za svaku novu igru koja izlazi ili ce izaci otvaraju se teme tipa : Bug x Klan - x ( ime igre ) , e da se tako pravi klan napraviti :D

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Spore klan
Axlus kaže...

U Spore-u, radiš svoje biće, do cijele Civilizacije, pa do svemira! Tko kaže da nema pobjede?

 Stvarno ne znam ko kaže da nema pobjede...  ja to nisam rekao, ne znam ni otkud si izvuko to...

SPORE nema "natjecateljsku" multiplayer komponentu, ne razumijem čemu klan ako se ljudi ne mogu udružiti i igrati protiv nekih drugih ljudi (klanova).
Uostalom Spore je dobra igra samo zbog novog koncepta a kaj se tiče gameplaya svako dijete ga može igrat tak da nije zanimljivo klan radit ako igra ne zahtijeva skill i znanje.
"Um caruje, Dundo Maroje..."
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice