Xiaomi predstavio Mi Box 4 i 4c TV Box uređaje

poruka: 10
|
čitano: 3.692
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi predstavio Mi Box 4 i 4c TV Box uređaje".
11 godina
offline
Xiaomi predstavio Mi Box 4 i 4c TV Box uređaje

Šta, u 2018 još uvijek stavljaju samo 2GB rama

 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi predstavio Mi Box 4 i 4c TV Box uređaje

i 8 gb interne..

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Box 4 i 4c TV Box uređaje
Kupim si neki Android box sa 2 GB/ 16 GB za 30 eura i gg. Imam dva boxa i imaju vise memorije, mogu kablom spojit na mrezu, dva usb-a plus citac kartica. Preskupo za to kaj nudi, 30 eura za skuplji i odma kupim dva inace kita.
10 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Box 4 i 4c TV Box uređaje
Neće ram pokretati reprodukciju, multitaskinga tu nema, rada sa tablicama, itd. ovo je za reprodukciju multimedije. Isto je 2 ili 16 gb, ako su oni slobodni.
14 godina
offline
Xiaomi predstavio Mi Box 4 i 4c TV Box uređaje

drugi boxovi za te pare nedaju hd zvuk.... al treba cekat recenziju sta sve tocno citaju....

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Box 4 i 4c TV Box uređaje
jocommb kaže...

drugi boxovi za te pare nedaju hd zvuk.... al treba cekat recenziju sta sve tocno citaju....

 ma bitno je da ima passthru. a sad kakav reciver imaš s druge strane to je već drugo.

11 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Box 4 i 4c TV Box uređaje

Nema podrsku za VP9 codec bumer. 

14 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Box 4 i 4c TV Box uređaje
ranko091 kaže...
jocommb kaže...

drugi boxovi za te pare nedaju hd zvuk.... al treba cekat recenziju sta sve tocno citaju....

 ma bitno je da ima passthru. a sad kakav reciver imaš s druge strane to je već drugo.

 a ko zna kako radi i on.... ubija me i laptop.... novi novcati i Denon x1400 i nema sanse da cita tocne formate samo vidim multi chanell in... vec sam lud neznam sta da vise stelam....

VenAtoR#2231
15 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Box 4 i 4c TV Box uređaje
jocommb kaže...

 a ko zna kako radi i on.... ubija me i laptop.... novi novcati i Denon x1400 i nema sanse da cita tocne formate samo vidim multi chanell in... vec sam lud neznam sta da vise stelam....

 po meni je puno lakše napravit passthru svega i da onda reciver odradi posao. jer je puno vjerovatnije da reciver ima sve što treba, nego li te male škatulice. jako ih je malo koje mogu poslati išta dalje od dts i dolby, jer licence su skupe i plaćaju se. a na skupim reciverima one su plaćene i normalno rade.

14 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Box 4 i 4c TV Box uređaje
Ma jebeni samsung ks 7002 nema pass.... Imas birat pcm ili bitstream al neide signal koji treba na reciver... I na kraju sam spojio prvo na reciver pa sliku passam na tv... I uspio sam prvi put da prepoznaje dtshd, i ddmaster i te formate....i nez sta je bilo sad reciver nevidi te formate sam dts, dd i jos nesta... Al mislim da je to na laptopu nesta jer u postavkama nemam uopce te hd formate, pokazuje isto samo dts, dd i jos neki treci...
VenAtoR#2231
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice