Enhanced Games: prve olimpijske igre 'poboljšanih'

poruka: 12
|
čitano: 3.552
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Enhanced Games: prve olimpijske igre 'poboljšanih'".
6 godina
offline
Enhanced Games: prve olimpijske igre 'poboljšanih'

Iskreno zaboli me peta šta netko radi sa sobom, ali je problem kod dopinga što nisu svi na istom nivou, znači netko ga uzme manje, netko više, različite vrste.... i to automatski ne postavlja sve natjecatelje na isti nivo i onda je teško sudit tko je u biti bolji, nego ispada da sudiš ko je više nadrogiran...

Ali da za "tik tok " generaciju je zanimljivo sve što ide u maksimalne krajnosti jer svatko želi svojih 5 minuta slave, iako je to danas više 5 sekundi slave sa obzirom na konkurenciju.

Moj PC  
10 0 hvala 1
14 godina
offline
Enhanced Games: prve olimpijske igre 'poboljšanih'

Uvijek će ovome na steroidima biti "najslađe" doć tamo di nema testiranja i malo među obične sportaše :D

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Enhanced Games: prve olimpijske igre 'poboljšanih'

Jasno definiran set pravila je baza svakog natjecanja, bio to sport ili online pucačina. Jel bi oni dopustili neograničeni doping, npr. toliko anabolika dok ti tetive ne popucaju jer više ne mogu izdržati snagu mišića? Možda dopustiti ugradnju implantata ciljanih na neke sportove, recimo opruge u stopala ili umjesto stopala?

Jasno je da nema više časti na ovome svijetu, ali čini se da je i razum u slobodnom padu.

 
9 0 hvala 3
5 godina
offline
Enhanced Games: prve olimpijske igre 'poboljšanih'

Znači obične olimpijske igre.

 
9 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Enhanced Games: prve olimpijske igre 'poboljša
Svi se dopaju samo neke ulove a neke ne. Ovak je svima sve dopusteno i "fer". Neki se budu dopali bolje i kvalitetnije a neki malo manje.

Ja bi dopustil doping u svim sportovima pa ko voli nek izvoli. Osim kaj bi bilo fer, sami sportasi bi se mogli duze bavit sportom jer bi produzili karijeru za najmanje deset godina.
16 godina
offline
Re: Enhanced Games: prve olimpijske igre 'poboljša
Ako ne budem barenko tri infarkta u prvih 5minuti prijenosa nisu ništa učinili.
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Enhanced Games: prve olimpijske igre 'poboljšanih'

Squid Game, here we came...  

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Enhanced Games: prve olimpijske igre 'poboljšanih'

Koga zanima više o općenitoj temi dopinga u sportovima, predlažem pogledati

 

Prvi prati biciklista koji se odluči pripremati za najveću ne-profesionalnu biciklističku utrku (a-la Tour de France, samo za amatere). Nakon mukotrpnih priprema bude tipa 22. Onda odluči uzimati PED pod nadzorom frajera koji se bavi time, pod PED-ima trenira ko bolesnik godinu dana i iduće godine bude.... tipa 14. po redu

 

Onda počinje otkrivati razinu dopingiranja po raznimsvjetskim natjecanjima sve do Olimpijskih igara.... jako zanimljivo i da ti širu sliku koliko je zapravo doping rasprostranjen, pogotovo kad su velike države tipa SAD, Rusija umiješane (nacionalni je ponos ponijeti što više medalja sa OI). Ovdje je u fokusu Rusija 

 

Bigger Stronger Faster više prati američku kulturu i sveprisutan utjecaj PED-eva u profi sportovima poput baseballa i bodybuildinga, koji doprinose izgradnji kulta ličnosti tamošnjih sportskih zvijezda. 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Enhanced Games: prve olimpijske igre 'poboljšanih'

Oće bit i oni što mijenjaju spol na dnevnoj bazi? 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Enhanced Games: prve olimpijske igre 'poboljša
Nadam se da neće uspjeti, da će projekt propasti. Nije problem što si ljudi niže inteligencije rade pa da bi došli do "boljeg" izgleda ili jačih sportskih uspjeha popili bi i konjsku spermu natašte, ako će i to dati rezultata a da ne pričamo o kemiji koju bi sve riskirali uzeti bez obzira na posljedice. Ali takvo natjecanje će uzeti maha što kod natjecatelja sportaša a što kod mlađe populacije koja je pomamljiva radi boljeg izgleda.
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Enhanced Games: prve olimpijske igre 'poboljša

Icarus je odličan! Počne normalno o sredovječnom MAMIL-u koji želi vidjeti što se može postići sa modernim dopingom, a završi kao špijunski triler. Nakon onog dijela s Rusima mi se olimpijske igre više ne gledaju...

15 godina
offline
Enhanced Games: prve olimpijske igre 'poboljšanih'

neka samo i jadni farmaceuti nešto zarade. bar za sladoled i mikića. glavno je da livadetinu oko kineziološkog redovito čiste od injekcija, koje uspiju pronaći po grmlju a i šire. toliko dijabetičara nismo imali od prošli put. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2024 10:01 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice