Logitech predstavio dva nova 7.1 headseta za igrač

poruka: 7
|
čitano: 1.849
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech predstavio dva nova 7.1 headseta za igrač".
15 godina
online
Logitech predstavio dva nova 7.1 headseta za igrač

"Surround" na G930 je totalna sprdačina i beskorisno smeće. Tako da ne vjerujem ni da će ovo biti bolje.

Ostalo je ok, osim drivera, koji su također smeće. Bolje da se prime posla umjesto što briju gluposti ;-)

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Logitech predstavio dva nova 7.1 headseta za igrač

Pitao sam se već neko vrijeme kad će zamijeniti prastare G35 i G930...

 

EDIT: 40mm membrane... Znači teški prosjek zapakiran u SF dizajn. Razočaran sam da nisu nešto bolje upakirali, ovako su samo jedni od mnogih.

EDIT2: Možda bolje pričetati reviewe; 40mm driver je ipak novi s impedancijom od 39ohma i povećanom osjetljivošću (107dB SPL/mW) u odnosu na prethodnika. No to su samo prazne brojke, baš bih volio da mi jedne padnu na review čisto da vidim gdje su.

Prvi dojmovi:

"Logitech was ballsy enough to set up a comparison test with the Sennheiser HD650 and the difference was stark. But not in a bad way if you like your music full and punchy. The “patent-pending” Pro-G drivers stayed true to all frequencies, without the tendency of distortion so anything from gunshots to explosions are perfectly mimicked when we listened in on a game of Battlefield."

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2015 21:17 (Lovac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitech predstavio dva nova 7.1 headseta za igrač

I za to onda traze 150 i 200 dolara. omg

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Logitech predstavio dva nova 7.1 headseta za igrač

Imao sam G930 ali sam ih brzo prodao, nisu mi bas sjele, te membrane slaba baterija skoro 8 sati jedva, ove nove G933 treba vidjet recenzije,stare G930 sam zamjenio sa SteelSeries H Wireless i nisam požalio, sluske su odlicne,baterija 20+h drzi bez pol frke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Logitech predstavio dva nova 7.1 headseta za igrač

Logitech je sad gori od Razera, možda i A4Techa.

Tražim shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
online
Re: Logitech predstavio dva nova 7.1 headseta za i
Onjegin kaže...

Logitech je sad gori od Razera, možda i A4Techa.

 Da, i od Limexa.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
16 godina
online
Logitech predstavio dva nova 7.1 headseta za igrač

Evo malo tehnikalija iza razvoja ovih headseta.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice