AnyDesk potvrdio da je pretrpio kibernetički napad

poruka: 2
|
čitano: 2.445
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AnyDesk potvrdio da je pretrpio kibernetički napad".
15 godina
offline
AnyDesk potvrdio da je pretrpio kibernetički napad

Ovaj program je u prvim verzijama bio pravo osvježenje kao free zamjena za prokurvani i svim i svačim natrpani TeamViewer. Međutim, kako je vrijeme prolazilo, počeli su raditi sve u smjeru da što više toga naplate, a potpuno zapostavili svaki user friendly i free mogućnosti programa, koji i dalje izgleda kao da su ga crtala djeca it prvog razreda osnovne za domaći rad. Vjerovao sam u njega tim više što su ga kreirali upravi disidenti iz TeamViewer tima, koji nisu bili zadovoljni kuda taj program ide. S vremenom su odustali od svojih načela, tako da mi ih uopće nije žao. I dark mode im je bio problem implementirati, pa ružno sučelje doslovno spali oči...

Žalosno je da uopće ne postoji funkcionalna free verzija ove vrste programa, osim MS-ovog Remote Desktopa, koji je još od winXP-a abandonware i gdje posebno iritira forsiranje lock screena nakon završetka sesije...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 1 hvala 1
11 godina
offline
AnyDesk potvrdio da je pretrpio kibernetički napad

Nisam probao (jos) ali cuo sam na par mjesta da je Parsec free verzija sasvim OK.

https://parsec.app/

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
Moj PC  
1 0 hvala 4
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice