Halo – Bing, kako brat?

poruka: 15
|
čitano: 5.166
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Halo – Bing, kako brat?".
15 godina
offline
Halo – Bing, kako brat?

Potpuno suprotno. Serija je potpuno poglupljena i pojednostavljena, za malo 'sporije' gledatelje. Svi iole inteligentniji zapleti su nestali, preostali jednostavniji zapleti su namjerno bez ikakve pozadine ili karakterizacije likova, akcijske sekvence su glupave, usporene i nelogicne, kljucni likovi sad govore i rade takve idiotarije samo da bi se dodala fake drama, koja blage veze nema s vojnim redom ili disciplinom, vise slici na vrtic za djecu s posebnim potrebama, svaka ideja van onog totalno ocitog 'na prvu loptu' ne postoji vise, te se sve sekvence usporavaju do zla boga i bespotrebno dodatno dramatiziraju da bi osoba s ispodprosjecnim IQom sad skontala sto se zbiva

 

Meni se cini da je seriji vjerojatno prilicno srezan proracun, i da je showrunnerima naredeno da ju poglupe za 'sporije' mase, i tocno tako sad izgleda nazalost


Ako si ljubitelj iole intelignetnijih SF zapleta ovo je sad cisti downgrade u usporedbi s prvom sezonom, ali je meni interesantno pogledati da se realizira cijela fabula, i onaj 'universe' koji je izgraden u prvoj sezoni, cisto da se ideja izrealizira do kraja, pa gdje vec otisla, 'po novome'.

 

Svaka cast recenzentu, way to go..

 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Halo – Bing, kako brat?

Serija je zabavna kao i akutni proljev. I to govorim kao Halo fan. U biti Halo je postao smeće od kada je Bungie napustio projekt. Sve je več rečeno i zaključeno sa Reachom koji je napravio puni krug i zaključio fenomenalnu trilogiju vrativši nas na sami početak priče. Sve poslje toga je nepotrebno milkanje nekoć velikog IP-a. While the money talks, bullshit walks. A ova nakaza od serije stvarno ne znam za koga je napravljena.

Prosječno glup i umjereno lud
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Halo – Bing, kako brat?
Zabavna za pogledati i to je to. Nadam se da nitko ovo nije vidio ili očekivao kao išta više i ozbiljnije.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2024 21:18 (love2ml86).
12 godina
suspendiran
offline
Halo – Bing, kako brat?

Pogledao nekih pola sata i ugasio.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Halo – Bing, kako brat?

Pogledo prvu sezonu prošle godine i j*beš mi sve, ak' se ja sjećam bilo čega. Serija je nula bodova.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Halo – Bing, kako brat?
Iznenadio sam se da itko misli da je prva sezona intelektualna ili kompleksna.. 🤭
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Halo – Bing, kako brat?

... kako brat? Gladuje vec tri dana u zatvoru i 

nada se da ce se provuci izmedu resetaka?

!B
 
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Halo – Bing, kako brat?
love2ml86 kaže...
Iznenadio sam se da itko misli da je prva sezona intelektualna ili kompleksna.. 🤭

 Ako su poglupili drugu sezonu, onda je to na razini Teletubbiesa. Odustao sam nakon par epizoda.

8 godina
offline
Halo – Bing, kako brat?

Genericki rad.

 

Da sad kazes Chat GPT-u:

Umjetna intelegencijo, napisi meni scenarij za seriju o zemaljskim prvoborcima i vanzemaljskom okupatoru kojem pomaze peta kolona te ukljuci uobicajene stereotipove tipa:

 

- America, fuck yea

- Marine Corps, fuck yea

- Earth, fuck yea

- Mi najjaci nakraju, niste niprije, fuck yea

 

itd, dobio bi bolju stvar.

 
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Halo – Bing, kako brat?
Ne kužim. Serija je sasvim gledljiva. Nisam Halo Fun, ali moj prvi susret je bio sa serijom. Unatrag 1 g kupio Xbox i odigrao sve verzije Samo radi serije. WOW. Svaka čast, tko god napravio!
15 godina
offline
Halo – Bing, kako brat?

recenzija, kao što je napisana, ima smisla no meni je prva sezona baš ono što se navodi u zaključku napisa, a što je upravo ono što sam od nje "očekivao" (htio). dobra zabava, bez puno mudrovanja ali i bez besmislica (izvan osnovnih premisa čitavog koncepta halo-a). dakle, vrlodobro (vizualno, režija, glumci, radnja, bla) iliti aman-taman. jedva čekam završetak druge sezone (sredina ožujka) pa oplest u komadu. na imdb-u im - argumentirano - dodijelih (inače rijetkih) 9/10 zvjezdicof. 

 

pe se: "tamo" (u "uputama za gledanje i doživljaj": imdb, wiki, bla) piše kako se radnja i zaplet(aj)i zbivaju prije prve igre (combat evolved, štogod to značilo) pa je bilo dosta prostora za "umjeničke slobode". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2024 11:52 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Halo – Bing, kako brat?

Od jedne dobre akcijske serije napravili su woke dramu.

Na epizodu od 40 minuta, samo je 5 minuta akcije a sve ostalo priče, beskrajni dijalozi

 

A što se tiče woke elementa, tu je crnac koji je albino, slijep i ima momka, jeli može biti više woke od toga? Ja mislim da ne može.

 

Odustao nakon četvrte epizode

 
0 4 hvala 0
5 godina
offline
Halo – Bing, kako brat?

Pogledaos am prvu sezonu prošle godine i fakat se uopće ne sjećam zapleta. Bilo je gledljivo, ali ništa spektakularno. Mooožda dam šansu drugoj sezoni, makar po ovim upisima baš i nema smisla trošiti vrijeme.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Halo – Bing, kako brat?

A tko je slijepi albino crnac s momkom? Nisam ni skužio da postoji taj lik.

 

Mene iznenadio koliko je Pablo Schreiber nabildan za ovu seriju. Često glumi u fizikalne tipove i krimose u krimićima i akcijskim filmovima, ali za ovo je očito visio u teretani i nije vidio kruha mjesecima.

 

Inače sam ga gledao u nekoj indy drami "Lorelei" u kojoj je dao baš dobru ulogu koje nema veze s mačizmom i akcijom i mislim da izvrstan karakterni glumac, ali je zbog stasa uguran u akcijski žanr koji odrađuje jer svi moramo od nečega živjeti, ali to je jako šablonska "gluma" za nedandertalce gdje se ne može pokazati koliko je dobar. 

 

Kwan u prvoj sezoni je negledljiva.

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2024 11:20 (Drago).
14 godina
offline
Re: Halo – Bing, kako brat?
Kao nepoznavatelju Halo svijeta meni prva sezona top. Drugu pratim, za sad ok, osim trece epizode gdje se vidi da su morali staviti gej-slijepog-albino-crnca da ispune kvotu
Sve što znam o životu naučio me Đelo Hadžiselimović
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice