Počinje prodaja uređaja kojim bivši zaposlenici Ap

poruka: 7
|
čitano: 14.046
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Počinje prodaja uređaja kojim bivši zaposlenici Ap".
16 godina
offline
Počinje prodaja uređaja kojim bivši zaposlenici Ap

Odgledah i činilo mi se ko nepotreban gimmick. Nakon 10 min videa čini mi se ko nepotreban gimmick kojeg bih vrlo rado imao. Nadam se da će zaživjeti i živo me interesira u kom smjeru ovo ide. Za mailove, kalendare, poruke i sl. dušu dalo. Pitanje koliko je trajanje baterije, pogotovo kad se često koristi.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2023 23:54 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Počinje prodaja uređaja kojim bivši zaposlenici Ap

Voice command i mahanje rukama su mi najveće gluposti tehnologije u autu. Pa ko bi s ovom stvarčicom pričao cijeli dan, pročitaj mi ovo, napiši mi ovo

 
7 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Počinje prodaja uređaja kojim bivši zaposlenici Ap

Odlicna stvar, pogotovo u ovo doba godine, kad stalno skidas-odjevas jakne, kapute i ostale zimske radosti. A tek kamera, tko ne bi pozelio bodycam u rangu policajca, jer nista pametnije s time ne mozes ni slikati. Nemas pojma ni koji kadar ni nista. Paf. Odlicno!

 

Bajdvej, prezenter je tako pun zivota, da cak ovaj sintetizirani glas uredjaja zvuci uzbudjenije od njega. Najbolji dio je kad kaze uredjaju "make me sound more excited". No way Jose, taj uredjaj jos nije izmisljen.

 
2 0 hvala 0
9 godina
online
Počinje prodaja uređaja kojim bivši zaposlenici Ap

Ovo je jedna od najglupljih stvari koje sam vidio u ovoj, već na zalasku, godini.
Javljanje na telefon u javnosti? Gledanje fotografija na dlanu? Top feature pitat AI jel smijem pojesti čokoladicu na kojoj pišu sastojci? 
U vremenu kad jako veliki postotak komunikacije ide u pisanom obliku (odnosno kroz "tipkanje") ovi izbace uređaj koji to ili ne podržava (gledao sam samo kratak video) ili max. zakomplicirava.

 

Ne vidim što to ne bi mogao napraviti smartphone, a da ovaj isprdak može? Pogotovo flip verzije koje mogu biti male. Okačiš ga ko broš i eto ti revolucionarnog uređaja. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Počinje prodaja uređaja kojim bivši zaposlenic
Lovac kaže...

Odgledah i činilo mi se ko nepotreban gimmick. Nakon 10 min videa čini mi se ko nepotreban gimmick kojeg bih vrlo rado imao. Nadam se da će zaživjeti i živo me interesira u kom smjeru ovo ide. Za mailove, kalendare, poruke i sl. dušu dalo. Pitanje koliko je trajanje baterije, pogotovo kad se često koristi.

 Bas tako. Skroz nepotrebna i neprakticna stvar, koju bih rado imao. 

11 godina
offline
Počinje prodaja uređaja kojim bivši zaposlenici Ap

Meni je "najbolji" dio sto oni jos misle naplacivati mjesecnu pretplatu za koristenje tog gadgeta 25$, znaci nije dovoljno sto je uredjaj 700$ daj jos i mjesecnu pretplatu, Je kako da ne , evo letim :D :).....

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.11.2023 18:05 (Lewis).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Počinje prodaja uređaja kojim bivši zaposlenici Ap

ovi su s razlogom bivši djelatnici

bezvezan gimmick

PSN - darklydexter
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice