iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

poruka: 52
|
čitano: 9.591
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije".
7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Šta je problem uzmeš malo iPhone tutkala pritisneš display nazad zalijepiš i pritisneš sa iPhone stegom koja košta oko 100$.
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

Evo ih, mrzitelji su dočekali svojih 5 minuta..Na kraju ispada da je Huawei najkvalitetniji, Samsung i Apple izgleda imaju lažnu kontrolu kvalitete.

 
1 2 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater

Eto opet mrzitelji hejter i sl a kad je ista prica bila sa note 7 niko nije rekoa mrzitelj samunga.... De odrastite vise....I da huawei radi izuzetno kvalitetne uredjaje i trenutno su njihovi uredjaji best bay maltene bez konkurencije....

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 17:30 (Torent).
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Torent kaže...

Eto opet mrzitelji hejter i sl a kad je ista prica bila sa note 7 niko nije rekoa mrzitelj samunga.... De odrastite vise....I da huawei radi izuzetno kvalitetne uredjaje i trenutno su njihovi uredjaji best bay maltene bez konkurencije....

 Pa naravno da su to sve mrzitelji Samsunga, Applea. To se dešava u svijetu tehnologije. Huawei radi vrhunske uređaje, toliko su dobri da ozbiljno razmišljam zamijenit iPhone za neki od njihovih flagshipa. Već pola godine radim na iPhoneu i nikako se naviknut na ovu super nisku rezoluciju ekrana.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 17:46 (PlayMaker10).
13 godina
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

Ala ste mi se nabacali td-ova u vezi zamjene baterije na iphoneu općenito. Pripisat ću to samo neznanju. Ako uzmemo u obzir samsung, huawei i apple, najlakše je bateriju na ajfonu zađorat kad zatreba. 

-o ovoj vijesti sa ip8 nemam što dodavati jer je toga bilo i biti će još neko vrijeme. Znale su samsungu već u kutiji doći napuhnute batke i prije nogo si je stavio u mob a ovo nije daleko. Ili uvesti rigorozniju kontrolu kvalitete, ili ponuditi posao drugom proizvođaču. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
@torent, imaju konkurenciju best buy segmenta u Xiaomi - ju. uf opet kinez... Zanimljivo je promatrati kako ljudi brane neke tvrtke ko da im je ćaća vlasnik...usput smije li ovaj iphone u avion...il treba nadoplatu za super apple zastitnu kutiju koja prezivljava epicentar nuklearne eksplozije ?
13 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater

treba ih se još puno napuhati i eksplodirati da iP8 stekne naslov najozloglašenijeg predmeta na zračnim lukama nakon plastičnog eksploziva :D Jbt nema aerodroma gdje sam bio lani da nas nisu strašili samsungom.

7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Hahaha tako im i treba
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

Ne kužim gdje je problem?

Korisnici su htjeli veće baterije, veće baterije su i dobili.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

Uživam čitati ova prepucavanja između korisnika iphone i ostali.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Hoggy kaže...
@torent, imaju konkurenciju best buy segmenta u Xiaomi - ju. uf opet kinez... Zanimljivo je promatrati kako ljudi brane neke tvrtke ko da im je ćaća vlasnik...usput smije li ovaj iphone u avion...il treba nadoplatu za super apple zastitnu kutiju koja prezivljava epicentar nuklearne eksplozije ?

 Pa i nemaju jer xiaomi je jos uvijek manje vise dostupan preko on line shopova dok huawei je uveliko prisutan na dosta trzista. Razlika u cijeni je ta razlika u servisnoj podrsci....

Ja imam oko sebe dosta huweia i to je odlican proizvodjac sto i brojke o prodaji govore....

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 20:55 (Torent).
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater

Ako može netko objasniti stručnije

 

Što se točno dešava u bateriji da se napuhne ??? 

15 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Markić7 kaže...

Ako može netko objasniti stručnije

 

Što se točno dešava u bateriji da se napuhne ??? 

 sličan problem nalazimo i u krava ("nadam buraga") kad ulete u djetelinu i ne mogu to riješiti oslobađanjem stakleničkih plinova kroz ventil ispod repa. ovdje pročitaj dodatne informacije.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2017 3:50 (Ajar).
12 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Iz povjerljivih izvora doznali smo kako unutar 🍎 kruže glasine da su za oštećenja koja su nastala na novim iPhone 8(+) uređajima krivi sami korisnici.
Naime, detaljna testiranja su pokazala kako su appleovi korisnici pretjerano koristili "3d touch" tehnilogiju zbog čega je došlo do napuhavanja bakterije koja je rezultirala deformacijom ekrana.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Byron kaže...

bolje da se napuhnu nego da eksplodiraju.... Dakle sigurnosno bolji dizajn nego onih što su eksplodirali... 

 E sad volio bih da mi netko od ovih što se ne slaže sa mnom objasni zašto se ne slažu. Moja gornja izjava polazi od činjenice da se sve baterije malo napuhnu /deformiraju , ali imaju mjesta unutar uređaja, a ako mjesta nema onda se napuhne i kućište ukoliko je kućište prečvrtsto dogodi se Samsung Galaxy Note 7.

U slučaju iPhone-a 8 Samsung baterija otvorila je kučište i nije eksplodirala. Istina ovo se dogodilo prebrzo i previše. Možemo se našaliti pa reći da su to stare Note7 baterije...

7 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater

Na iP 8 nisu planule samo iz tog razloga kaj su poklopci popustili pa se baterija nije otvorila.

Jer planu samo kad se zaštitna folija odlijepi i uđe zrak unutra.

P.S. lako moguće da su to "iste baterije" kao na Noteu 7, tj. kao i u većini ostalih mobitela.

Nema tu nekih drastičnih razlika u kemijama.

Ionak je obično ono u čemu svi zakažu pretjerivanje u stanjivanju dielektrika u međuslojevima.

A sama baterija konstantno stvara vodljive naslage između vodljivih slojeva i onda nastupaju problemi.

Kruha i igala...
8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater

Nemojte me drzati za rijec ali negdje procitah jos prije otvaranj a teme ovdje da te baterija radi ista tvornica kao i one kriticne u Note 7...

15 godina
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

nezdrav nerazum mi nalaže ne povjerovati kako ajfon ima ikakvih problema s ičime. njegovi korisnici, dočim, i te kako (osim, očito, s plaćanjem eplu). iz osobnih iskustava svjedočim kako su vlasnici ajfona, kao moji klijenti (osobito fiškali) najgori platiše i odvratne narcisoidno-egoistične cicije. najbolje (= najbrže) plaćaju sonyjaši pa samsungatori. eto sociološko-tehnološke teme za laprdanje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Byron kaže...
Byron kaže...

bolje da se napuhnu nego da eksplodiraju.... Dakle sigurnosno bolji dizajn nego onih što su eksplodirali... 

 E sad volio bih da mi netko od ovih što se ne slaže sa mnom objasni zašto se ne slažu. Moja gornja izjava polazi od činjenice da se sve baterije malo napuhnu /deformiraju , ali imaju mjesta unutar uređaja, a ako mjesta nema onda se napuhne i kućište ukoliko je kućište prečvrtsto dogodi se Samsung Galaxy Note 7.

U slučaju iPhone-a 8 Samsung baterija otvorila je kučište i nije eksplodirala. Istina ovo se dogodilo prebrzo i previše. Možemo se našaliti pa reći da su to stare Note7 baterije...

 Nisam od tih koji dijele TD-ove ali ovako na prvu... više stvari možeš obaviti mobitelom koji eksplodira nego onim koji se napuhne.

16 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Ajar kaže...

nezdrav nerazum mi nalaže ne povjerovati kako ajfon ima ikakvih problema s ičime. njegovi korisnici, dočim, i te kako (osim, očito, s plaćanjem eplu). iz osobnih iskustava svjedočim kako su vlasnici ajfona, kao moji klijenti (osobito fiškali) najgori platiše i odvratne narcisoidno-egoistične cicije. najbolje (= najbrže) plaćaju sonyjaši pa samsungatori. eto sociološko-tehnološke teme za laprdanje. 

 

Moj stari je uvijek govorio (i jos govori) - nema gore nego tudje novce brojati i sa svojom zenom spavati. E sad, jebem li ga ja ako to ima veze sa temom... 

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Friday kaže...

 

Moj stari je uvijek govorio (i jos govori) - nema gore nego tudje novce brojati i sa svojom zenom spavati. E sad, jebem li ga ja ako to ima veze sa temom... 

 tako je govorio i naš pokojni poštar (ciroza) dijeleći penzije. a propos teme, mislim da su u u ajfon ugradili senzor fatanja gravitacijskih valova ali je nešto pošlo po zlu. nije se trebala napuhnuti baterija nego punjač no to se ispravlja softverskom nadogradnjom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Ne pa Ajfon nema problema sa baterijama,to ima samo Samsung.
 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice