Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om

poruka: 19
|
čitano: 2.437
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om".
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om
Kao prvo nije 300 Mb/s nego 300 Mbps, to nije isto. Kao drugo snapdragon 810 ima Cat 9 modem koji podržava 450 Mbps i bude sposoban za tu brzinu kad se mreže izgrade. Kao treće Samsung se opet ismijava iz kupaca koji su prije 2 mjeseca kupili note 4 sa snapdragonom 805.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 13:35 (rbalic).
Moj PC  
7 8 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om

Samsung se opcenito ismijava sa svima koji nisu na trzistu juzne koreje ... Njima najjace ... octa core, najbolji uredjaji, flagshipovi sa 2 sim utora a ostale tko je*e ... to mi nikako nije fer ...

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om
rbalic kaže...
Kao prvo nije 300 Mb/s nego 300 Mbps, to nije isto. Kao drugo snapdragon 810 ima Cat 9 modem koji podržava 450 Mbps i bude sposoban za tu brzinu kad se mreže izgrade. Kao treće Samsung se opet ismijava iz kupaca koji su prije 2 mjeseca kupili note 4 sa snapdragonom 805.

koja je tocno razlika izmedu Mb/s i Mbps ?

Gale
13 godina
offline
Re: Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om
Legasus kaže...
rbalic kaže...
Kao prvo nije 300 Mb/s nego 300 Mbps, to nije isto. Kao drugo snapdragon 810 ima Cat 9 modem koji podržava 450 Mbps i bude sposoban za tu brzinu kad se mreže izgrade. Kao treće Samsung se opet ismijava iz kupaca koji su prije 2 mjeseca kupili note 4 sa snapdragonom 805.

koja je tocno razlika izmedu Mb/s i Mbps ?

 

EDIT: da, u pravu si. Mea culpa :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 13:41 (alengrosevic).
14 godina
offline
Re: Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om
alengrosevic kaže...
Legasus kaže...
rbalic kaže...
Kao prvo nije 300 Mb/s nego 300 Mbps, to nije isto. Kao drugo snapdragon 810 ima Cat 9 modem koji podržava 450 Mbps i bude sposoban za tu brzinu kad se mreže izgrade. Kao treće Samsung se opet ismijava iz kupaca koji su prije 2 mjeseca kupili note 4 sa snapdragonom 805.

koja je tocno razlika izmedu Mb/s i Mbps ?

 

jedan bajt ima 8 bita. znači 8 puta je razlika u veličini tj količini prenesenih podataka.

Ne piše MB nego Mb

Gale
15 godina
offline
Re: Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om
rbalic kaže...
Kao prvo nije 300 Mb/s nego 300 Mbps, to nije isto. Kao drugo snapdragon 810 ima Cat 9 modem koji podržava 450 Mbps i bude sposoban za tu brzinu kad se mreže izgrade. Kao treće Samsung se opet ismijava iz kupaca koji su prije 2 mjeseca kupili note 4 sa snapdragonom 805.

Mb/s i Mbps nije isto?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
16 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om

i ja se čudim {#}... valjalo bi utvrdit gradivo http://en.wikipedia.org/wiki/Data_rate_units

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 14:14 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om

Pa Mbps je isto što i Mb/s. Točan izraz je Mb/s ili Mbit/s, dok se Mbps koristi više kao "skraćeno", tak da se ne mora pisat ovaj slash.

 

Isto kao i km/h i kph.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 14:38 (lllnuclearlll).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om

a tocan datum izlaska za koreju?Ako je prije sredine drugog to bi odgovaralo,pola dana diplim u busanu..

Epistula non erubescit
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om
rbalic kaže...
Kao prvo nije 300 Mb/s nego 300 Mbps, to nije isto.

{#}

16 godina
offline
Re: Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om
Te brzine u EU ne budu tak skoro kaj znaci da taj telefon nema kaj trazit na tom trzistu. Glavno da je clanak o Samsungu i da se ima o cemu srat.
11 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om

Elokventnost ti nije jaca strana, ali nema veze. LTE Cat6 se vec testira u DACH regiji tako da bi moglo doci prije no sto se nadas. A serem po samsungu jer imam vise njihovih uredjaja i iako imam normalan note3 volio bih da mi je dostupan Samsung Galaxy Note 3 N9002 koji ima 2 sim utora.

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om
Ovdje je prije svega prednost 810, a ne LTE-A
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
12 godina
offline
Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om

Kupio sam novu Astru taman kad je izasla, no godinu poslje ko samar u lice dosao je facelift.

najednom moja Astra postala je depresivna, nije prihvacala ni skuplje Premium gorivo niti najbolje ulje. Nije pomoglo redovno odrzavanje, pranje i zastita s voskom ni poliranje. Vise nije htjela voziti kao prije. Shrvana s neocekivanim faceliftom pocela je i trositi vise.

evo izasla je i nova generacija i facelift facelifta nove generacije, ali taj facelift ove moje ju je bas pogodio.

 

Nadam se da se moj Note nece sad naljutit i prestat radit jer je izasla verzija sa 0.7% jacim procesorom i podrskom za LTE kojeg ce tek moja djeca moc koristit..

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om
EchoOne kaže...

Kupio sam novu Astru taman kad je izasla, no godinu poslje ko samar u lice dosao je facelift.

najednom moja Astra postala je depresivna, nije prihvacala ni skuplje Premium gorivo niti najbolje ulje. Nije pomoglo redovno odrzavanje, pranje i zastita s voskom ni poliranje. Vise nije htjela voziti kao prije. Shrvana s neocekivanim faceliftom pocela je i trositi vise.

evo izasla je i nova generacija i facelift facelifta nove generacije, ali taj facelift ove moje ju je bas pogodio.

 

Nadam se da se moj Note nece sad naljutit i prestat radit jer je izasla verzija sa 0.7% jacim procesorom i podrskom za LTE kojeg ce tek moja djeca moc koristit..

 Svabo je svima omogucio i astru benzin i astru diesel i astru OPC ... plati pa se klati.

Neki ekskluzivniji samsungovi flagshipovi su radjeni ISKLJUCIVO za korejsko trziste. Znam da ako se potrudis, skontat ces o cemu se raspravlja :)

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
12 godina
offline
Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om

Dobro Bastardo ipak je ono gore bio namjerno sročen ironičan post!!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2015 16:16 (volegradele).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om

Prezderao sam se francuske i mesa pa sam nervozan ... moje isprike :)

 

Al svejedno su supci ovi iz samsunga ... hocu i ja dual sim note a ne da kuburim s 2 telefona ...

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om
Bastardo kaže...

Prezderao sam se francuske i mesa pa sam nervozan ... moje isprike :)

 

Al svejedno su supci ovi iz samsunga ... hocu i ja dual sim note a ne da kuburim s 2 telefona ...

 E tu se slazem, znam ih jos koji bi dual sim note...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note 4 LTE-A s Snapdragon 810 SoC-om
Bastardo kaže...

Samsung se opcenito ismijava sa svima koji nisu na trzistu juzne koreje ... Njima najjace ... octa core, najbolji uredjaji, flagshipovi sa 2 sim utora a ostale tko je*e ... to mi nikako nije fer ...

 Samsung je firma koja radi za profit.  Dakle vjerojatno im se ne isplati prodavati ga van JK.

BTW frend iz prosle firme je narucio korejsku verziju G2 preko neta(I imao veselje na carini(ne Hrvatskoj, nisam u Hr) da mu ga daju jer nije imao neku glupu naljepnicu, no to na stranu), tako da ono ako si bas  jako nabrijan mozes nabaviti ga, samo ako si spreman platiti...

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice