Apple predstavlja iPhone 5S i 5C

poruka: 242
|
čitano: 106.087
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple predstavlja iPhone 5S i 5C".
13 godina
offline
Apple predstavlja iPhone 5S i 5C

.

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
8 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
BMK kaže...
gin.tonic kaže...
BMK kaže...

Razocaranje totalno.

 

1g i ugradili su fingerprint senzor i to je to.

 

Katastrofa, samar kupcima.

Za 6 mjeseci će doći iPhone 6, tako da ne treba očajavati.

 

Nemam namjeru kupit niti jedan.

Bas se vidi sto je bio cilj, MAX profit, a ne da se kupcu ponudi nesto novo.

4S su ostavili za besplatno, ipak se drukcije proizvodi nego 5S i 5C, da su peticu ostavili za jeftinije, onda bi proizvodnja patila, posto su zapravo isti uredaji sa drukcijom unutrasnjoscu.

 

5C je bezobrazno skup, a 5S apsolutno nista posebno, ne znam tko bi sa 5ice prelazio na 5S. 4ka i 4s ajde, ipak je 4s imao gro jaci SoC, tako da, ali ovo, besmisleno. 

ponovno kazem, meni niti u dzep ni iz dzepa, no kupite kineske telefone (one od primjerice 150ak ili 200 dolara) i nece vam trebati niti jedan skup iphone, pa cak niti brand name android smartfon. u tome i je ljepota Androida, OS je besplatan a hardver ionako rade kinezi ili azijati. ostaje samo da se to korektno sklopi u sto kvalitetnije i tanje kuciste sa sto boljim ekranom, a kinezi to u zadnje vrijeme rade jako dobro. {#}

 

i logik je u pravu sto se tice koristenja mobitela, brdo ljudi nema pojma kako se koristi smartfon za bilo sto vise od pukog slanja poruka. da se primijetit da vecina ekipe, pa i ovdje na forumu ne zna da je besplatna navigacija vrlo moguca i u smislu plaćanja za to potrošenog internet prometa jako jeftina opcija, primjerice s aplikacijom Waze i nekakvim jeftinim 3G internet paketom na bonove (koja kombinacija vrijedi i za inozemstvo). a kamoli da koriste smartfone za placanje racuna (ja placam racune iskljucivo preko smartfona), ili pak rezervacija i smjestaja primjerice (svaki ozbiljniji hotel kao dokaz rezervacije primit ce i predocenje koda sa smartfon aplikacije). dovoljno je bilo pogledati gro glupih faca u tramvajima i autobusima koji nisu znali da je lako svercanje moguce uz besplatnu aplikaciju (zet karta) dok nisu (ocekivano) ukinuli to placanje mobitelima. i sto onda ocekivati od ljudi, da nauce koristiti smartfon? tesko...

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 12:41 (smartfonija).
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
BMK kaže...

Razocaranje totalno.

Katastrofa, samar kupcima.

Dok god ima ''ovaca'' koje kupuje samo da se kupuje, dovoljno je ubacit samo jednu novu opciju i ajmo.

Po meni je i S4 šamar Samsung korisnicima, kao što je i ovo šamar Apple korisnicima.

Ali svejedno, uređaji se prodaju/će se prodavat ko vruće kifle.

 

Sutra u kafiću, mobitel kraj kave i bijelog Marlbora i eto ti razloga.



 

16 godina
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
Iz PC iskustva znam da 64 bitni procesor ili OS ne znaci niti 1% ubrzanja u svakodnevnom radu, nego jedino znaci podrska za vise od 4gb rama. Ako je i jedan od proizvodjaca mobitela trebao staviti zadnji na trzistu podrsku za 64bitni proc ili sistem, to je Apple sa svojih 512mb/1gb rama koji se vuce godinama. Moze li mi iko reci poentu 64 bita na 5S?
13 godina
protjeran
offline
Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
Smartfonija, naporan si sa svojim n-tim accountom. Procitao sam one bisere "zaboravite na koristenje mobitela zimi" i ono da ce ti netko moc doci do informacija pomocu prsta kad te ubije. Tad mi se vec pocelo povracat. Slijedi obracanje s visoka , "ja sam inzenjer programer direktor svemira". Daj spusti se na zemlju i smanji intenzitet stupidnosti u postovima.
Potpis!
Moj PC  
11 1 hvala 3
11 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
gin.tonic kaže...

najveci fail je ipak ista velicina ekrana i reza. android je puno vise napravio po pitanju optimizacije UI-a i aplikacija za razlicite rezolucije ekrana, a Apple to ocito nije u stanju. Oni vrte prakticki isti OS godinama, inovacije im se svode na ovu fingerprint glupost...o djecjim ikonicama da i ne govorimo. Android je puno ruznije izgledao na pocecima od iOS-a, ali sada je daleko ljepsi i funkcionalniji IMHO.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 13:07 (smartfonija).
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
logik kaže...

BTW ako je neispravan onaj uređaj još bolje...

 

A za one koji govore da se ništa ne radi na smartfonima - to je zato što se brzo i efikasno ništa ni ne može radit... do sada izgleda.

 

Fora je novi note 3 ali ovi primjeri primjene u reklami su malo bezveze. Recimo tip prekine razgovor, vadi olovku, pokrece action memo i pise broj. Kao da to ne ide brze najobicnijim utipkavanjem broja. A onaj u skate parku napravi screenshot maps aplikacije i napise na njega gdje se nalazi. Dobro da nije naslikao rukom sliku , pozvao goluba pismonosu i po njemu poslao svoju lokaciju. Mislim, slanje koordinata je nemoguce? Uglavnom, imaju svrhu nove s-pen mogucnosti ali reklamirane su na pomalo retardiran nacin.
Potpis!
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
Edit: moze brisanje
Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 13:19 (Ezio).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
smartfonija kaže...
chemmy kaže...
smartfonija kaže...

Nekakav kvalitetniji kinez biti ce bolji od ovog iPhonea 5s, Android je daleko bolji OS trenutno a hardver je kudikamo napredniji.

 

Nemoj pretjerivat i pričat gluposti. Android ima ogromnih problema šta se tiče mojih iskustva: Galaxy s+ ostao je bez updatea, s3- update pokvario camera.apk-servis, HOX- update pokvario giroskop, autorotate i kameru- sutra nosim na servis. Iskustvo androida na bilo kojem mobitelu a da nije flagship se može nazvat lagfestom prve klase. To su stvari u kojima je iOS i wp miljama ispred. I meni je trebao veči ekran i jedna specifična aplikacija ali nakon najnovijeg razočaranja s HOXom mjenjam taktiku.

1. razgovaraš sa inženjerom-programerom mobilnih aplikacija koji ipak malo (puno) vise zna od tebe o tematici.

2. era bez updatea ili s+ updatei (citaj 2011. god). Update "pokvario kameru"? hahaha. Btw, kako ju je to pokvario?)

3. ovime si takodjer dokazao veliko neznanje i nepracenje kretanja mobilnog sofvera (i OS-a) te hardvera. Od verzije 4.1 ("jelly bean") Android daleko manje laga, a od verzije 4.3 (fstrim podrška, bolje iskorištavanje grafike) je toliko ispoliran po tom pitanju da je vjerojatno i bolji od Iphonea 5{#} Previse razmisljas tudjim glavama i povodis se za onim "rekla-kazala". Kaskaš i ne pratiš trendove i ne razumiješ se u mobilne OS-eve.

4. koja specificna aplikacija ti treba? btw, piše se veći, ne veČI.

 

 

btw, evo ti neka od iskustava korisnika koji su apdejtali svoje uredjaje na 4.3:

 

Got 4.3 on old nexus 7. Snappy as hell flipping around the home screen. I was hope chrome would get better. (It's choppy crap... It really is). Google made this device worth keeping IMO. I will get a phablet later this year and give this n7 to my dad. I'm just glad they did some improvements so its not garabage when he gets it. I love this device all over again.

 

my N7 only slowed down when my kid installed tons of crap on it, had to reset it to factory defaults in the end. But with the new 4.3, it is a lot faster indeed

 

4.3 installed last night, and the tablet is definitely faster and smoother. It seems to have fixed the problem of finicky wifi connection too. So far so good.

 

evo ti i popis lag improvementa:

 

Android 2.3 - JIT/concurrent garbage collection
Android 3.x/4.0 - hardware accelerated 2D rendering
Android 4.1 - project butter (vsync timing, buffering, CPU input boost, etc)
Android 4.2 - optimizations to above
Android 4.3 - fstrim, 2D multithreading, opengl es 3.0

Sorry sto citiram ovo sve ali stvarno sam morao jer me ovo stvarno šokalo.

Dečko, odakle ti pravo da govoriš nekome, iz razloga što ti kao programiras aplikacije, da ta osoba zna manje o toj temi od tebe. I ne samo to nego još i tražiš gramaticke greške? Po mom iskustvu to su obicno balavci od 16godina koji se krivo predstavljaju, a ako to nisi onda si ostao mentalno na istoj razini, valjda.

Android je pun laga na apsolutno svim modelima. Zato i postoje oni programi koji kao navodno brisu cache. Pogledaj koliko ljudi to skine i shvatiti ćeš koliko dakle ljudi ima problema sa tim.

(Ali taj problem se tek riješi ulaskom u recovery mod koji je za obicne smrtnike potpuna nepoznanica i pravo iznenadjenje kad im pokažem kako stvarrno trebaju brisati taj cache)

 

Shvaćam da si android fanboy, ali što je po tebi toliko dobro kod androida da mozes reci da je najbolji? Svaki OS ima svojih vrlina i mana, iPhone bi ljudi tek skuzili kad bi kupili i Mac-a (pa mi zato nije ni previse jasno zasto se tako dobro prodaje kod nas), android je potaknut google-ovom "pametnom open source" politikom (a morate priznat i pazljivim reklamama usmjerenim na geekove) došao na broj jedan poziciju što se tice aplikacija i mogucnosti. Windows phone je meni najdrazi jer nudi najviše potencijala u buducnosti (samo probajte WP7 koliko su brzi i stabilni i recite sami za sebe da sam u krivu, a WP8 jos bolji sto se toga tice). BlackBerry su mnogi zaboravili, ali i to je OS koji nudi puno toga dobroga- aplikacije se mogu skinuti sa google play, a takav multitasking i internet povezivost nema ni moj komp u dnevnoj sobi, to što je firma skoro propala je prica za sebe.

 

Eto to je recimo moje vidjenje OS-ova. a sad uzmimo ovu tvoju recenicu: Android je daleko bolji OS trenutno a hardver je kudikamo napredniji.

 

 Gledaj, ako stavim svoju babu na taj hardver, normalno da ni ona neće lag-at. Po meni je u tom pogledu bolji WP8 jer u najjacem modelu nudi procesor star skoro dvije godine, a radi dosta brze od S4.

Isto tako Apple ne zeli stavljati jace procesore u svoje mobitele jer im je ovo sasvim dovoljno.

 

A sad gledajmo sa strane android proizvodjaca: OSMEROJEZGRENI PROCESORI i 3GB RAMa

Oko ovoga 8jezgrenog necu nista reci jer bi svima trebalo biti jasno, ali zelim reci nesto za ova 3GB rama.

Sad nisam potpuno siguran u vezi ove teme pa ako me itko moze nadopuniti to bi bilo super.

Kada se pokrene app za android njoj se automatski rezervira 16MB rama, a ukoliko ta aplikacija kaze da zahtjeva vise resourceova tada joj se oslobadja do 64MB. (To su vecinom 3d igrice, ali cak i 90% njih radi jos uvijek na 16mb, primjer neke od 64 bi bile The dark knight, spiderman, modern combat i slicne)

Android sam po sebi zauzima nekih 256MB, ali eto zaokruzimo to na 512. Sada nam ostaje 2.5GB ilitiga 160 (riječima stošezdeset) aplikacija od 16MB, tj 40 aplikacija od 64MB. Sada, dali znate ikoga ko drzi 40 ultraheavy igara u multitaskingu???

 

Malo sam se makao sa teme, u svakom slucaju decko idi doma i ne širi tu politiku "ako ne mislite kao ja onda ste budale".

15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
EchoOne kaže...

Jel zna netko kakvi su to ugovori na 2 godine? Mislim svi proizvođači to tamo nude, tipa uređaj će koštati 200$ uz ugovor na dvije godine.


Shvaćam da je to ugovor s operaterom, pretplata neka, ali što ta pretplata nudi i jel uvijek ista, koliko košta? Mislim jel to jedina pretplata?

Plaćaš traženu cijenu za uređaj i pretplatu tijekom dvije godine, koja je npr. kod Verizona 40 dolara mjesečno za plan (tarifu) koji uključuje flat razgovor i poruke (SMS i MMS), 500 MB podataka, a na jednu pretplatu može se povezati do 10 uređaja, pri čemu se plaća pristup liniji od 40 dolara mjesečno po uređaju za smartphoneove, 30 dolara za featurephoneove, 20 dolara za USB modeme, 10 dolara za tablete i 5 dolara za bilo koji drugi uređaj za prijenos podataka putem mobilne mreže. Rastom količine podataka koje uzmeš, raste i cijena. Dakle za smartphone, minimalna pretplata je 80 dolara.

 

AT&T nudi plan s 450 minuta radnim danom 06-21 sati i 5000 minuta 21-06 sati radnim danom i 0-24 vikendom za 40 dolara (unlimited je 70 dolara), za 300 MB podataka potrebno je doplatiti 20 dolara, za neograničene poruke 20 dolara, ... Nude i plan usporediv s Verizonovim - za 20 dolara neograničeni pozivi i poruke i 300 MB podataka, uz pristup liniji od 50 dolara po smartphoneu, 30 za featurephone, 20 dolara za USB modeme i 10 za tablete. Nadalje, što se više podataka uzme, raste cijena, ali pada cijena pristupa liniji za smartphoneove (za razliku od Verizona, gdje je fiksna). Uzimajući sve u obzir, za plan koji uključuje ograničene pozive, poruke i podatke, minimum iznosi 60 dolara mjesečno, a za plan s neograničenim pozivima i porukama i ograničenim podacima, 70 dolara.

 

Da dodam, za prijevremeni raskid ugovorne obaveze Verizon naplaćuje 350 dolara, dok AT&T 325 dolara, a kod oba vrijedi da se odbija 10 dolara za svaki mjesec koji prošao od potpisivanja obaveze.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 15:36 (hrx).
11 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja iPhone 5S i 5C

vi stvarno mislite da će vam netko čitat post od 3 kilometra?I don't think so....

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
Moj PC  
3 10 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C

Vipnet cijena bez ugovorne obaveze - Apple iPhone 5 64GB crni 7.199,00 kn bez pdv-a

 

 
1 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja iPhone 5S i 5C

dobre su i cijene

ponudili su korisnicima plasticni, jeftiniji i losiji mob za cijenu iphone5 kojeg vise nema

najs {#}

Moj PC  
3 2 hvala 0
11 godina
offline
Apple predstavlja iPhone 5S i 5C

Odličan 5S, novi procesor, nova kamera, FP reader, nova boja. Jedva čekam da dođe u HR.

 
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
Syke kaže...

Odličan 5S, novi procesor, nova kamera, FP reader, nova boja. Jedva čekam da dođe u HR.

Same here {#}

1969 Dodge Charger R/T
15 godina
offline
Apple predstavlja iPhone 5S i 5C

Meni je ovaj 5C taman lego, svi će htjet 5-cu (običnu), a taman je prodajem :))

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple predstavlja iPhone 5S i 5C

Baš me zanima koja će afera izaći ove godine u vezi iPhonea. Podsjećam vas afera iz prijašnjih godina - kamera slika ljubičaste slike, gubi se signal, pregrijava se...

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
Marko :D kaže...

Baš me zanima koja će afera izaći ove godine u vezi iPhonea. Podsjećam vas afera iz prijašnjih godina - kamera slika ljubičaste slike, gubi se signal, pregrijava se...

explodira....

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
13 godina
offline
Apple predstavlja iPhone 5S i 5C

Dobro to za iPhone nije ništa neobično {#}

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 21:49 (Marko :D).
 
1 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja iPhone 5S i 5C

Svaki komentar je suvišan:

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C

Apple je isto tako povećavao ekran zbog Samsunga, počeo s dvojezgrenim procesorom zbog ostalih itd. Tako da ovo nije niš čudno.

OSIM TOGA - ARM je ove godine već predstavio 64bitne procesore koji će se koristit u Exynosima 2014.  -znači trolaš il nepratiš?

 

BTW kaj se tiče Notea... Ezio...

Reci mi kak je brže bez prekidanja poziva uključit tipkovnicu i pisat broj i spremit ga? Dođe ti na isto.

I kakve koordinate? Pa netrebaju frendu koordinate nego di se nalazi ako pozna taj dio a nema nekih prepoznatljivih obilježja onda mu pošalješ sliku ovog di si. Brzo je i efikasno. Al taj drag and drop u poruke je odlična stvar.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2013 11:52 (logik).
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
logik kaže...

 

BTW kaj se tiče Notea... Ezio...

Reci mi kak je brže bez prekidanja poziva uključit tipkovnicu i pisat broj i spremit ga? Dođe ti na isto.

I kakve koordinate? Pa netrebaju frendu koordinate nego di se nalazi ako pozna taj dio a nema nekih prepoznatljivih obilježja onda mu pošalješ sliku ovog di si. Brzo je i efikasno. Al taj drag and drop u poruke je odlična stvar.

 

Kak nije brže? Svi mobiteli imaju mogućnost bez prekidanja poziva napraviti tako nešto. Dakle ne moraš vaditi olovku i pisati po ekranu (i to treba biti donekle čitljivo da bi se ispravno prepoznalo) nego utipkaš broj po ogromnim tipkama.

Kažem da je primjer bezveze jer sam vidio drugi primjer u kojem napišeš i ime i adresu i broj a aplikacija sve fino skuži.

Brže je shareati lokaciju. kad je već u maps aplikaciji, čemu uzimati screenshot pa na njega crtati lokaciju? Tehnologija je tu, a oni reklamiraju zastarjele metode.

Potpis!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
Ezio kaže...
logik kaže...

 

BTW kaj se tiče Notea... Ezio...

Reci mi kak je brže bez prekidanja poziva uključit tipkovnicu i pisat broj i spremit ga? Dođe ti na isto.

I kakve koordinate? Pa netrebaju frendu koordinate nego di se nalazi ako pozna taj dio a nema nekih prepoznatljivih obilježja onda mu pošalješ sliku ovog di si. Brzo je i efikasno. Al taj drag and drop u poruke je odlična stvar.

 

Kak nije brže? Svi mobiteli imaju mogućnost bez prekidanja poziva napraviti tako nešto. Dakle ne moraš vaditi olovku i pisati po ekranu (i to treba biti donekle čitljivo da bi se ispravno prepoznalo) nego utipkaš broj po ogromnim tipkama.

Kažem da je primjer bezveze jer sam vidio drugi primjer u kojem napišeš i ime i adresu i broj a aplikacija sve fino skuži.

Brže je shareati lokaciju. kad je već u maps aplikaciji, čemu uzimati screenshot pa na njega crtati lokaciju? Tehnologija je tu, a oni reklamiraju zastarjele metode.

Dobro ajde, mogli su i bolje primjere, ali ako već radiš nešto olovčicom onda nije teško. Željeli su napraviti da olovčica bude neophodna.

I ovo je fora i mislim da je brže kad imaš taj Split screen nego preko dosta sporog uvijek dijeljenja iz aplikacije. Pogotovo što dijeljenje npr. u Viberu ne radi dobro jer ne možeš dijelit u već napravljenu grupu.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
hrx kaže...
Plaćaš traženu cijenu za uređaj i pretplatu tijekom dvije godine, koja je npr. kod Verizona 40 dolara mjesečno za plan (tarifu) koji uključuje flat razgovor i poruke (SMS i MMS), 500 MB podataka, a na jednu pretplatu može se povezati do 10 uređaja, pri čemu se plaća pristup liniji od 40 dolara mjesečno po uređaju za smartphoneove, 30 dolara za featurephoneove, 20 dolara za USB modeme, 10 dolara za tablete i 5 dolara za bilo koji drugi uređaj za prijenos podataka putem mobilne mreže. Rastom količine podataka koje uzmeš, raste i cijena. Dakle za smartphone, minimalna pretplata je 80 dolara......


Tako sam i mislio kad sam gledao, al nisam vjerovao kako je jak taj lobi američkih telekompanija.. Kad pogledam da u Hrvatskoj za cca 25$ dobijem full pozive, poruke i flat internet (1GB po punoj brzini) na vipu, nisam uopće loše ni prošao.

Stvarno su skupi...

 

Jedino čekam da Vip uvede neke opcije dodatne za kupnju telefona preko njih (za savršenu tarifu)... Bilo bi lijepo kad bi ponudili neke pristojne cijene uz ugovor na 2 godine... Tipa telefone za 100, 300, 500, 700 i 1000 kn... 2 godine se vežeš za njih, al dobiješ telefon po želji za neke sitne novce. Makar pretplata bila još ibera 50 kn (200 ukupno).

Mislim da bi njima bilo dobro, a i nama i mnogi bi tako uzimali aparate...


Al naravno, tu se u nas iplati uzet jedino na firmu...

Hvala svakako na postu ;)

Android zablude - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2013 13:32 (EchoOne).
15 godina
offline
Re: Apple predstavlja iPhone 5S i 5C
Ja u Verizona u Nj imam sljedece :

56$ mjesecno, 8GB na LTE, svaki iduci GB je 10$
7000 min (unimited kao) i neogranicene poruke.


S time da imam Mobile Hotspot. inace trebate platit ekstra 20$ da biste djelili internet na dva uredaja. U suprotnom nece, jer svoje uredaje salju sa zakljucanim wifi hotspotom na mobitelu ukoliko nemate tu tarifu.

Tako da je ROM jeftinije rjesenje 20$ mjesecno, no cijene servisa su prilicno rigorozne ukoliko je ostalo nesto moddano gore
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
13 godina
offline
Apple predstavlja iPhone 5S i 5C

Moze se sad stavit iOS7 na iPhone koji ga podrzavaju, evo tutoriala

 

1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja iPhone 5S i 5C

.

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2013 1:12 (hrvooje).
 
6 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja iPhone 5S i 5C

Stara fora, ali ovaj put malo poboljsana.

{#}

 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice