Google Play Music stigao u Hrvatsku!

poruka: 44
|
čitano: 12.959
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Play Music stigao u Hrvatsku!".
15 godina
neaktivan
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Servis je dostupan i u BiH :d Fino iznenadjenje nema sta. Iznenadilo me da je muzicki servis dosao prije knjiga. 

http://vgm.tv/
Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
Konacno, sve pjesme koje slusam mogu nac i legalno slusat, bez da se zafrkavam sa pronalazenjem i jos ilegalno. Posto imam HT tarifu imam i deezer koji je 0 spram ovog kolko sam nabrzinu proletio.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
Profitabilniji je sigurno.
Dvoumim se izmedu deezera i play musica.
Imao sam deezeer jedno 10 mjeseci u pretplati i svidio mi se,ali me zanima sto ce play music ponuditi
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
robimarko kaže...
Profitabilniji je sigurno.
Dvoumim se izmedu deezera i play musica.
Imao sam deezeer jedno 10 mjeseci u pretplati i svidio mi se,ali me zanima sto ce play music ponuditi

Play Music ima više stvari, pogotovo za EDM ljubitelje gdje ima stvari s Beatporta...Deezer/Spotify itd svi skupljaju sa iTunesa

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
Ja koliko sam preletio i trazio sto me zanima na google play music ima na deezeru nema, tako da tko se dvoumi google sigurno isplativiji. E jos da nam netflix puste....
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
PC - stručnjak kaže...
Ja koliko sam preletio i trazio sto me zanima na google play music ima na deezeru nema, tako da tko se dvoumi google sigurno isplativiji. E jos da nam netflix puste....

Ma Netflix je bezveze, imam ga i stvarno sadrzajno se srozao i puno kasni...

 

XBMC + icefilms {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Najbolje je to što možete na Google Play Music besplatno prebaciti do 20 000 svojih pjesama s računala! Onda ih možete slušati bilo gdje na bilo kojem uređaju (web, tablet, mobitel)! Ako pjesme koje prebacujete već postoje u većoj kvaliteti, biti će automatski zamijenjene!

{#}

 
9 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Bravo Bug! Prestigli ste nas sa vijesti! :) Koliko vidim promotivna cijena od 6.99$ ako se prijaviš za All Access do 7.1.14.

14 godina
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

a cek mogu aktivirat i onda deaktivirat taman dan, dva prije istekaa??

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

A format, bitrate, losless, surround, ikakvih detalja o ičemu?

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

hm,jos uvijek ne mogu skinuti ios aplikaciju sa hrvatskim itunes accountom...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
DigiMagic kaže...

A format, bitrate, losless, surround, ikakvih detalja o ičemu?

 

 

Catalogue: 18 million

Bitrate: up to 320kbps

File format: MP3

16 godina
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
PC - stručnjak kaže...
Konacno, sve pjesme koje slusam mogu nac i legalno slusat, bez da se zafrkavam sa pronalazenjem i jos ilegalno. Posto imam HT tarifu imam i deezer koji je 0 spram ovog kolko sam nabrzinu proletio.

A do sad nisi mogel jel,Smijeh a čemu onda služi Grooveshark nego za potpuno besplatno slušanje razne mjuze.Besplatno slušanje mjuze Online, pa to več odavno nije nikakvo čudo kao recimo žaba usred pustinji fučkaj ga.{#}

 

http://grooveshark.com/

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.11.2014 22:59 (rambox).
15 godina
neaktivan
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

itunes store sada?

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Steta sto t-mobile nema besplatan play music u tarifama kao i deezer. Deezer ima manje pjesama ali mi je besplatan. :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Odlicna stvar, do sada sam bio na Deezeru, ali vjerojatno cu preci na ovo, cini se da ima vise stvari gore, a i bolje je organizirano sve.

WordPress ❤
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
rambox kaže...
PC - stručnjak kaže...
Konacno, sve pjesme koje slusam mogu nac i legalno slusat, bez da se zafrkavam sa pronalazenjem i jos ilegalno. Posto imam HT tarifu imam i deezer koji je 0 spram ovog kolko sam nabrzinu proletio.

A do sad nisi mogel jel,Smijeh a čemu onda služi Grooveshark nego za potpuno besplatno slušanje razne mjuze.Besplatno slušanje mjuze Online, pa to več odavno nije nikakvo čudo kao recimo žaba usred pustinji fučkaj ga.{#}

 

http://grooveshark.com/

 

Na Groovesharku je kvaliteta jako nekonzistentna, a html5 stranica im ni nije baš nekaj.

Lieber tot als rot
14 godina
neaktivan
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Je li ikako moguce zaobici davanje broja kartice? Cak i za free uslugu zahtjevaju verify place of residence (pomocu kartice)

 

Do sad sam imao deezer, i imam premium+ (kad je tmobile dijelio, moj stari uzeo ugovor na 2 godine, dobio besplatno premium+, i pise traje do 2099) 

ali me neke stvari jako s njim muce (tipa njihova desktop aplikacija za win8) pa sam bio voljan ovo isprobat, pogotovo kad je mjesec dana dabe

Niste li ste stesali prije ljeta?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Yay, imaju fini izbor soukous glazbe, kao i afrobeata! :)
Dobro je, nije ciljan samo za one od 15 do 29 :) 

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Grooveshark je istina servis na kojem možeš slušati glazbu ali nije ni do gležnja ostalima .... prvenstveno tu mislim na uređenja sadržaja, kvalitetu snimaka i sl........jednostavno grooveshark ne spada u ovu kategoriju....jer bi onda isto tako moli reći da na youtubeu isto možeš slušat glazbu......

12 godina
neaktivan
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Samo i za besplatnu uslugu treba dati broj krediten kartice. Čak ni na iTunseu ne moraš. Znači niš od streamanje moje glazbe po uređajima... šteta.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
Mojpismonosa kaže...

Je li ikako moguce zaobici davanje broja kartice? Cak i za free uslugu zahtjevaju verify place of residence (pomocu kartice) (...)

logik kaže...

Samo i za besplatnu uslugu treba dati broj krediten kartice. Čak ni na iTunseu ne moraš. (...)

Besplatna usluga ne postoji - postoji besplatno probno razdoblje u trajanju od mjesec dana.

 

Ako niste pročitali - što savjetujem da se svakako učini prije pritiska na "prihvaćam uvjete", pogotovo ako se nešto naplaćuje ili se radi o probi (a posebice ako je "besplatno" :) ) - iz Uvjeta pružanja usluge Google Play, pod 5. Pretplate (boldano je Googleov naglasak):

Probna razdoblja sadržaja časopisa, vijesti i glazbe. Pretplaćivanje na besplatno probno razdoblje za sadržaj časopisa ili vijesti na Google Play kiosku ili glazbu (uključujući kao dio kupnje pretplate na časopis ili glazbu) daje vam pristup prednostima pretplate za taj časopis besplatno u navedenom probnom razdoblju. Na kraju tog probnog razdoblja naplatit će vam se cijena prvog razdoblja pretplate i naplata će se nastaviti dok ne otkažete pretplatu. Da biste izbjegli naplatu, morate otkazati prije završetka probnog razdoblja. Ako otkažete tijekom probnog razdoblja, zadržat ćete pristup brojevima časopisa kojima ste pristupili tijekom besplatnog probnog razdoblja, ali nećete zadržati pristup sadržaju vijesti ili sadržaju glazbene pretplate (kao što je definirano u nastavku) kojima ste pristupili tijekom besplatnog probnog razdoblja ako ne počnete plaćati pretplatu. Pristup besplatnim probnim razdobljima može biti ograničen na određeni broj besplatnih probnih razdoblja za svakog korisnika tijekom određenog razdoblja. Da biste izbjegli naplate, morate otkazati prije završetka probnog razdoblja. Više informacija o otkazivanju pretplata potražite u odjeljku "Otkazivanja" u nastavku u ovom odjeljku (odjeljak 5)

 

Broj kartice se daje odmah da se automatski naplati pretplata za slijedećih mjesec dana, nakon isteka besplatnog razdoblja, i zatim automatski obnavlja svakog mjeseca. Nisam provjeravao, ali možda ne pita broj ako korisnik ima Google Wallet račun.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 15:07 (hrx).
14 godina
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

ja mislim da ću i nakon mjesec dana zadržati pretplatu. nekakav je popust ako se aktivira do siječnja ako se ne varam

Potpis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

konačno da smo i to dočekali, no sad mi jedino samo fali da se netko odluči od operatera pa omogući besplatan stream kad slušaš na mobitelu, kao u Americi, al o tome mogu samo sanjati

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Pa T- Mobile nudi to sa Deezerom...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
DeeWiZarD kaže...

Grooveshark je istina servis na kojem možeš slušati glazbu ali nije ni do gležnja ostalima .... prvenstveno tu mislim na uređenja sadržaja, kvalitetu snimaka i sl........jednostavno grooveshark ne spada u ovu kategoriju....jer bi onda isto tako moli reći da na youtubeu isto možeš slušat glazbu......

Usporedba Groveshark sa Jubitu je fakat bedasta,Smijeh izgleda da ti tog nisi svjestan, dakle jedan je klasičan video servis a drugi je samo za slušanje mjuze.{#}

 

Ak je nekaj badave jel, onda nemaš kaj prigovarat na kvalitetu snimaka to sigurno.Kvaliteta zvuka na Goooveshark ovisi ko šta uploda, ako je neko gore okačil pretučene MP3 datoteke a hebiga onda.Suma sumarum nisi platil niti lipe pa slušaj kaj hočeš, i kaj se sad tu onda ima prigovarat fučkaj ga sad.Uostalom na Grooveshark češ nač mjuzu, koju sigurno nečeš iskopat na Google usluzi il na Deezer-u. Na Grooveshark korisnici uplodaju(kaj god hočeš) raznu bootleg mjuzu, i još štošta recimo razni odlični mixevi itd, a toga nema na normalnim plačenim servisima.

 

Ako se vratiš u realnost jel, zašto bi plačal nekaj ako na drugoj strani imaš sve legalno i to badave di je tu logika?

 

Kad smo več tu jel, aj probaj na Google Play ili Deezer pronač nekaj od ovog dole, dakle upiši Roland Chayer pa ako nađeš eto ti 100kn.{#}

 

http://grooveshark.com/profile/Roland+Chayer/23308080

 

http://grooveshark.com/playlist/Eddie+Van+Halen+Rapsody+Of+Guitar+Tracks/60685383

 

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Ili platim 40 kuna i imam legalnu glazbu u 320kbps sa tagovima  i album artom. Uskoro dolazi i podrška za Songza playliste. Ako nešto i nema što slušam mogu uplodat do 20000 mp3ica na Play Music svoje glazbe. Po meni Play Music trenutno najzoukreženija streaming usluga.

15 godina
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Ja vam imam All Access vec skoro godinu dana...ako vas nesto zanima pitajte

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Google Play Zene?!?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Neznam što nisam našao gore. Usluga je fenomenalna bez daljnjega. Međutim nije za mene jer sam svojevrsni audiofil i jednostavno ne mogu slušati MP3-ce na opremi na kojoj inače slušam glazbu (uključuje i komp) jer prema CD-u, da ne spominjem vinil, hires i stvari sa SACD-a MP3 zvuči ipak lošije, što je i razumljivo. Pogotovo vrijedi za stariju mjuzu iz vremena prije loudness wara. Neznam što bih dao da jednog dana još za života doživim servis s tolikom ponudom mjuze barem u CD kvaliteti (flac). A do tada... eh. Koristit ću servis za čačkanje po preporukama.

Deckard
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice